Hejno havranů

Hejno havranů https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475883/bmid_hejno-havranu-B2m-475883.png 4 470 100

Havraní bratrstvo série

Autorčin milostně laděný román je směsicí erotiky, pomsty, tajemství a hledání pravdy. Hlavní protagonistkou fascinujícího příběhu je Cecílie Hornerová, dcera majitele továrny, která je nucena pracovat v otcově závodě v Triple Falls, a to ze dvou důvodů: aby nepřišla o jmění a aby mohla finančně podporovat svou matku, s níž se Cecíliin otec Roman Horner před mnoha lety rozvedl. Významnou roli v celém příběhu hrají její nejlepší kamarádka Christy a Sean s Dominikem. Milenecké vztahy mezi Cecílií a těmito muži se postupně začnou komplikovat. Navíc se dozvídá, že mají co do činění se spolkem havraního bratrstva. Je to tajné uskupení, o kterém se toho mnoho neví. Cecílie musí začít jednat. Chce dostat odpovědi na nezodpovězené otázky. Závěr první části je překvapivý, a tak jistě budete chtít vzít do ruky druhou část tohoto díla, abyste zjistili, jak vše dopadne.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Red

Flock , 2020

lenka7679
05.07.2022 5 z 5

Představte si, že máte bohatého otce, kterého jste už víc než pár let neviděli, výměnou za šeky, které však přestanou s posledním zvonkem školy chodit. Máte matku, která potřebuje záchrané lano a jediná možnost, jak jí ho hodit je, že se přestěhujete právě k otci a rok u něho, bůh ví proč, otročit v továrně. Co dělat, když všichni okolo vás si myslí, že jste se narodila se zlatou lžičkou v puse a jen vy víte, že to není pravda.
A právě u něho na vás nečeká jen jeden, ale hned dva osudoví kluci. Co si počít, koho milovat doopravdy, s kým si představit, možná, budoucnost?

Knihu jsem úřečetla za jeden večer a nešlo přestat číst. Bylo to opravdové překvapení. Na toto téma, jsem v knize narazila poprvé a upřímně to byl skvělý zážitek.
Bavila mě hlavní hrdinka a její morální dilema, které řešila a z čeho také vyplývá i její celková rozháranost v druhé polovině knihy. Nemohla pochopit kluky, jejich postoj, jejich city, vnímání světa...
Bavili mě oba kluci, byli jiní a v podstatě stejní.
Určitě doporučuji a těším se na další díl, který právě vychází.

EvikU.
02.07.2022 5 z 5

Kniha Vás vtáhne do tajemna Havranů, vášně, skryté touhy a poznání.

Tato kniha je pro mě velkým překvapením. Tento žánr občas čtu, ale vadí mi tam nějaké výrazy jako je , broskvička, štěrbinka a jiné. V téhle knize nebyli a byla to pecka. Naopak to bylo velmi chytlavé, téma neotřelé, kniha mě pohltila.

Na léto jako dělaná, odpočinek, relax, trochu vzrušení. :-)

Závěr skončil napínavě a jsem moc ráda, že hned mohu pokračovat dalším dílem. Knihu doporučuji.

lenka8617
28.06.2022 4 z 5

Zajímavá knížka, ale že by to ve mně zanechalo nějaký bombastický dojem, to zase ne. Pár pikantních scén, hlavně ta na člunu byla dobrá. Ale na můj vkus moc tajemství a žádné pořádné rozuzlení. Jen ta poslední stránka? Kdo to ku*va zase byl?

lena.o.knihach
28.06.2022 3 z 5

Do knihy jsem šla bez velkých očekávání a musím přiznat, že se mi četla velmi dobře. Přišlo mi to podobné stylu Amo Jones, i když mám od ní přečtenou zatím jen jednu knihu.

Z postav jsem si oblíbila Dominika (nemůžu jinak, prostě bad guy, pro které mám slabost). Nezlobila bych se, kdyby hlavní postava Cecílie občas používala tu věc na krku, pak bych k ní měla určitě lepší vztah. A Sean mi do oka nepadl vůbec, bohužel.

