Hejno havranů

Hejno havranů https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475883/bmid_hejno-havranu-B2m-475883.png 4 470 100

Havraní bratrstvo série

Autorčin milostně laděný román je směsicí erotiky, pomsty, tajemství a hledání pravdy. Hlavní protagonistkou fascinujícího příběhu je Cecílie Hornerová, dcera majitele továrny, která je nucena pracovat v otcově závodě v Triple Falls, a to ze dvou důvodů: aby nepřišla o jmění a aby mohla finančně podporovat svou matku, s níž se Cecíliin otec Roman Horner před mnoha lety rozvedl. Významnou roli v celém příběhu hrají její nejlepší kamarádka Christy a Sean s Dominikem. Milenecké vztahy mezi Cecílií a těmito muži se postupně začnou komplikovat. Navíc se dozvídá, že mají co do činění se spolkem havraního bratrstva. Je to tajné uskupení, o kterém se toho mnoho neví. Cecílie musí začít jednat. Chce dostat odpovědi na nezodpovězené otázky. Závěr první části je překvapivý, a tak jistě budete chtít vzít do ruky druhou část tohoto díla, abyste zjistili, jak vše dopadne.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Red

Flock , 2020

Eva_Skala99
02.11.2022 5 z 5

To byla jízda. Měla jsem ke knize jistá očekávání, a dej je překonal. Doporučuji Pokud se vám bude líbit, neváhejte sáhnout i po druhém díle Exodus, ten je ještě lepší.

Zirvith
31.10.2022 3 z 5

Tahle kniha... No, vážně mě zaujala anotace a výstižná věta na obálce, ale začátek knihy se mi zdál spíš docela amatérský. Samé zbytečné kecy a celkově kniha příliš nezaujala, trochu nudná a sepsaná taky nepříliš kvalitně. Nicméně Předmluva (nebo spíše bych to nazvala prologem) byla naprosto parádní. Co můžu říct jen z Předmluvy, tak je mi hlavní postava sympatická a poněkud podobná mně, hlavně co se týče lásky. Jsem na tom dost podobně jako ona a máme i podobné názory. Jenže následující děj... čekala jsem něco víc nadpřirozeného a ne pouhou partičku feťáků, kteří pořádají večírky a kouří. Tohle není můj svět. Sean by mě v životě nezaujal - ukecaný kuřák s piercingem a tetováním není nic pro mě. Dominik je na tom o dost lépe. Až na to, že patří také mezi feťáky, mi povahou i vzhledem zcela vyhovuje a také bych se do něj snadno zamilovala.
Skoro celá kniha je jen obyčejná romanticko-erotická slátanina, kde se víceméně nic neřeší ani neděje. Zajímavých je pouze několik posledních stránek. Druhý díl mám taky koupený, takže si ho také časem přečtu a doufám, že bude zajímavější.
A polygamní vztah? Takové vztahy vůbec neuznávám. A navíc nechápu, jak někdo může milovat dva lidi současně. To prostě nejde. A pokud si někdo myslí, že miluje dva lidi stejně, tak to potom není skutečná láska. Vím o čem mluvím :)

Jeanine8
27.10.2022 2 z 5

Magořina :-)

evineckY
17.10.2022 5 z 5

Vůbec nevím, proč jsem tuto knihu odkládala tak dlouho, v domnění, že je to fantasy. Cecilie nemněla snadné dětství, protože se musela starat o matku alkoholičku. Otec, který o ni nestál, teď ji donutí, aby u něj rok pracovala a zdědila jeho továrnu.
I když chtěla jít na vysokou, podřídila se, protože potom může pomoci matce a jít studovat.
Zamiluje - hned dvakrát a potřebuje, aby ji někdo miloval a staral se o ni, jenže....

Jita160
10.10.2022 5 z 5

Naprosto BOŽÍ !!!! Mít po ruce víc takových knih tak nejsem schopná nedělat nic jiného než jenom číst.
Tento příběh vás vtáhne a už nepustí A po dočtení nepotřebujete pauzu ale okamžitě pokračování Exodus.. takže vůbec nezačínejte číst pokud nemáte po ruce další díl.
Klub nebezpečný sexy mužů
Pomsta... Skvělé, jiné, ujeté pro mě jako dělané :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
Rozhodně doporučuji.

vlkove
08.10.2022 2 z 5

Na knihu jsem se hodně těšila, ale bohužel. Hloupá hlavní hrdinka, nudný děj, vlastně dost nezajímavé tajemství a spousta erotiky. Třeba sérii Papírová princezna nebo Krev za krev tohle nesahá ani po kotníky. Naivní a nudné.

