Gentleman devět

Gentleman devět https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413423/bmid_gentleman-devet-dZK-413423.jpg 4 693 135

Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten playboy. A ona byla ta kráska. Hluboko uvnitř jsem chtěl vždycky jenom ji. Nechával jsem si to pro sebe, protože jsme s Rorym uzavřeli dohodu, že oba necháme naši kamarádku Amber na pokoji. Jenže lhal. Já šel na univerzitu a získal ji on. Amber se nikdy nedozvěděla, jak mi tehdy bylo. Zůstali spolu potom celé roky – než jí zlomil srdce. Navzdory tomu všemu, i vzdálenosti mezi námi, jsem s ní zůstal v kontaktu. Když jsem se dostal pracovně do Bostonu na tříměsíční stáž, Amber mi poskytla svůj volný pokoj. Pořád se ještě vzpamatovávala z rozchodu a dávala si od mužů pauzu. Jeden večer jsem však v jejím počítači zahlédl něco, co mě šokovalo. S určitým váháním totiž oslovila mužskou eskortní službu. Bála se chodit na rande, nechtěla zas skončit se zlomeným srdcem, proto hledala sex bez vztahu. Mísila se ve mně žárlivost, potřeba ji chránit – i zvědavost. Amber si vybrala Gentlemana Devět a zaslala mu zprávu. Byla k němu otevřená a mimo jiné mu přiznala, že ji fyzicky přitahuje její kamarád – já. Předpokládala, že u mě nemá šanci – a taky mě měla za totálního děvkaře. (Vzhledem k okolnostem je to celkem ironie.) Nakonec si s Gentlemanem Devět sjednala schůzku v hotelu. Byla v šoku, když jsem se tam ukázal já – s nabídkou, o níž jsem upřímně doufal, že ji neodmítne.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Gentleman Nine , 2018

vladka16
07.12.2021 5 z 5

Potřebovala jsem vypnout a číst něco nenáročného. Tak jsem to zkusila a ono to zafungovalo, jsem příjemně překvapená, taková milá jednohubka pro podzimní večery.

Radka1727
28.10.2021 3 z 5

No nebylo to špatné, i když je od začátku jasné jak to dopadne, ale tentokrát jsou všichni hrozně moc bezchybní klaďáci a chybí jim snad už jen svatozář.........
V epilogu to autorce nějak neklaplo v počtech ..... na pouti to muselo být už minimálně 14 let od nehody.

Jita160
24.10.2021 4 z 5

Tady je jasné,že někdo odejde se zlomeným srdcem.Ve třech to prostě málo komu klape.
Amber má velmi těžké rozhodnutí.
Ale rozhodne se podle svého srdce.
Krásný romantický příběh...není nad čím moc přemýšlet a děj je velmi příjemný a čtivý.

Knižnítoulky
16.10.2021 4 z 5

Klasický milostný trojúhelník s křivdou v minulosti, bolestí v současnosti a spoustou pikantností, erotiky a lásky před sebou.  Nechybí vtipné scénky i vstup bývalých lásek. Úplně mě neuchvátilo zhroucení Amber na konci příběhu, ale knihu mohu doporučit. Je čtivá, obsahuje zvraty, erotiku, romantiku i zauzlení příběhu a hlavně happyend.

DUNIKO
19.09.2021 4 z 5

První knížka od této autorky a určitě si přečtu i další knížky,tato byla vtipné a žhavá to bez debat ale od té části kdy odjel to bylo nudné ale ten konec neměl chybu.

lucifess
11.09.2021 4 z 5

Sáhla jsem po knize na dovolené na pláži. Byla jsem velmi příjemně překvapená. Žádná hluboká literatura to nebyla. Některé pasáže byly spíše naivní a přehnaně romantické, nicméně s piňakoládou při odpoledním slunění ideál.

suzanne1997
12.08.2021 4 z 5

Příjemná, oddechová knížka na jedno odpoledne. Nepříliš složitý děj plyne a nezadrhává se. Autorka přitom přesně ví, kde začít a kde přestat. Příjemní hlavní hrdinové děj doplňují a čtenář se téměř okamžitě sžije s prostředím. Pohledy hrdinů se skvěle doplňují až čtenář chápe, co a koho k tomu danému rozhodnutí vedlo. I přestože je děj předvídatelný, v jednu chvíli čtenáře zamrazí v zádech a doufá, že se Amber rozhodne správně. Epilog pak hezky dokresluje celý příběh a čtenář tak může knihu s dobrým pocitem na poslední stránce zavřít.

ElaMi
01.08.2021 4 z 5

Ďalšia skvelá oddychovka od super autorky

hadenka
30.05.2021

Autorku mám ráda,kniha mě bavila,oddechovka na jeden večee.

lihate
28.04.2021 4 z 5

"V lásce a válce je povoleno všechno, ne? Hrál tu hru líp, než já. Vyhrál."