TA jedna scéna! TA mě naprosto dostala, i když Seanovi nevěřím ani nos mezi očima, TOHLE bylo něco. A nemusím říkat nic víc, protože všichni, kteří jste Hejno havranů četli, moc dobře víte, o jaký moment jde. A TEN se vám dostane pod kůži.

Dominik je pro mě tahounem příběhu a kvůli němu budu číst pokračování.

Kukicka
16.06.2022 4 z 5

Co se tyce trojuhelniku, tak bomba. Nikdy jsem o takove variante neuvazovala, neprislo mi to prirozeny, ale autorka to tak popsala a dala tomu takove kladne svetlo, ze boze, najdete mi 2 takove chlapy a budu o tom uvazovat :-D. Co se tyce zbytku deje, tak to si necham hodnoceni az na dalsi dil/y, jelikoz zatim mi to nedava uplne smysl

Szilvia1
02.06.2022 4 z 5

To ale bylo!!!!!Milenecký trojuhelník,o kterém každý učastník věděl,a pak to tajemství,který nikdo nechtěl prozradit,ale na konec se to muselo,ale Cecílie byla trošku naivka(aspon podle mne),ale ten konec..Autorka drží čtenáře pěkně v napětí.

Andrejka91
25.05.2022 5 z 5

Z této knihy jsem měla obavy že se mi nebude líbit, když byla přirovnávaná k Amo Jones, protože její knihy se mi vůbec nelíbily.
Ale tohle mě bavilo hodně, naprosto jsem se zamilovala a nemůžu se dočkat dalšího dílu.
A ten konec? Co to zase je, teď budu muset 3 měsíce být napjatá jak guma od tepláků :-)

AnnaNes
16.05.2022 4 z 5

Nevěděla jsem, co očekávat a byla příjemně překvapená, i když začátek měl pro mě pomalejší rozjezd.
Ale ten konec?! Nutně potřebuju další díl.

Kytiii
08.05.2022 5 z 5

Tak jo, přiznám se, že jsem jen hledala lehké čtení do metra... ale co se z toho vyklubalo, mi úplně vzalo dech... čtení celý den, dlouho do noci... miluji knížky, co nejdou odložit... a pak zjištění, že na druhý díl si počkám. Taková frustrace. Každopádně doporučuji.

Mistylady
30.04.2022 5 z 5

Páni. PÁNI!!!
Po dlouhé době opět knížka, která mě nenudila, od které jsem neutíkala, kterou jsem četla do tří do rána a pak se přemlouvala, abych si ještě kousek nechala na další den. Nemůžu najít slova, kterými bych popsala, jak skvělá knížka to byla. A to jsem jí ze začátku moc nechtěla číst, podle obálky a názvu jsem to tipovala na fantasy a moc mě to nelákalo.
A o co míň zajímavá je obálka, o to lepší je obsah. Přirovnala bych jí k serii Royalové od Erin Watt mixnutou výstřední Amo Jones.
V knize nechybí milostná zápletka a to hned s dvěma muži najednou, je tam tajemství, napětí, bolest, láska.
Mohla bych tu popisovat postavy, charaktery, děj, ale tím bych vás jen zdržovala.
Od prvního písmenka do posledního je to něco, co si musíte přečíst sami. Doporučuji naprosto všem.
S 9. listopadem od Hoover je to zatím to nejlepší, co jsem letos četla.
No a protože otevřené konce nemám ráda, v dalších dílech už pokračuji anglicky.

ivetapl
25.04.2022 5 z 5

Každý má tajemství, ale jen málokdo si je dokáže uchovat.
Yes,yes,yes!!! Bomba. Pecka! Naprosto dokonalé!
Jestli milujete Amo Jones alespoň trošku jako já, tak se do téhle série pusťte! Amo je tedy větší šílenec, ale cítím tam podobu. Udělejte si ale pořádně silné kafe, dejte si k tomu něco na zub. Nebudete se moci odtrhnout.