SimonaM86
17.09.2022 4 z 5

Tajemno, erotika, napětí... Mě se to líbilo, trochu jiný formát románu, ne klasika krásná - krásný, na co jsme zvyklí v každé druhé průměrné knížce s erotickým nádechem.

Arsinoe_06
15.09.2022 2 z 5

Ja asi opravdu nebudu cilovka...z vetsiny tech nadsenych komentaru tady jsem cekala buhvico a dostala jsem jen proste obycejnej erotickej roman, ktery obvykle fakt nectu a vim proc...prislo mi to cely na hlavu, hlavni hrdinka nesympaticka pubertalni koza a tim ze to bylo psano z jejiho pohledu, tak fakt des bes...ani otevrenej konec me opravdu nedonuti si precist druhej dil, uz takhle mam pocit ze jsem nad tim stravila nekolik zbytecnych hodin...

Jenny46
12.09.2022 4 z 5

Cely den přemýšlím co napsat a stejně stále nevím...
Zvláštní, ale když si myslíte, že víte tak stejně jsem stále příjemně zmatená a určitě doporučuji napínavé, tajemné...

Ocásek
02.09.2022 2 z 5

Od téhle knížky jsem měla vysoké očekávání, protože jsem na ni četla poměrně dost pozitivních recenzí, ale bohužel jsem zklamaná.
Hned od prvních kapitol jsem měla problém se do knížky začíst (přiznávám, že jsem některé pasáže i přeskakovala, jak nudné to občas bylo).
Tuhle skutečnost nevylepšily ani postavy, kdy hlavní hrdinka Cecílie byla nesympatická naivní kravka, Sean - nesympatický manipulátor, kterému jsem nevěřila ani nos mezi očima a nakonec Dominik - sice tajemný a pohledný, ale jako bonus i náladový sociopat.
Celá knížka je zaobalena do jednoho velkého tajemství, o kterém se toho ale moc nedozvíme. Musím se přiznat, že mi to celé nedávalo moc smysl i samotný konec nám žádné odpovědi nedává, naopak jsem byla ještě víc zmatená než na začátku.
Abych nebyla úplně negativní, tak velké plus si zaslouží obálka a ta kapka erotiky, která u mě zachránila tuhle knížku před její zkázou!

lusitta05
31.08.2022 4 z 5

No ani ja sa zatiaľ nevyjadrujem k hodnoteniu, ale pretože takéto knihy môžem, idem hneď na druhý diel.

Per-quiee
30.08.2022 3 z 5

Nooo... erotická i romantická část dobrá, ale z těch "tajemství" jsem až tak nadšená nabyla, protože jedno z nich nakonec stálo za starou belu. Takže myslím, že ani ty další nebudou žádné terno.

Raislin
13.08.2022 5 z 5

Zatím nevím, jak knihu hodnotit vzhledem k otevřenému konci a k tolika tajemstvím, které zatím netuším, jak se budou vyvíjet. Těším se na další díl.

Knihom_olka_
10.08.2022 2 z 5

Bohužel se tady k většině nepřidám.
Když jsem knihu rozečetla, říkala jsem si, že to zní opravdu dobře, a že mě kniha nejspíš bude bavit, ALE...
1. V knize mi chyběla větší pointa. Neříkám, že se autorka nesnažila být záhadná, ale nějak jí to nešlo. Tajemství, která se nakonec odhalila, mi buď přišla nemastná neslaná, nebo jsem je naopak jaksi nechápala.
2. Tam byla jen romantika. Vzhledem k prostředí, ve kterém se kniha odehrávala, jsem čekala, že mi kniha nabídne mnohem víc, jenže opak byl pravdou. Oprvadu každou kapitolu hlavní hrdinové jezdili někam na výlety...
3. Postavy mi nějak nesedly. Hlavní hrdinka pro mě měla nepochopitelné hloupé chování. Sean mi přišel někdy jako úplný magor a z té jeho filozofie mě málem vezli do Opavy. Dominik byl pro mě opravdu nadějnou postavou, jenže ze sexy badboy s tajemstvími, se stal věčně protivný psychouš.
No, takže abych pravdu řekla, nic moc. Přesto to není tak, že bych knihu nesnášela, jen mi to prostě nějak nesedlo. Mpžná, kdyby knížka měla o sto stran míň, tak by to pomohlo.

