Bitva o Hex Hall

Bitva o Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214191/mid_bitva-o-hex-hall-214191.jpg 4 642 121

Hex Hall série

< 3. díl

Na Sophii Mercerovou je toho poslední dobou moc. Jen co si zvykla na to, že je démon, a naučila se své neobyčejné schopnosti ovládat, jí je Rada zase odebrala. Archera a tátu viděla naposledy v hořícím vězení a jedinými spojenci mají být nyní Branickovy. Shodou okolností odvěcí nepřátelé Prodigia.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Spell Bound , 2012

HančaŠ
01.08.2015 5 z 5

Tahle série mě moc mile překvapila. Zaujala mě, když jsem četla popis všech tří knih, ale nečekala jsem, že to bude tak dobré.
Sérii Hex Hall jsem přečetla jedním dechem a musím říct, že během čtení jsem si zamilovala valnou většinu postav. Příběh měl spád a četl se velmi dobře.
Doufám, že od této autorky vyjdou v češtině i další knihy.

hrubik
28.07.2015 4 z 5

Tahle série se opravdu povedla. Líbil se mi námět, postavy byly velmi sympatické, humor hlavní hrdinky mě velmi bavil, ale přesto mám jednu výtku. Škoda, že příběh nebyl víc propracovaný. Četl se jedním dechem, to ano, ale závěrečnou bitvu o Hex Hall jsem si představovala jinak. Bylo to moc jednoduché, rychle vyřešené. Ale jinak knihu chválím, její čtení jsem si užila.

Vianescee
14.07.2015 5 z 5

Skvělé zakončení úžasné série, kterou jsem přímo hltala. Kniha mě bavila po celou dobu a neměla jedinou chybu. Líbily se mi všechny zápletky, postavy i styl psaní. Kniha se mi četla velmi dobře a já se ocitla na konci až příliš brzo. Jinak zakončení mi vyhovovalo a sarkastického humoru jsem se nemohla nabažit. Už se těším, že si celou sérii přečtu znovu. Hex Hall rozhodně doporučuju.

La Fiera
13.06.2015 4 z 5

Závěr série trošku zklamal. První část knihy mi stále předhazovala, že by se mělo stát něco velkého (mimochodem, to tak nějak napovídá i český název). Ale nakonec se mi to tak velké nezdálo. Hlavně ve spoustě scén mi přišlo, že šlo vše až moc jako po másle, případně se některým událostem mohlo více věnovat. Trošku rozepsání by nevadilo.
Nicméně kniha je stále stejně dobře čitelná jako díly předchozí a Sophie má stále stejný sarkastický přístup.
Na rozdíl od některých čtenářů, musím říct, že mně se zakončení líbilo, i když osobně bych učinila si jinou volbu.

!!!!!A lidi, do háje označujte si spoilery jsem se tak nechtíc dozvěděla, co se stane (a to jsem to tu nepročítala jen prolítala hodnocení knihy komentujících) a pak se mi to moc číst nechtělo.!!!

Mikaaa
01.06.2015 5 z 5

Úžasná série knih kterou jsem přečetla jedním dechem. Nikdy jsem se u knihy nenudila a měla výborně vymyšlený příběh se všemi zápletkami. Škoda jen že už je konec.

Red-haired
31.05.2015 3 z 5

Vůbec se mi nelíbí pro koho se rozhodla, a už vůbec ne zakončení... Budu se na tuto sérii snažit co nejrychleji zapomenout, což je škoda, protože se mi líbila, ale holt mé zklamání je veliké :D :-/

milunka21
28.05.2015 5 z 5

Milujutu sérii a nemůžu se smířit s tim že je už konec :-(

zuzanagelnarova
09.05.2015 5 z 5

Nechtěla jsem aby Cal umřel, ale po jednom dni sem se tím smířila.Dobře dokončená série.

