Garfield slízne smetanu

Garfield slízne smetanu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1690/garfield-slizne-smetanu-1690.jpg 5 71 7

Garfield série

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. Stripy z 3.11.1980 až 7.6.1981

Kuža007
07.03.2023 5 z 5

Tady začíná Davisovo, a tedy i Garfieldovo vrcholné období, které de facto trvá až dodnes. Postavy už nabírají ty kontury, jak je známe dnes. Navíc v tomto díle, který patří patrně mezi ty nejlepší, je Garfield nejvíce aktivní a dostává se i do situací, které se poté už i Davise moc neobjevovali. Navíc boží postava Garfieldova dědy, kterému je, tuším jako jedinému Garfieldovu příbuznému, věnována docela velká pozornost. Smůla, že se v pozdějším dílech už tak často neobjevuje. Nejlepší stripy:
"Garfield: Proč spolu s babičkou nevycházíte? - Garfieldův děda: Oženil jsem se s ní, protože to byla krása, která neuvadá. - Garfield: A?, Garfieldův děda: Uvadla."
"Garfield: Nashle, dědo. Dej o sobě vědět., Garfieldův děda: Napíšu brzy. - (Garfieldův děda odchází, Garfield na něj ještě z dálky volá) - Garfield: Kočky neumějí psát!, Garfieldův děda: Už ti to začíná docházet."
"(Garfield spatřuje kočku, jde k ní) - Garfield: Heleme se, pěkná kočička! - Garfield: Ta by si mohla brousit drápky o mou rohožku kdykoli. - Garfield: Rád bych věděl, jestli by dneska šla na velké mrouskání do Stromovky. - Kočka: (otáčí se) Zdravím tě, Garfielde. - Garfield: Jé, ahoj Franto."
"(Garfield je s Arlenou) - Arlena: Půjdeme žrát myši?, Garfield: Půjdeme mlátit psy? - Arlena: Jak barbarské., Garfield: Jak nechutné."

Renncha
29.10.2021 5 z 5

Srandovní, přečteno za hodinu... Paráda

trudoš
16.07.2020 5 z 5

„Proč spolu s babičkou nevycházíte?“
„Oženil jsem se s ní, protože to byla krása, která neuvadá.“
„A?“
„Uvadla.“

kaja_scw
10.03.2018 3 z 5

Jeden z nejlepších dílu

martina5069
03.06.2016 5 z 5

Múj první komix s garfieldem a super :-) Urćitě půjdu do dalších

honajz
17.09.2015 5 z 5

Garfield ve svém nejlepším období - většinou zde není hluché místo, podpříběhy skvěle šlapou, dokonce se objeví pokusy o nové podpříběhy (útulek, toulky po městě, víc prostoru má Arlena).

Karter9899
01.10.2011 5 z 5

WOW!jeden z nejlepších dílů.