Hejno havranů

Hejno havranů https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475883/bmid_hejno-havranu-B2m-475883.png 4 470 100

Havraní bratrstvo série

Autorčin milostně laděný román je směsicí erotiky, pomsty, tajemství a hledání pravdy. Hlavní protagonistkou fascinujícího příběhu je Cecílie Hornerová, dcera majitele továrny, která je nucena pracovat v otcově závodě v Triple Falls, a to ze dvou důvodů: aby nepřišla o jmění a aby mohla finančně podporovat svou matku, s níž se Cecíliin otec Roman Horner před mnoha lety rozvedl. Významnou roli v celém příběhu hrají její nejlepší kamarádka Christy a Sean s Dominikem. Milenecké vztahy mezi Cecílií a těmito muži se postupně začnou komplikovat. Navíc se dozvídá, že mají co do činění se spolkem havraního bratrstva. Je to tajné uskupení, o kterém se toho mnoho neví. Cecílie musí začít jednat. Chce dostat odpovědi na nezodpovězené otázky. Závěr první části je překvapivý, a tak jistě budete chtít vzít do ruky druhou část tohoto díla, abyste zjistili, jak vše dopadne.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Red

Flock , 2020

Knihomolka97
14.02.2022 5 z 5

Hejno havranů ještě předčilo má očekávání!
Miluju milostné trojúhelníky a tady jsem se dočkala pěkně žhavého. Cecílie, Sean a Dominik. Zajímavá to trojka, jen co je pravda.
Cecílii jsem kolikrát nechápala a říkala si, ať Seana pošle radši do háje. Jeho bych nejradši někdy něčím praštila. :D
Dominik mi sedl víc. Je to sice blbý, protože se choval jako pěkný hajzlík, ale na Seanovi mi vadila hlavně jedna určitá věc...a Dom byl prostě lepší. :)
Každopádně je kniha celou dobu neuvěřitelně tajemná, svým způsobem napínavá, zajímavá a sexy. Při čtení jsem byla neustále jako na trní, trochu (víc) jsem ztrácela nervy a přesto, nebo právě proto, jsem si to maximálně užívala. Ten konec mě sice úplně zničil a chvíli jsem si s tím lámala hlavu, ale těším se na další díl jako blázen!
Chvilkama jsem si říkala, že je to úplně styl Amo Jones, pokud se vám od ní knížky líbí, tak tahle by vás rozhodně neměla minout.

Miška935
13.02.2022 5 z 5

Tahle kniha je dokonalá a tajemství havranů začíná byt docela dost zajimave, ikdyz se odhalila jen část a ne všechno. Nutně potřebuji a doufám, ze bude další díl.

Ála1968
12.02.2022 4 z 5

Nejprve jsem myslela,že to bude jen erotický příběh,ale potom jsem zjistila,že je to něco jiného.Nějak jsem ze začátku nechápala,o co jde,ale postupně,jak jsem četla dál a dál,chtěla jsem vědět tajemství a vše co se děje kolem HAVRANŮ.Nakonec jsem knihu přečetla na jeden zátah,abych zjistila,že se vlastně jen poodhalilo tajemství a konec.....Doufám,že budou i další díly.Bylo to super.

zuzana2599
12.02.2022 5 z 5

Hejno havranů - tak to je kniha, kterou jsme četly společně s mou kamarádkou a vyvolala u nás diskuzi. Jistě, že nás konec vůbec neuspokojil a způsobil mnohé naše dohady a podezření, ale je zřejmé, že zůstává autorčiným záměrem uchovat tajemství a nalákat čtenáře na pokračování. No, já už tedy nalákaná jsem a těším se !
Čtení to je tedy velice nepředvídatelné a velmi otevřené, nejpeprnější, co jsem asi kdy četla. Knížka je ale velmi přitažlivá, příběh nepustí a já mám dokonce pocit, že jsem u čtení trošku omládla ... :-) Cecilie a její dva kamarádi, Sean a Dominik. No, nejprve kamarádi... ! Ale přečtěte si, přátelé, to čtení je osvěžující, má drajv, a přidávám se k ostatním komentářům - To byla tedy jízda !!!

happy19
08.02.2022 5 z 5

...styl Amo..kdo zná,tak víme,že vlastně nevíme zcela nic:-D...
Neskutečná čtivost a náboj!Hltala jsem každé slovo...amen,-)

„Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: Miluji tě.“

TerryDee
28.01.2022 5 z 5

Už podle anotace to vypadalo na neuvěřitelnou jízdu. A po přečtení můžu zkonstatovat, že tomu tak bylo. Autorka zvolila správný styl vypravování, a protože se tam pořád něco dělo, tak vám stránky ubíhaly skoro sami, až jste najednou zjistili, že jste na samém konci. A ten konec!? To bylo jakože WTF!? Už chápu, že se v anotaci psalo, že po překvapivém závěru, budeme chtít pokračování. Já ho vážně, ale vážně potřebuji.
V knize sledujeme příběh Cecílie Horneové, dcery majitele továrny, ve které bude muset po dobu jednoho roku pracovat, aby nepřišla o dědictví a mohla finančně zaopatřit svou matku. Jenže vše se změní hned první den v  práci, kde se seznamuje se sympatickým a tajemným Seanem. A právě toto seznámení obrátí její život vzhůru nohama. Cecílie se tak dostává do zcela jiného světa, a to do světa, kde tajemství střídá tajemství, do světa záhadného bratrstva a do světa sexy mužů.
Od samého začátku mi přišla Cecílie jako pohodová dívka, která však byla místy naivní a občas tlačila na pilu. Nicméně, co se týká Seana a Dominika, tak tam jsem ztracená. Protože Sean!? To je Topka, hned mi ukradl srdce. Získal si mě tím, jak se choval nejen vůči ostatním, ale i k Cecílii. Dominik, to je záhada sama o sobě. Temný chlapec, který se nám až postupem času trochu otevřel.
Sečteno podtrženo tohle bylo fakt super a já to můžu jen doporučit.

nela3812
27.01.2022 5 z 5

Tahle kniha, to je prostě jízda. Dostala jsem přesně to, co od erotického románu očekávám. Z počátku nám autorka naservíruje trochu tajemna, lehké seznámení s prostředím a hlavní hrdinkou...no a ani nemrkneme a ta holka už je v tom až po uši!

Ale opravdu, tohle si musíte přečíst. Za poslední dobu jsem přečetla spoustu erotických románů, takže si troufnu říct, že mám s čím srovnávat, a tenhle je za mě úplný strop. Erotické scény jsou perfektně popsané, nejsou jako přes kopírák a hlavně, až na pár detailů dávají smysl. ‍️ Co bych scénám vytkla: Scény v autě se mi zdáli nereálné, opravdu nechápu, jak by chlap zvládl jen tak přehodit celou ženskou přes středový panel bez toho, aniž mi se hlavou praštila o strop nebo nohama o panel. Leda by ta holky měla 20 kilo, jinak nevím.‍️

Tempo příběhu je svižné, zápletka má smysl a vedlejší postavy si zamilujete i přesto, že o nich vlastně nevíte vůbec nic. Troufám si říct, že tenhle příběh vám skutečně přiroste k srdci od samého začátku. A až dočtete? Pravděpodobně budete proklínat celý svět za to, že další díl ještě nemáme k dispozici. Protože ten konec? Wow! Napínavé, tajemné a vzrušující od začátku do konce.

Místy mi příběh připomínal scény z Rychle a zběsile. Nicméně jsem to ocenila mnohem více, než nějaké mafiánské přestřelky v průmyslových skladech.

Sean a Dominik. Mají všechno, po čem obvykle ženské srdce touží – romantickou i tajemnou duši zároveň. Svaly i šibalský úsměv. Humor i respekt. Inteligenci i spontálnost. Každý z nich je jiný a opravdu skvěle se doplňují. Co Vám budu, Cecílie má fakt kliku, že je má. A věřte mi, že to nejsou jediní dva sympaťáci v knize.

Cecílie je skrytá ďáblice. Tohle léto je pro ní výzva a ona se toho skutečně chytí. Zpočátku se vám bude zdát trochu upjatá, nemastná, neslaná. Ale dejte jí čas a ukáže vám svou pravou osobnost, kterou v ní ti dva probudí. I když se z ní stane malý ďáblík, pořád je to rozumná, vtipná a chytrá holka. Skutečně mi byla sympatická.

Sečteno podtrženo 4,5/5 ⭐. Tuhle knihu nesmíte minout!

georginaa
02.01.2022 4 z 5

Docela milé překvapení, pěkně se to četlo. Příběh plný emocí, hledání sama sebe, pochopení druhých a hlavně poznání svého těla a mysli. Pomalu se postupně otevírá brána porozumění, ale když už si Cecílie myslela, že ví, stejně skončila u toho, že vše je zase jinak. Celou dobu nechala autorka čtenáře tápat jako hlavní hrdinku a ke konci knihy zjistíte, že to tajemství vlastně stále trvá a nevíte zhola nic. Musíme si počkat na pokračování, zda se trochu otevře to tajné tajemství a bude více poodhalena skutečnost havranů.