Asi to tedy byla mírně slabší kniha od Penelope, ale i tak se mi moc líbila. Rozhodnutí, před které se Amber musela postavit, nebylo ani trochu milosrdné. Tak či tak, minimálně jednomu člověku tím musela ublížit, a tohle vědomí je šílené. Channinga jsem si oblíbila a líbilo se mi, jak moc byl pozorný a jakých všech maličkostí si všímal. Oba dva se museli překonávat a měli za sebou smutnou minulost.

„Nemáme nic než dny, Rory. Nic jiného život není… jen hromada dní spojených dohromady. Jedinou jistotou je dnešek. Nikdo neví, co se stane zítra. Nikdy bychom se neměli rozhodovat podle toho, co si myslíme, že budoucnost přinese, ale spíš podle toho, jak to v ten konkrétní okamžik cítíme."

tynka65
01.04.2021 2 z 5

Tohle bylo strašně hloupé a naivní i na erotický román. Jak to dopadne jsem tušila od začátku. S velkým přeháním jsem knížku dočetla, ale nejspíš si dám od erotiky chvilku pauzu.

Renka931
17.03.2021 4 z 5

Kniha se hezky čte, je jednoduchá nic složitého na přemýšlení. Trošku mě zklamal konec, doufala jsem v jiného muže... ale na oddechové čtení ji doporučuji :)

ElikaBendova
16.03.2021 odpad!

tak tohle néééé....

johana3160
07.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Bohuzel PW neprekvapila. Pokud se spoji s jinou autorkou je to super, ale tohle je jeji druha kniha jako samostatne autorky a stoji to za prd. Vsechno mi prislo hrozne ploche, nevykresalo to jiskru emoci, mozna ke konci kdyz do toho vstoupil Rory tak trochu, ale i tak to bylo... slabota.
SPOILER: Navic to na konci autorka zabila matematickou chybou (nezlobte se ale ja si toho vsimam), pry 11 let od nehody, ale at pocitam jak pocitam me vychazi minimalne 14-15let. Ji bylo 14, jemu 16 na vejsku se tam chodi v 18 , tedy 2 r, pak 9 let s Rorym (sledujete uz jsme na 11), nejaky mesice do svatby dobra nechame plavat a pak rok nez pocali a mala rikala ze jsou ji 3 to jsou plus minus 4roky a jsme na 15... i kdybych nahodou zacatek blbe pochytila jasne psala ze s Rorym byla pres 9 let a male jsou tri... nejak ji to furt nesedi... jsem rypak, ja vim, ale tyhle detaily me hrozne vytaci:(

petaSk
21.02.2021 3 z 5

O erotický román se nejedná ani náhodou; všudy všeho dvě erotické scény. Postavy zidealizované, děj předvídatelný a naivní, klišé až do stropu. To všechno ale asi k žánru patří. Knížku jsem si přečetla, protože jsem doufala, že by se aspoň tady mohly obrátit role a kluk by nemusel být tím, co má pořád navrch. Bohužel se tak nestalo, a já dostala klasickou šablonu eroticky laděného příběhu. Kniha se ale četla rychle a nenudila.

Vendulik
10.02.2021 2 z 5

Příběh mohl být více propracovaný a rozchod s Rorym mi taky moc neseděl. Kniha byla čtivě napsaná, to ostatně všechny knihy této autorky ale něco mi v příběhu chybělo a mohu říci ani jednou jsem se nezasmála. Je to škoda. Bylo to jedno velké klišé. Pro mě zatím nejslabší kniha autorky. Popis tady na databázi je lepší, než samotná kniha.

Mesicnililie
28.12.2020 3 z 5

Čtivé ale nijak to neoslní. Taková tuctovka na čtení do vany:-)

Alnima
21.12.2020 4 z 5

Ze stylu autorčina psaní si na zadek asi nesednu, ale z této knihy ano. Jsou tu originální nějaké prvky, spousta mouder a hlavně se mi líbila přímost dvou hlavních hrdinů. Bylo osvěžující, že v knize nebylo milion tajemství, která všechno ničí až do poslední chvíle. Taková hezká předvánoční knížka :)

JanuldaN
18.12.2020 3 z 5

Oddechová knížka plná romantiky. Jak nemám ráda příběhy, kde se vyskytuje milostný trojúhelník, tady mi vůbec nevadil - spíše naopak :-)

knihomolkaJani
08.12.2020 5 z 5

Musím říct, že tato kniha mě svou anotací ihned zaujala. :) A svým slibům taktéž dostála, byla skvělá od začátku až do konce. Konec na mě byl možná maličko táhlý, ale jinak této knize nemám co vytknout. Určitě něco pro nenáročné čtenáře, kteří mají rádi romanticko-erotické příběhy. A tato velice vyvedená obálka je už jen třešnička na dortu, která celý příběh krásně dokresluje k téměř dokonalosti. :)

Penelope Ward
americká, 1975