Nebe mé lásky

Nebe mé lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2401/nebe-me-lasky.jpg 4 331 50

Geraldova série

1. díl

Bohatý rančer Jack Mercy ve své závěti určí, že jeho tři dcery - které se navzájem vůbec neznají, protože jsou z různých manželství svého otce - musejí spolu strávit celý rok na ranči, jinak že o svoje mnohamilionové dědictví přijdou. Na samotě, jen ve společnosti dělníků a několika sousedů, tedy žije světácká scénáristka Tess, plachá učitelka Lily, kterou pronásleduje její bývalý násilnický manžel, a praktická Willa, jež vyrůstá na ranči od dětství. Než si na sebe zvyknou, dojde k mnoha sporům a hádkám, ale nakonec je stmelí nejen touha po dědictví, ale i strach z šíleného masového vraha, který řádí v okolí, láska ke třem mladým rančerům a nakonec i skrytá, nicméně silná, povahová příbuznost....... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Montana Sky , 1996

veverka26
23.07.2019 5 z 5

Přečtena již 3x a neustále baví. Oblíbila jsem si postavy i napínavý děj.

Dreisii
19.07.2019 5 z 5

Tak to mi nedalo spát dokud jsem to nepřečetla :) skvěle napsané.

zuzana1995
10.01.2019 5 z 5

Vynikající, napínavé, romantické, vtipné neočekávané rozuzlení.

Skalara
15.11.2018 5 z 5

Úžasná kniha a hlavně jsem až do konce knihy měla podezření, že všechny ty nesnáze na ranči dělá někdo jiný.

Barča92
17.04.2018 5 z 5

Úžasná, čtivá kniha. Příběh se mi velice líbil. Nechybí romantika, zápletka, napětí. Prostě stará, dobrá Nora Roberts. Doporučuji přečíst a také kouknout na film.

Klarv
03.01.2018 5 z 5

Čekala jsem, že to bude oddechová romantika či erotika před spaním. Nakonec se divím, že jsem z toho neměla noční můry. Tolik vraž a krve... Kniha je říznutá romantikou, erotikou, ale mimo to i detektivkou a románem o hledání rodiny. Četlo se to pěkně. Líbilo se mi, jak se postupně vyvíjel vztah mezi hlavními postavami a nakonec ani vraha jsem neuměla odhadnout. Téměř celou knihu jsem si byla naprosto jistá, kdo to je. Nakonec jsem měla tip druhý a ani ten nevyšel. :) Takže za mě výborné!

Evka3814
11.11.2017 5 z 5

Krásná kniha,čtivá úplně mě pohltila. Napínavý příběh, mužů jen a jen doporučit

Laf
01.11.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem bezmála četla jedním dechem od začátku do konce. Pěkný příběh se spoustou zápletek a zajímavým závěrem. Moc se mi líbila a můžu jen doporučit :)

locin
24.04.2017 5 z 5

Není to klasický romantický příběh. Ano samozřejmě, láskyplný románek proběhne, jinak by to u knihy od NR ani nešlo. Ale tohle rozhodně není žádná červená knihovna. Je to hlavně příběh protkaný zapeklitým tajemství Mercyho ranče.
A rozhodně budete naprosto překvapeni co z knihy nakonec vyplyne. Já rozhodně byla a v budoucnu se ke knize zase moc ráda vrátím. :)

Valeška
23.08.2016 2 z 5

Mnoho násilí, happy end, nic moc...

LiLLu
25.03.2016 5 z 5

Hezký plynulý příběh s lehkou detektivní zápletkou. Moje první kniha od téhle spisovatelky. Možná ne uplne poslední. Hlavně je to něco jiného, co je dneska tak děsně modení (17ti letá školačka se skrytými schopnostmi co zachranuje svět- už jsem na to uplně alergická) Kniha měla ale spoustu chyb z překladu, to ale nebránilo ve čtení. Čekala jsem hroznou slaďárnu, ale byla jsem mile překvapená, že to uplně tak sladký nebylo:-) Příběh byl možná převídatelný, ale co už...v dnešní době násilý proč to něčím neodlehčit:-)

xindl007
06.10.2015 4 z 5

Pěkná knížka, Nora se pomalu a jistě začíná řadit mezi moje oblíbené spisovatelky.

TaLu
08.07.2015 5 z 5

Napínavé, čtivé, romantické i detektivní zápletka. Jedna z prvních ( pokud ne úplně první) kniha, kterou jsem před mnoha lety od autorky přečetla. A možná právě díky této knize, jsem s radostí sáhla po dalších jejích dílech.

babča56
08.02.2015 4 z 5

Dobře napsané. Oddechovka.

zp87
15.12.2014 5 z 5

Krásná kniha, přestože velmi obsáhlá, měla jsem ji přečtenou za pár dní. Oddechovka, romantika, klidné, příjemné čtení. Tuto knihu si moc ráda přečtu znovu (i když už budu vědět, kdo to tam v horách Montany řádí a vraždí).
S Norou mám trochu problém - nikdy nevím, do čeho jdu. Některéknížky mi přijdou naprosto úžasné - třeba Nebe mé lásky nebo Past na dobrodruha a celá série bratrů Quinnů ... a jiné knihy musím po pár stranách odložit a sáhnout po něčem jiném...

Po přečtení jsem se podívala i na film - ale ten je slabým odvarem - nic moc - nesedí mi tam představitelé hlavních postav a ani samotné zfilmování - ale to je asi normální, každý čtenář má své představy o příběhu a filmaři se nám nemůžou strefit do vkusu všem.

Antena
30.10.2014 5 z 5

Užasná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Je to slaďák, ale jednou za čas to určitě neuškodí ponořit se do krásného prostředí rančerů, nachvilku vypnout a neřešit každodení problémy. Vedle romantiky se zde objevuje i menší detektivní zápletka. Vřele doporučuji k přečtení.

medvídě
06.08.2014 5 z 5

Film je nadhernej, mam ho rada a videla jsem ho nepocitatelne .. ale na knizku nema, je v ní mnohem více a nektere veci i uplne jinak, ale mohu doporucit obe varianty :-)

Roberts opet nezklamala :-)

mazzone
01.08.2014 3 z 5

Knihy od Robertsovej mám veľmi rada a táto zo začiatku vyzerala slubne - ale je tu veľa z krimi prostredia, veľa vrážd a tá romantika mi tam potom už moc nesedela...

Inak námet knihy vynikajúci, kedze som zbožnovala McLaudove dcéry, čakal som, že to bude napísané lepsie.

debe
17.04.2014 4 z 5

Tak není pochyb, že autorka má pro psaní cit, ale trošku mi ten závěr přišel překombinovaný nebo zbytečně natažený. Jinak prostředí bezva, děj ušel, jako oddechovka bezva.

Nelly
28.03.2014 3 z 5

Bohužel jsem před lety viděla filmové zpracování této knihy, takže mnoho představ se odvíjelo od filmu, který samozřejmě nemohl být tak obsáhlý jako kniha. Pořád ale platí, že kniha je lepší než film...

zfilmováno Montana

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Nebe mé lásky je v