Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích

Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72572/bmid_harry-potter-1-7-box-sedm-let-v-bra-65168aa2c8469.png 5 1044 130

Harry Potter série

Dárkové balení všech sedmi dílů Harryho Pottera (1. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (7 brožovaných svazků v kartonovém obalu). Takhle pohromadě celý příběh sedmi dlouhých let – to tu ještě nebylo! Pozor, pozor! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Tento komplet obsahuje díla vydaná samostatně: Harry Potter a kámen mudrců (ISBN 978-80-00-02215-4); Harry Potter a tajemná komnata (ISBN 978-80-00-02216-1); Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ISBN 978-80-00-02217-8); Harry Potter a ohnivý pohár (ISBN 978-80-00-02218-5); Harry Potter a Fénixův řád (ISBN 978-80-00-02219-2); Potter a princ dvojí krve (ISBN 978-80-00-02220-8); Harry Potter a relikvie smrti (ISBN 978-80-00-02221-5).... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter Volumes 1–7 Boxed Set

Marie022
01.02.2021 5 z 5

Jedna z mých milovaných sérií. Všechny díly se mi neskutečně líbily, není co dodat. Miluju svět HP

Tialexa
25.01.2021 5 z 5

Všechny knihy jsem přečetla a musím říct že to byla pecka. Miluju Harryho Pottera. Je to super série knih.

Jm.bazar
07.01.2021 5 z 5

Občas předvídatelné a občas přitažené za vlasy, přesto velice čtivé.

kacaav
07.01.2021 5 z 5

Nejlepší knižní série, kterou jsem kdy četl

sivoj
30.12.2020 4 z 5

jednoduchá angličtina, doporučuji přečíst v originále

Dela111
23.12.2020 5 z 5

Knihy s tím úžasným klučinou s jizvou ve tvaru blesku na čele a se zvláštními schopnostmi vyšly až když jsem byla dospělá a dostala jsem se k nim jako většina dospěláků - díky dětem.
Než jsem se do této série začetla, nevěřila bych, že mě pohádkové příběhy ještě dokážou tak pohltit. Celá tato série je geniální, je to skvost! Je to úžasný svět fantazie a kouzel, dobra a zla.

Knihy jsem četla dřív než byly zfilmované, ale musím uznat, že i filmy jsou velmi povedené. Ovšem i zde platí, že kniha je kniha... :-).
Každý díl jsem četla více než jednou, no... spíš mnohokrát. Jeden z nejlepších způsobů úniku z reality je začtení se do tohoto nádherného světa kouzel. Když potřebuji četbu, která odvede mou pozornost úplně jinam a zároveň pohladí, vracím se k Harrymu stále :-).
Celou sérii upřímně a s láskou doporučuji :-).

4235
03.11.2020 5 z 5

Harry Potter je moje srdcovka už od dětství. Četla jsem celou ságu už asi 10x a pokaždé si najdu něco nového.

Girty20
11.09.2020 5 z 5

Série která mě provázela od základní přes střední školu...srdcovka. Moc mě těší, že i mým dětem se HP moc líbí a momentálně čteme ilustrované verze ????

Paldiny
23.08.2020 5 z 5

Rowlingová to dokázala. Donútila decká vziať do rúk knihu, upresním, knihu bez ilustrácií. Donútila ich netrpezlivo čakať na deň, kedy vyjde jej ďalšie pokračovanie, upresním, mrznúť v zime o polnoci pred kníhkupectvom. A donútila decká absolvovať film v kine, aby zistili, že kniha je vždy tá lepšia, pretože v tej detskej hlavičke sa to či ono predstaví a vysvetlí zakaždým trochu inak.

smisek280
09.07.2020 5 z 5

Všechny díly jsem přečetla minimálně 5x. Harry Potter a vše s ním spojené mi připomíná dětství. Řekla bych, že je to už klasika pro každé 11 - 12 leté dítě.

