Garfield posiluje

Garfield posiluje https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126652/garfield-36-garfield-posiluje-126652.jpg 5 43 5

Garfield série

Získejte břišní svaly jako kocour Garfield! A bez cvičení!

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

Garfield Beefs Up , 2000

Kuža007
11.03.2023 5 z 5

Další výborný díl. Garfield zase o něco víc posiluje svůj typický humor. Skvělá práce. Nejlepší stripy:
"Jon: Sleduj, Garfielde. - Jon: Podle šatů poznáš člověka - Jon: A podle kolínské.; Garfield: Ty jsi klaun, který pracuje v rybárně?"
"Doručovatel pizzy: Vy jste ten chlápek, co si objednal extra-extra-extra-velkou pizzu.; Jon: Ano. - (doručovatel se podíval ven) - Doručovatel pizzy: Vypadá to, že budeme muset vybourat stěnu.; Garfield: Jen pro ten dnešní den, stojí za to žít..."
"Jon: (telefonuje) Strašně se omlouvám... - Jon: Paní Fenyklová si na tebe zase stěžuje. - Jon: Víckrát se nesmíš nohou dotknout jejího pozemku, rozumíš?! - (Jon pije kávu) - (zvoní telefon) - (Jon se dozvídá nové informace) - Jon: Dej ten palec z jejího trávníku!!"

trudoš
22.11.2018 5 z 5

„Přál bych si být oblíbený a obdivovaný. Nebo mít velkou salámovou pizzu. Samozřejmě, kdybych měl velkou salámovou pizzu, nepotřeboval bych být oblíbený a obdivovaný.“

Kočičídívka10
07.07.2018 5 z 5

Mám strašně moc ráda Garfielda a spol. :-)

Harry_
12.04.2015 5 z 5

Stripy od: 7.11.1999 do 10.6.2000.
Číslo sešitu sebraných stripů vydaného v ČR: 36.

tyzik.cejka
16.06.2013 5 z 5

jeden z nejlepších dílů co jsem četl