T-terka
07.05.2015 5 z 5

Jedna z knih, při které jsem brečela na konci,protože skončila. Fakt úžasná série :)

Always a reader
29.04.2015 5 z 5

Skvělý díl.. Miluju Archera a je mi líto Cala.. Po dočtení jsem se nedokázala donutit položit knížku, tak jsem jen tak ležela a přemýšlela nad tím co jsem právě "zažila".

anishta
06.03.2015 4 z 5

Poslední díl mě nezklamal, drží si stejnou úroveň jako Démon z Hex Hall. Celkově je to příjemná série, místy vtipná, místy napínavá, nějaká ta akce je tam taky. Jsem celkem spokojená. :)

Er.es
25.02.2015 3 z 5

Tak Hex Hall pro mě byla oddechová četba, kterou jsem si oblíbila.
Jenže mám takové rozporuplné pocity, že má oblíbenost číší jen z vtipných scén a sarkastických poznámek. Co se týče děje.... no, poslední díl byl takový, že mi to připadalo, jak vaření Pejska a Kočičky. U žádné z nadějně akčních scén autorka nezůstala tak dlouho, aby to čtenáře začalo bavit. **SPOILER** K čemu jim sakra byli démonní střepy, když je ani nevyužili? :-( V pekle se ohřáli sotva tři stránky (pomíjím fakt, že se mohla teleportovat a né si dláždit klouzavou cestičku) a hned šup šup na HexHall, kde prostě odkráglovali Laru, která byla nejdůležitějším padouchem a nakonec bez boje padne mrtvá do jámy? A Když se chci v knize někoho zbavit, nemusím ho během půl stránky hodit k mrtvejm sestrám a dělat, jakože nic. A co mě vážně vytáčelo, byl pláč hlavní hrdinky. Brečela! Všude! Pořád!
Třetí kniha je nejslabší a je plná *Ale...* Proto tři hvězdy, protože série byla opravdu našláplá a zasloužila si na konci korunovaci...
Ale výměna komentářů mezi Sophií a Archerem byla bezkonkurenční :-)

anetro
21.02.2015 5 z 5

Když sem odkládala tento poslední této série měla jsem slzy v očích :(
Naprosto sem se této sérii oddala a opravdu, opravdu jsem si ji šíleně zamilovala .
Nehorázně moc bych chtěla další díly :)

KachnaN
11.12.2014 5 z 5

může obsahovat SPOILERY!!
Úžasné zakončení trilogie. Jen jsem možná čekala, že bude trochu obtížnější zbavit se Lary. Přišlo mi, jako by jim všechno hrálo do karet a šlo jako po máslo. Asi by mi nevadilo, kdyby se tam objevil ještě nějaký problém, který by musela Sophie a ostatní vyřešit.
Ale hlavně mi bylo strašně moc líto Cala. Jako jo, Archer se k ní hodí víc než Cal..ale stejně .
Celkově tuhle trilogii hodnotím jako velmi zdařilou. Na začátku jsem si říkala, že se mi nemůže líbit nějaká pohádka o čarodějnicích :D Ale mě to opravdu chytlo a nepustilo až do konce.

Lettie
09.12.2014 5 z 5

Za mě strhující čtení plné svižného a pěkného humoru v čele se skvělými postavami. Smála jsem se opravdu často a nahlas, ale hlavně se to krásně čte. :) Kdo si knihu přečte, rozhodně neprohloupí.

Samira
29.11.2014 5 z 5

Skvělá série, ke které se v budoucnu ještě vrátím. Závěrečný díl si udržel kvalitu a byl perfetkním zakončením. Jen bych prostě ještě ráda četla dál, skončilo to moc brzy. Snad u nás vyjdou i jiné autorčiny knihy.
Vřele doporučuji celou sérii!

sisi koblizc!
24.10.2014 5 z 5

Podle mě fajn zakončení série :)

LenkaWal
21.10.2014 5 z 5

Úžasné a přečtené, jedním dechem. Taky mě mrzí, že je konec. Ale musím říct, že navzdory všem komentářům tady, mě přišel sympatičtější právě Cal. I když musím uznat, že k Sofii se Archer hodil víc. Tak nějak se doplňovali.

Marillee
19.10.2014 5 z 5

Celá trilogie přečtená za 2 dny, což vypovídá o její čtivosti. :D Rozhodně doporučuju, příběh se zbytečně nevleče, nejsou v ní nesmyslný zápletky, všechno dává hezky smysl. Je to přesně ta trilogie, kterou hledáte pro deštivé dny strávené v posteli. :-)

albert7398
14.10.2014 5 z 5

Skvělá trilogie měl jsem to přectene za týden :-) Všem DOPORUČUJI :)