Bože. Tohle jsem přesně potřebovala. Taková nakopávačka. Totálně jsem žrala každé slovo.
Budete mít x otázek a na konci zůstanete a otevřenou pusou. Nedostanete totiž žádné odpovědi. Čekání na další díl bude šílené, ale kupuji ho hned jak vyjde!!

Sean a Dominik.... No co vám budu. Na místě Cecílie (hrozný jméno), bych byla taky v háji. ️ Stejně jako ona bych si nechala zlomit srdce na kousky. V knize je jedna hodně peprná scéna a za to má u mě autorka body navíc. Já vám víc neřeknu. Jen to, že to miluju!! Mám novou hodně oblíbenou autorku!

Věřím, že láska musí bolet.

Dela90
22.03.2022 3 z 5

(SPOILER) Hned na začátek musím říct, že jsem si knížku špatně zaškatulkovala už od začátku. Čekala jsem něco jiného - bratrstvo, milostný trojúhelník, erotika. Naproti tomu jsem dostala příběh, který mě bavil, ale pořád dokola něco tajil. Na můj vkus tam bylo jedno tajemství za druhým, které mě ke konci už trošku ubíjelo - jasně autorka nemůže hned vyzradit všechno. Ale proboha, čekala jsem nějakou krevní přísahu nebo co já vím. Pořád se dokola opakovalo to samé.
Co se týče milostného trojúhelníku
Cecílie - za prvé to jméno šílenost, matka se jí asi chtěla pomstít, že ji měla s chlapem, který o ni nejevil zájem. První den v práci potká neznámého kluka a už s ním jde na párty v cizím městě, hned se k němu začne tulit - přišla mi fakt strašně pitomá a naivní.
Sean - tu jeho “lásku” na první pohled jsem mu prostě nevěřila, přišlo mi to až moc snadné.
Dominik - asi budu prostě kopat za jeho tým - ačkoliv se ze začátku choval k Cec hnusně - známe to, co se škádlívá rádo se mívá, že … prostě tahle povaha mi přišla jiná a daleko lepší a s Dominikem na scéně mě ta knížka fakt o poznání víc bavila.
A ačkoliv mě na knížce štvalo víc věcí, pořád se to dobře četlo a velký plus je Dominik ala zlý hošík, a pak taky ten konec? Takže druhému dílu určitě dám šanci, protože z toho konce opravdu moudrá nejsem.

teer.h
21.03.2022 5 z 5

Do této knihy jsem se naprosto zamilovala. Skvělý a čtivý příběh, který jsem nemohla odložit. Už teď je pro mě mučení čekat na další díl!

Zuzana215
19.03.2022 5 z 5

O mě se všeobecně ví, že neumím důležité texty dočíst do konce. V případě anotace k této knize, to bylo zřejmě stejné :) Čekala jsem spíše slátaninu nabitou erotikou, která mě bude nudit... Celý tenhle příběh mi vyrazil dech, zvláště 25.kapitola a hlavně konec, který koncem samozřejmě není a při mé smůle budu čtvrt roku čekat na pokračování.. Napsala bych víc, ale nerada píši spoilery..Proto, jestli jde o mě, vybrala bych si raději deštivé dny :)

anna7852
19.03.2022 4 z 5

tak já nevím,jsem docela rozpolcená
polovina knihy me moc extra nebrala,až tedy na ty žhavé scény :-)
ale druhá polovina už se podobala chaosu který mám ráda a jako TY VOLÉ-kdo je doprdele tedy francouz????
mno pár měsíců si budu muset počkat na pokračování ach jooo

LilianaFalcon
04.03.2022 4 z 5

Kdyby to nebyla erotika, tak dám asi míň hvězdiček... jenže v rámci žánru to nebylo špatné. Protože zápletka byla sice předvídatelná, ale erotické scény byly vzrušující... a o to přece jde, ne? :D

Drahuska12
03.03.2022 2 z 5

Och. Au.
Tohle nebyla kniha pro mě.
Nemohla jsem se vůbec začíst, když jsem se konečně začetla tak mi děj začal pěkně lézt na nervy.. Poprvé v životě jsem naprosto skvěle odhadla i konec knihy a to " Obrovské tajemství ", které je tam celou knihu tak nějak omílané.. Čekala jsem nějakou větší bombu. A upřímně? Neumím si představit, že bych měla být na místě hrdinky naprosto se mi ty vztahy tam hnusili
Moc jsem se na knihu těšila, ale bohužel ji doporučit nemohu.