Pitbullka
01.01.2022 4 z 5

Velké překvapení. Čtivé, zajímavá zápletka a těším se na další díl, konec je totiž dost otevřený.

nina3905
28.12.2021 5 z 5

Tak toto bola riadna jazda. Keďže príbeh skončil veľmi otvorený, nevydržala som a prelúskala som druhú časť v angličtine. Knihu jednoznačne doporučujem.

moma08
21.12.2021 4 z 5

Kniha mě pohltila, měla jsem jí přečtenou během dne, ale sakra, co ten konec???
Děj byl zajímavý, ale spousta věcí ve mě zanechala dost otázek na které nemám prostě odpověď, jako hlavní hrdinka, která mi občas lezla na nervy, ale Seana a Dominica jsem si zamilovala.
Asi to nebude pro každého, ale doporučila bych jí stejně začít číst, až u nás vyjdou další díly...Teda pokud výjdou.

Zyrit
20.12.2021 2 z 5

(SPOILER) Od knížky jsem očekávala mnohem víc. Prvních pár stránek, kdy se Cecílie vrací do Triple Falls, aby se vyrovnala s minulostí, mě ještě docela zaujalo a způsobilo, že jsem nabyla dojmu, že by zato kniha možná stála, byť jsem už měla svá temná podezření. Následující děj knihy je bohužel potvrdil. Cecílie potkává nádherného a tajemného Seana a pak snad ještě nádhernějšího a tajemnějšího Dominika, který se minimálně v počátku chová jako manipulativní sociopat a svou agresí se nijak netají. Žena, která má jen kapku sebeúcty, by od něj utíkala, až by se jí za patami prášilo, ovšem ne tak Cecílie. Ta se s ním chce skamarádit, protože to je kamarád božského Seana.
Postupně se dozvídá, že kluci jsou členy jakéhosi tajemného bratrstva. Co to bratrstvo dělá, to se pořádně nedozvíme, snad jen že jsou to snad jacísi novodobí mstitelé, co bohatým berou a druhým dávají, vypadají u toho zatraceně sexy ve svých džínových šortkách a trikách obepínající jejich svalnatá těla, jezdí rychlými auty a sem tam si u toho vykouří jointa nebo okolo sebe jen tak na parádu zamávají bouchačkou.
Cecílie se tohle všechno dozvídá postupně, ovšem do tajemství jako takového ji nikdo nezasvětí, ona se ale musí rozhodnout, jestli se k nim chce přidat nebo ne, a rozhodnout by se měla rychle, protože je do obou kluků zamilovaná a s oběma spí, o čemž oba vědí. Cecílie sama mi přišla bez jakéhokoliv charakteru, snad až na to, že se rozhodla, že ze šedivé myšky se stane dívkou, co si smí užívat života a ráda se nechá opíchat tak často, až se mi u fráze "zvuk trhajícího se obalu od kondomu" otvírala kudla v kapse.
Mám pocit, že kdyby se autorka v knize méně věnovala sexu a víc příběhu, bylo by to mnohem lepší. Téma jako takové nebylo vyloženě špatné a dokážu si představit, že by se z něj dal vyrazit temný a skvělý příběh. Takhle ale jen klouže po povrchu, sem tam některá z postav prohodí něco o tom, jak nás odposlouchávají a sledují přes sociální sítě, jak je třeba podporovat lokální podnikatele různými způsoby, že chudí lidé, jaké překvapení, taky někdy kradou, většinu času se ale řeší sex Cecílie a její vztahy k oběma mužům.
Konec víceméně překvapil, nakonec se ukázalo, že to všechno začalo z jiných důvodů a že má kniha dokonce i zápletku. Konec byl natolik otevřený, že přes to všechno bych ráda věděla, jak to dopadne. Vzhledem k první stránkám bych ráda věřila, že v dalších dílech se Cecílie trochu umoudří a že příběhu bude věnováno mnohem více pozornosti. Jinak na mě ale kniha zapůsobila jako 50 shades of grey v young adult verzi. Jestli mátě někdo rádi hrdinky, co se rády nechají ovládat tajemnými sexy muži a užívají si s nimi spoustu sexu a nevadí vám, že příběh poněkud pokulhává, pusťte se do toho. Jinak ale knihu doporučit nemůžu.

Ketfl
18.12.2021 4 z 5

"Dokážeš zachovat tajemství?"
Hlavní postavy v knize evidentně jo, protože jsem velkou část knihy přemýšlela, co se to zatraceně děje? Již anotace i název knihy napovídá, že velkou roli v knize bude hrát nějaký tajemný spolek. Ale zatraceně, přišlo mi, že pořád se objevují nové a nové otázky, ale skoro žádné odpovědi. Navíc ti kluci byli fakt docela psychopati. Každopádně, bylo to fakt neskutečně napínavé, že jsem se absolutně nemohla odtrhnout a čekala, co se dozvím dál. Autorka navíc píše vážně čtivě, takže tím se problém s odtrhnutím od knihy ještě zhoršuje.
"Postavili mě na nohy, zvedli mě tak vysoko, abych mohla létat, jen aby se mohli dívat, jak padám." A já taky padám, hlavně z toho konce! Už aby tu byl další díl, protože mě neskutečně zajímá, jak tohle dopadne.

