Půlnoční romance

Půlnoční romance https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1940/bmid_hathawayovi-pulnocni-romance-iyx-1940.jpg 4 378 38

Hathawayovi série

Amélie Hathawayová se po smrti rodičů stará o své sourozence a má vskutku plné ruce práce. Nestýská si ale, bere to jako poslání, kvůli němuž dokonce rezignuje na založení vlastní rodiny. Snaží se nevidět, že vede vyčerpávající a předem prohraný boj nejen s nedostatkem peněz, ale především se starším bratrem Leem, který propíjí skromné rodinné prostředky. Náhlá zpráva o dědictví vytáhne Amélii z letargie. Hathawayovým by mohlo připadnout šlechtické panství, ovšem za předpokladu, že se Leo stane vikomtem. Kde je ale zhýralému bratrovi konec? Amélii se ho podaří najít jen díky nezištné pomoci Cama Rohana, charismatického vedoucího neblaze proslulé herny U Jennera. Vděk, který vůči němu cítí, ale brzy převáží cit zcela jiného druhu, ale hrdá Amélie je odhodlána si stůj co stůj zachovat svou nezávislost a hrdost. Pohádkově bohatý Cam si díky penězům vychutnal všechny světské požitky a poslední dobou ho stále více láká myšlenka na návrat ke kočovnému životu svých předků. Setkání s Amélií mu však vnese do života chaos. Dobře ví, že v ní potkal svou osudovou ženu – ale dokáže v sobě potlačit vrozenou touhu po svobodě a nechat vykvést lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Mine Till Midnight , 2007

Adelin239
28.08.2017 5 z 5

Po pravdě jsem si myslela, že to bude klasická historická romance, která mě jinak ničím moc nezaujme. Ale nakonec jsem se vážně spletla. Kniha byla úžasná! Postupem času jsem si spisovatelku vážně oblíbila. Její knihy, hlavně ty historické, jsem si zamilovala :-)

PerlaZP
09.06.2017 4 z 5

Skvělá knížka, ke které se určitě jednou ráda vrátím. Téměř okamžitě jsem si oblíbila úplně celou rodinu. Pouze mi zde neseděl ten duch, ale jinak šlo vážně o velice pěkný příběh...
Knížce dávám čtyři hvězdičky…

moudivlacek
27.04.2017 5 z 5

Jestli potřebujete zapomenout na problémy všedních dní, tak vám doporučuji přečíst si tuto knížku. Je vynikající na odreagování, pobavení a zasmání. Alespoň u mne to tak fungovalo.
Cam je velký sympaťák, Amélie zas človíček, který se snaží zachránit a bránit svou rodinu. Ti dva k sobě patří a vy to cítíte hned od jejich prvního setkání.
A rovněž si zamilujete všechny sourozence Amélie i jejich rodinného přítele Merripena.
A i jejich sousedy šlechtice s protějšky.
Pobavila jsem se, zapomněla na vlastní starosti a trápení, a to byl určitě cíl této knihy, dočíst ji a usmívat se s klidem v srdci. Láska je ještě mezi námi.

Majdule
28.03.2017 4 z 5

Velmi příjemný román, nápaditá zápletka a sympatičtí hrdinové a jako bonus propojení s Čekankami. Další série se mi líbí.

Turiel11
28.02.2017 4 z 5

Moooooc moc moc moc hezký příběh. :-D Kdybych tušila, že tato série tak úzce navazuje na "Čekanky", bývala bych se do ní pustila dřív. Měla jsem problém, knihu pustit z ruky. Neustále jsem si říkala: " Až bude klidnější pasáž...až bude chvilka klidu..", ale ono se neustále něco dělo. A líbilo se mi, že autorka už tady vnadila na pokračování. Cam je velmi sympatický hrdina. Super!

Licie84
12.03.2016

První díl této serie mě úplně nadchnul... Dá se říct,že jsem ji přečetla jedním dechem... Bomba

Bet
13.11.2015 2 z 5

No tak ja jsem u této knihy trpěla asi dvakrát jsem ji odložil, znám lepší díla od této autorky.

Katka313
07.11.2015 5 z 5

Lisa Kleypas je pro mě nejlepší spisovatelka historických románu. Na Cama jsem se opravdu moc těšila a nezklamal mě. Velký sympaťák.

havrmoni
29.11.2014 5 z 5

romantika se vším všudy, nejprve se mi dostal o ruky předposlední díl této série a poslední díl čekanek,líbilo se mi to moc a tak jsem je začala číst popořadě. A nemá to chybu , krásný oddechovky. A doporučuji nejdříve čekanky a pak tuto sérii ,protože je tam o nich zmíňka.Hlavně Lilien a Westcliff,její hláška ,,hrklo ve mě,že je to nějaká nová anglická delikatesa",nemá chybu.

bzdenca
22.08.2014 4 z 5

Pěkná knížka, navazuje na sérii Čekanky :)

munka
10.02.2014 5 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Celá séria je perfektná :-)

sisulisa
25.09.2013 5 z 5

Asi najlepšia z tejto série. Už som ju čítala niekoľkokrát. :-)

mgraja
29.06.2013 3 z 5

prečítaná jedným dychom :)

luci2
07.06.2013 3 z 5

Protože jsem jako první četla knížku předvečerní láska, z které jsem byla naprosto unesená asi jsem očekávala něco víc. Příběh mě bavil více až v druhé polovině. Líbilo se mi však nastínění vztahu Win a Merripena, na který už se teď těším.

PomněnkaPrvní
18.04.2013

Poloviční Rom Cam Rohan (přítel Evie z dětství, která se provdala za Sebastiana St. Vincenta - viz knížka Zimní naděje) se zamiluje do chudé šlechtičny Amélie, která se stará o své čtyři sourozence - zhýralého bratra a tři mladší sestry. Četlo se to moc hezky.

lanusinka
10.12.2012 5 z 5

Tak trochu jiná romance. Jak už je u této autorky zvykem, nemusí se dotýkat jenom šlechty, ale i jiných zajímavých lidí... 4te se jením dechem...

ivule85
03.09.2012 5 z 5

Musím že kniha mě uplně pohltila a přečetla sem ji teměř najednou...celá serie Hathawayových je perfektní i když sem ji četla na přeskáčku příště si ji dam pěkně popořadě a setkame se tady i se dvěma hrdinkami z čekanek :)

Lenies
07.12.2011

Další báječná knižka, která chytne za srdce a nepustí.