Spasitel ekniha

Píše se srpen 1991. Na letním táboře Armády spásy je znásilněna čtrnáctiletá dívka. O 12 let později… v Oslu panuje nejen adventní atmosféra, ale také největší mráz za posledních čtyřiadvacet let. Armáda spásy pořádá na náměstí bratří Egerových tradiční předvánoční pouliční koncerty a rozdává z velkého kotle polévku potřebným. 16. prosince v podvečer se do zvuků hudby ozve výstřel. Voják stojící u kotle s polévkou padá mrtev k zemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/122711/spasitel-122711.jpg 4.52547

Harry Hole 6.

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno (ekniha), Kniha Zlín

Frelseren, 2005

Kniha Spasitel

Haloon

Lehce zamotané dílo a občas jsem se ztrácel v jednotlivých postavách, ale Nesbo zde opět nezklamal.
Kdykoli si vybuduji teorii, jakkoli vrtkavou, kdo je antagonista, či proč tak jedná, ihned se stane něco, co mi mou teorii rozloží.
Překvapivé, chytré a čtivé.

DeepSea21

Po dlouhé době jsem si přečetl něco ze žánru krimi a ten příběh mě naprosto ohromil.
A Harry Hole je fajn člověk a skvělý detektiv s dobrými parťáky.

lištička123

U tohoto autora je to opravdu sázka na jistotu. Skvělá knížka. Čtivá, napínavá, super.

Monika_cz

Opět úžasné a neuvěřitelné. Harry je moje oblíbená postava, jeho myšlení a postoj se mi strašně líbí. Kniha Spasitel mě opět na samém konci se vším překvapila, i když možná nejvíce jsem byla překvapená ohledně Kristoffera, to bylo nečekané, jen tak mimochodem oznámené a vložené do celého děje. A pak tedy bylo velice zajímavých poslední pár stran. Takže opět klobouk dolů.

JanaBalunova

Neuvěřitelně čtivé a zamotané. Kniha hned na začátku dostane spád, kdy se ukončuje jeden děj a tou samou činností začíná děj jiný a jinde. To samé se opakuje na konci příběhu. Vraždění je jaksi na denním pořádku, ale kdo a proč to mě vždycky překvapilo. Snad ani jednou se mi nepodařilo uhodnout, kdo je vrah. Musím teda dodat, že od prvního dílu tak nějak graduje autorův styl psaní, který mě fakt bere!

Miruš

Opět paráda, co dodat...