HEIDI1203
10.06.2020 5 z 5

Dlouho to byla moje nejoblíbenější série. Četla jsem ji ale už dávno. Asi ve třetí třídě na základce. Moc mě ale bavila a doteď na ni s úsměvem vzpomínám. Doufám že si ji zase někdy přečtu znovu.

EduardVlach
04.03.2020 5 z 5

Prostě harry potter jsem rád že mi jako malému rodiče zakazovali filmy s harrym a tvrdili že se na to nemám koukat dokud si nepřečtu knížky a tmto jím děkuju kvúli harrymu jsem se plně ponořil do fantasy světa

Medasek
26.02.2020 2 z 5

Abych pravdu řekla Harry Potter mě nechytl tak jako všechno ostatní. Příběh mi přijde mdlý a takový bez života. Styl jakým autorka píše mi vyloženě nesedne.
U všech dílů jsem našla něco, co mě donutilo přečíst si další díl. Ale vyloženě mě to nutilo.
Ale nechci být úplně negativní. Svět, který autorka vytvořila je dobrý. Například u fantastických zvířat mi vůbec nevadil. Ale Harry Potter, teď ať mi odpustí mou upřímnost všichni fanoušci, docela dost namyšlený idiot, který by bez toho, že je slavný a bez Hermiony a Rona nezvládl vůbec nic a už na začátku prvního dílu by byl mrtvý.
Ale jak říkám, oceňuji svět, který autorka vytvořila a kolik lidí tím přitáhla ke čtení.

EduardVlach
22.02.2020 5 z 5

Je to Harry Potter má smysl říkat něco víc?

Laserus
12.02.2020 5 z 5

Konečně jsem si přečetl tuto knižní sérii a musím říct super lepší než filmy.

MilanCFC
28.01.2020 5 z 5

V zajímavostech jsem se dočetl, že autorka je nejvíce pyšná na konec Ohnivého poháru, a já se vůbec nedivím. Ten čtvrtý díl byl pro mě vždycky nejlepší, přečetl jsem ho několikrát, z filmu jsem znal každou repliku v originále, a k tomu ten perfektní soundtrack. Celkově to od čtyřky dostalo úplně nový náboj, ale tak dá se plně pochopit proč :-))

Angelika92
21.01.2020 5 z 5

Nikdy jsem nebyla tak zblázněná do knih(y) jako do Harryho Pottera. Je to naprosto skvělá série. Sice některé díly jsou horší (jak u koho), ale kdo kdy napsal takovou sérii knih, ze které by zešílel celý svět? Rowlingová nenásilným způsobem probudila v mnoho lidí chuť číst...

Elka252
01.01.2020 5 z 5

Nevím co dodat BOŽÍ některé díly byli horší jiné lepší.Fandila jsem Brumbálovi, Siriusovi, Tonksové a vůbec celému Fénixovu řádu...Harry s Hermionou byli taky fain ale nikdo neměl nad Rona.Severus Snape byl pro mě hrdinou.....

KaryAestas
23.12.2019 5 z 5

Jako mnoho dalších i já jsem začala číst knihy právě díky sérii Harry Potter. První díl jsem přečetla v 10ti letech a v 11ti jsem doufala, že mi sova přinese přijímací dopis do Bradavic. :-) Tenkrát jsem odmítala číst cokoli jiného, knihy jsem četla stále dokola a netrpělivě očekávala další díly. I v současnosti neváhám a ke knihám se vracím. Ráda se nechám okouzlit magickým světem, oplakám ztráty, raduju se z vítězství a lituji, že se neproletím na hipogryfovi, nezahraju famfrpál nebo neuklidím svůj pokoj pouhým mávnutím hůlky. :-D Harry Potter je moje srdeční záležitost a vřele doporučuji všem snílkům.

lucien.94
29.11.2019

Od prvního dílu v roce 2002 kdy šel Potter do kin a já byla ve 2. třídě jsem ho milovala a drží mě to do dnes!
Letos jsem si k Vánocům poručila Bajky Barda Beedleho a hru dobble HP .. to je prostě vášeň a láska na první pohled.