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Právě se stáváte svědky mé nové závislosti! Jako pardon, ale tohle potřebujete číst.

V knize sledujeme Cecílii Hornerovou, dceru majitele továrny, ve které bude po celý rok Cecilie pracovat, aby získala od svého otce své dědictví. Zpočátku ji nejde o nic jiného, než celý tenhle rok přežít, odejít s penězi a pomoct své matce. To se změní hned prvním dnem v práci, kdy je Cecilie na úvodním školení a zde se setkává s tajemným Seanem. Sean ji po školení vezme na večírek, kterým se Cecilie dostává do úplně jiného světa. Světa tajemství, podivného bratrstva a možná ještě něčeho dalšího.

Co se týká samotné postavy Cecilie, tak ze začátku jsem si ji opravdu oblíbila. Nicméně v druhé polovině knihy jsem měla maličko pocit, že ji občas nechápu, byla trochu otravná a docela tlačila na pilu. Za to Sean? Pane bože, přeneste ho někdo do reálného života a dejte mi ho! Ale teď vážně, Sean je totální Dream boyfriend. Choval se k Cecílii jako ke královně, byl milý, pozorný a velice velice trpělivý, vzhledem k tomu, jak se Cecilie občas chovala.
No pak tu máme ještě Dominika. Týpek, který se na všechny furt mračí a vypadá to, že nenávidí celý svět. Ale jak postupujeme v příběhu, tak se ukazuje, že to není takový mrzout, jak se zdá. I tak jsem ale úplně na Seanově straně. Každopádně se zde dostáváme do zajímavé situaci, kdy si Cecília vlastně nemusí vybrat jak to tak bývá a dostaneme i nějaké ty peprnější scény.

Styl psaní autorky jsem si opravdu oblíbila, kniha má svižné tempo a protože se pořád něco děje, stránky rychle ubíhají. Myslím, že autorka i vhodně zvolila prostředí, vše mi do sebe zapadalo.
Měla jsem z toho pocit jako z Royalů nebo Elitního klubu králů. A tyhle dvě série patří mezi moje Guilty pleasure už nějaký ten pátek. Teď k nim přibyde i Havrani bratrstvo.

hana1039
16.12.2021 5 z 5

To jako fakt??? ten konec??? Trochu mi to připomíná sérii od A. Jones Elitní klub králů, temné a hodně návykové... Bože, doufám, že další díly budou brzo!!!

terryaknihy
15.12.2021 4 z 5

Zpočátku mi čtení šlo trochu pomalu, než jsem se zorientovala mezi postavami a dokázala si je zařadit. Jak už jsem se později pak začetla, šlo to jak po másle. Stránky vám pod rukou jen utíkají :). Autorka používá vcelku květnatý jazyk (kór na takový tip knih :)), text se neskládá z žádných úsečných vět, ale z pěkných souvětích a navíc má kratší kapitoly, což jen na čtivosti přidává. Je to vtipný, je to sexy...:) Ale potřebuju nutně další díl!!!!!

Daura
10.12.2021 5 z 5

Moja prvá eroticky ladená kniha. A že ma fakt nadchla! Myslím, že to nie je nič moc pre staršie ročníky, ale my, deti 90tiek, to oceníme všetkými desiatimi. Už sa neviem dočkať druhého dielu.

valika0302
28.11.2021 5 z 5

Nečakala som to, čo tam bolo, ale... Bola to úplná pecka ! Milujem ten príbeh, až som si musela kúpiť druhú časť po anglicky, lebo nevydržím čakať! kto má tento žáner rád, rozhodne odporúčam! :)

MichaelaJan
27.11.2021 5 z 5

Úplně něco jiného, než na co je člověk u nás zvyklý. Myslím, že by se u nás mělo vydávat více lepších knih. (Podle Hodnocení na Goodreads).

Příběh byl zajímavý a velmi poutavý. Rozhodně doporučuji přečíst, pokud máte rádi něco peprnějšího ️️ Už aby byl druhý díl

sabina9418
23.11.2021 5 z 5

To by však musel být už druhy díl, mužů říct ze jsem se do té knihy úplně zamilovala, úplně mě vytaci konec a doufám ze nový díl vyjde příští rok v zime a trefí mě

pro ženy erotika tajemství pravda a lež pomsta erotické romány

Kate Stewart
americká