Garfield se užírá

Garfield se užírá https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1695/garfield-se-uzira-1695.jpg 5 69 10

Garfield série

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. Stripy z 8.6.1981 až 10.1.1982

Kuža007
07.03.2023 5 z 5

Garfield opět válí. Davis pokračuje na slibné vlně, kterou započal v minulém díle. Nejlepší stripy:
"(Jon jede na kole, Garfield je v košíku) - (okolo Jona prochází hezká žena, Jon se otáčí) - (Jon vrazil do telegrafního sloupu) Jon: Garfielde! Jsi v pořádku? Promluv na mě!, Garfield: Nemluvím s tebou."
"Jon: Dorostl jsi do velikosti, která není pro kočku zdravá, Garfielde. - Jon: Vždyť by tě mohl zabít infarkt nebo artróza... - Jon: nebo velrybáři., Garfield: To sis nemohl odpustit, co?"
"Irma: To bereš toho kocoura všude s sebou? - Jon: Ano. My děláme vše spolu, drahoušku. - Garfield: Kromě nadbíhání ošklivým ošklivým servírkám."
"Garfield: To by mě zajímalo, co je za den. - Jon: Dneska zase začneš držet dietu, Garfielde. - Garfield: Ahóóój, pondělí."

PastorMal13
16.03.2022 5 z 5

„Dorostl jsi do velikosti, která není pro kočku zdravá, Garfielde. Vždyť vy tě mohl zabít infarkt nebo artóza... Nebo velrybář “
„To sis nemohl odpustit co?“

Vidlička
18.02.2022 4 z 5

"Jaká je tvoje životní filozofie, Garfielde?"
"Celý svět je krabice cukroví a všichni muži a ženy jsou pouhé drobky."
"A co myslíš, že jsi ty?"
"Já jsem náhodou čokoládový bonbónek."

"Ležet celý týden v posteli bylo bezva. Ale já toužím po větší rozmanitosti. Myslím, že teď zas strávím celý týden v tomhle křesílku."

"Ani bych neřekl, že jsi tlustý, Garfielde, ale kdybys držel dietu, dvě rozvojové země by měly co jíst."

Ztotožňuju se s tímhle bonbónkem sešit od sešitu víc a víc!

trudoš
15.08.2020 5 z 5

„To by mě zajímalo, co je za den.“
„Dneska zase začneš držet dietu, Garfielde.“
„Ahóóój, pondělí.“

Varjohukka
12.08.2020 5 z 5

Prostě Garfield :)

LuckyZ
25.08.2018 2 z 5

Přečetla jsem jen kvůli Vývě na téma, kniha žánru co obvyzkle nečtete. A pořád mi tam vadilo, že to není barevné:-)))

borknagar
28.04.2017 5 z 5

Další album stripů oblíbeného kocoura Garfielda. Pobavil jsem se, zasmál a některé stripy byly velmi povedené. Při tempu jeden strip denně se nelze neopakovat. Ale toto album bylo v pohodě a rozhodně jedno z těch výborných.....

martina5069
04.01.2017 5 z 5

Super díl jako vždy akorád sem si párkrát všimla že už jsem nějaký ten strip četla v jiném díle. Líbily se mi ty jak nemohl slést ze stromu a ty stripy s myšima :-D

honajz
17.09.2015 3 z 5

Mno, nejde psát a vymýšlet několik let na každý den strip a neopakovat se. V této sbírce je ale těch opakovaných vtipů na můj vkus už moc, opakují se situace, hodně stripů je o tom, že Garfield nějak zmlátí Jona, jeden strip je dokonce o tom, že Garfield jej celý prospí a nic se nestane. Poněkud zklamání.

eliska18
08.10.2012 5 z 5

Je krásné sledovat, jak se Garfield i ostatní postavy vyvíjejí a současně jsou stále stejné :)