Ella161
26.02.2022 4 z 5

No… tohle bylo něco. Vůbec jsem nečekala, že kniha bude taková. Očekávala jsem klasický erotický román, což tohle není ani omylem. Jen se zatím nedokážu rozhodnout, jestli se mi to líbilo nebo ne. A ačkoliv bytostně nesnáším milostné trojúhelník (a tady byl a jaký), stejně jsem se dala do čtení. Ačkoliv přiznávám, že jsem to dlouho odkládala, ale už jsem neměla co číst, takže… Autorka píše vážně čtivě a poutavě. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Na chvíli jsem jí odložila a říkala si, že se kouknu třeba na film, ale moje zvědavost mi to nedovolila. Potřebovala jsem vědět, jak to bude dál. Fakt jsem si připadala jako nějaký závislák.

Seana jsem měla rád. Jak bych si ho nemohla zamilovat? Líbilo se mi, jak nad věcmi uvažoval. Líbilo se mi, jak se choval. Líbilo se mi, že si nad ničím nedělá nějaké velké starosti. Ale… byl až moc dobrý. Nedokázala jsem uvěřit, že by byl vážně takový. Ačkoliv se zdál upřímný, tak… Nemohla jsem mu věřit, protože byl až moc dobrý a takový nikdo není, že? Každopádně se mi strašně moc líbil jeho pohled na svět. A nejednou jsem se s jeho názory ztotožnila. Musím ale uznat, že jsem ho měla raději než Doma. On mi přišel takový otevřenější a přátelštější. Za to Dom byl prostě introvert a samotář. Nevyznala jsem se v něm, ale byly v něm záblesky něčeho dobrého. Jinak byl prostě tajemný. A Cecílie? Nebyla špatná, ale nedokázal jsem si k ní utvořit žádný vztah. Jako u všech milostných trojúhelníků, i ona byla zmatená a nerozhodná. Nejvíce mi vadilo, že byla až moc důvěřivá a naivní.

Ke konci jsem ale vůbec nepochopila, co se stalo. A strašně mě to vytáčelo, protože já to chtěla vědět, ale marně. Prostě mě nic moc nenapadlo a štvalo mě, že to tam není vysvětlené. Což byl autorčin záměr očividně. Na druhý díl mě rozhodně nalákala a já se už nemohu dočkat.

Fidibus
23.02.2022 2 z 5

(SPOILER) "Nikdy nevíš, co ti den může přinést, zvlášť tady."
V první půlce knihy jsem čekala, co bude. Cecílie je trochu naivka a v místě, kam přišla kvůli svému studeném otci, hledá přátele. Přitahuje ji skupina s havrany na tetování, do 2(!?,ale proč ne) se zamiluje ale oni ji opustí. No a otevřený konec, v poslední době oblíbeném duchu - kupte si další díl... Ještě to zkusím a uvidím.
"... být od nich odtržena je hořká pilulka..."

Micandy
22.02.2022 5 z 5

To tajemno v knize ji dělá zajímavou od začátku až do konce. Nutí vás číst bez přestání, protože chcete odhalit, o co vlastně jde. Sean a Dominik byli jako slunce a měsíc...a Cecílie si tu jízdu naplno užívala až do chvíle kdy...to si musíte přečíst !!!
Děj nebyl vůbec nudný, ba naopak i když Sean mě těmi filozofickými řečmi někdy štval, Dominik byl pravý opak.
Autorka nás napíná a proto ten otevřený konec a druhý díl přeložený není.
Takže jak vyjde hned běžím do knihkupectví :)) Knihu doporučuji.

pro ženy erotika tajemství pravda a lež pomsta erotické romány

Kate Stewart
americká