princeznaadri
05.08.2022

Miluju!!! Je to skvělá oddechovka, plná pikantních scén.. ale oproti jiným podobným románům má konečně zajímavý příběh!!! Do knihy jsem se začetla okamžitě a už teď bych si ji nejradši přečetla znovu!!
Opravdu moc doporučuji!!

bookholik66
30.07.2022 5 z 5

Kniha mě překvapila, byla velmi poutavá, jiná, místy trochu ujetá. Začetla jsem se téměř hned a pak už nešla odložit! Dominika si podle mě nešlo nezamilovat. Vrhám se na další díl.

LenkaPet
17.07.2022 4 z 5

Většina knihy mi přišla tak nějak nudná, četla jsem jí hlavně kvůli dobrému hodnocení druhého dílu do kterého se pouštím hned v zápětí. Konec se mi ale líbil a těším se co se dozvím dál. Kvůli konci jsem dala o hvězdičku navíc.
Vadilo a vadí mi jméno hlavní hrdinky a taky její naivnost. Naivnost asi patří k věku. Jméno by mohlo být aspoň nějak upravené, vadilo mi když na ní volali Cecilie nebo dokonce Cec. Mohla být aspoň Cee jak bylo v knize jednou zmíněno. Aspoň že jí občas říkali jinými osloveními.
Znám lepší knihy, ale asi bych jí dokázala i doporučit

Littlemonday
13.07.2022 4 z 5

Hejno havranů - Kate Stewart

Knížka, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Anotace:

Recenze:

Nooo…
Úplně upřímně - podle mně je prostě strašně težký napsat dobrej erotickej román. Teď nedávno jsem četla nějaký skvost s číčou a ptákem v hlavní roli a kapala si do očí Savo (Royal sága - první díl).
Tady se to autorce ale docela dost podařilo. A to z jednoho prostýho důvodu - přinesla něco, co jsme tu ještě neměli! Překvapující, ujetý, zvláštní, ale hot!
Žádný Grey a jeho herna, žadné jizvy na hrudníku a zádech, žádné orgasmy při večeři a ve výtahu. Je to prostě jiný. Samozřejmě děj žádná vyšší dívčí, ale i tady musím říct, že je jsem mile překvapená. ️
Jediný, co mě drtí a autorka si je toho dobře vědoma, je brutálně vyšponovaný závěr s tak otevřeným koncem, na jaký jsem už dlouho nenarazila. Takže i přestože se nejedná o můj žánr, doufám, že ke mně zbloudí druhý díl! ️

4/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday ️️️

rampapa
11.07.2022 5 z 5

Nádherný příběh. Okamžitě potřebuju další díl. A to IHNED ️ Cecilii jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Lucyk01
10.07.2022 5 z 5

Tak tohle byla doslova JÍZDA!!!

Autorka má zajímavý styl psaní a ani jsem nepotřebovala dlouhou dobu na začtení se do knihy. Knihu jsem přečetla jedním dechem

Hlavní hrdinka mi ze začátku sedla, ale už od poloviny knihy všechno zbytečně dramatizovala. Prostě DRAMA QUEEN!! A hodně jsem vypadala jako tento emoji, ale to mělo trošku vliv na hodnocení knihy, ale pozitivum je, že to nebyla nejhorší postava, jakou jsem kdy četla.

Sean a Dominik to tam hodně drželi nad vodou. A samozřejmě i jejich parta. Úplně jsem jim propadla a ta moudra a slova, co říkal Sean, byla úžasná.

Otec Cecílie byl hrozný, chtěla jsem mu dát pár facek, protože by si je zasloužil, ale nevím, čím si prošel. Takže nemůžu soudit a snad se to během dalšího dílu dozvím.

Tenhle díl je hodně založen na erotice a taky toto mé očekávání splnilo a i to předčilo, jak to bylo celé popsané úplně přesně podle mých představ a přání.

A ten konec?? Ten me totálně dostal. Bylo mi líto Cecilie a pak, jak to celé skončilo?? Potřebuju nutně druhý díl Exodus, proto radím, sežeňte si oba dva díly najednou!!

Každopádně hrozně moc doporučuji, určitě si to někdy znovu ráda přečtu. Tato kniha kandiduje na nejlepší knihu roku 2022!!!

pro ženy erotika tajemství pravda a lež pomsta erotické romány

Kate Stewart
americká