Vnitřní hlas

Vnitřní hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399510/bmid_vnitrni-hlas-XwO-399510.jpg 4 587 185

Frost Easton série

Sériový vrah omylem propuštěný na svobodu se stává noční můrou pro San Francisco – a smrtící výzvou pro detektiva Frosta Eastona. Před čtyřmi lety byl Rudy Cutter odsouzen za své činy na doživotí. Aby ho dostali za mříže, někdo záměrně falšoval spisy. Po odhalení této machinace je Rudy, vrah Frostovy sestry, znovu volný. Frost to však hodlá co nejrychleji napravit. Spojence nachází v Eden Shayové, která píše o Cutterovi knihu. A která se obává jeho pomsty. Sehrát vítěznou partii s vrahem, jenž se chystá znovu udeřit, však není jednoduché. Ne, když Frost zároveň čelí vlastním démonům. Ne, když je ta hra tak osobní. A ne, když vrahův následující tah je na hony vzdálen tomu, co Easton očekává.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Voice Inside , 2018

Liss93
10.12.2020 5 z 5

Další případ Frosta Eastona, tentokrát velmi osobní, protože se týká vraha jeho sestry. Případ je zamotaný, není jisté, kdo mluví pravdu a kdo mlží. Děj graduje, o akci není nouze a vše velmi rychle uteklo. Osobní záležitosti hrdiny nehrají hlavní roli, ale jsou důležitou součástí příběhu. Těším se na 3.díl.

intelektuálka
01.12.2020 4 z 5

Díky covidu se setkávám i s autory, které neznám - moje první kniha .....

A duel Frosta Eastona se zločincem Rudym Cutterem - společně s dalšími aktéry včetně Shacka, což je kocour obranář s intuicí ....líbilo se mi to ....

A setkání Frosta s krásnou neznámou - jestlipak se dozvíme další pokračování ?

Anyzz
18.11.2020 5 z 5

Mé druhé setkání s tvorbou Briana Freemana a rozhodně ne poslední. Charismatického detektiva Frosta Eastona jsem si zamilovala hned při prvním shledání a tato přitažlivost stále sílí s každou novou knihou. Ach, co přijde příště? Od začátku do konce jsem byla držena v neustálém napětí a pokaždé mi dělalo velký problém knihu na chvíli odložit. Fakt, že mi zrovna doma doprala pračka a je třeba pověsit prádlo? To přece počká, Frost právě objevil novou stopu! Jo, nějak takhle to u nás v předešlých dnech vypadalo. Myslím, že to mluví za vše. Za mě jedna z nejlepších detektivech za poslední dobu.

Kerberos
16.11.2020 5 z 5

Skvělá detektivka,napínavá od začátku do konce.Pro Frosta velmi osobní.Musí se zachovat správně i když tím dostane z vězení vraha své sestry a obviní šévku ke které má víc než služební vztah .Co to rozpoutá si už přečtete sami.

Nikkaa
05.11.2020 5 z 5

Pokračování naprosto splnilo mě očekávání, teď už se jen nechat překvapit další knihou od tohoto spisovatele...

Dajine
03.11.2020 5 z 5

Fakt dost dobrý.

Beky
26.10.2020 5 z 5

Tak to byla jízda! :)
Knihu jsem v podstatě nemohla odložit, protože jsem prostě Musela vědět, co se bude dít dál.
Strhující a napínavé od první stránky! :)

icezero
24.10.2020 4 z 5

I já souhlasím s tím, že znát vraha hned na začátku, mi u detektivky přijde trošku divný.... Ale zase na druhou stranu je kniha psaná opravdu čtivě. I pro mě bylo zajímavý to počáteční dilema, závěr byl ještě o trošku lepší. I když musím přiznat, že k němu tak nějak děj spěje drobnými náznaky... Nebo mi to tak aspoň připadalo

Prateri
18.10.2020 4 z 5

Víte, jak se může dostat odsouzený sériový vrah legálně na svobodu? Jedna chyba policie a už ho máme před mřížemi. A začíná závod policisty Frosta s pošahaným vrahem, protože pro San Francisco je bezpečnější mít ho za mřížemi. Také nemusím znát vrahy předem, takové knihy nevyhledávám, ale tady - dobré to bylo. San Francisco - také se vrátím zpět v dalších dílech.

PabloFuentes
16.10.2020 4 z 5

Za mě velmi čtivá kniha. Nejvíce mě však z toho celého bavilo právě Frostovo dilema hned na začátku. To co udělal on, bych ještě asi dokázal pochopit, ale udělal by tohle opravdu i třeba soudce? Dokázali byste žít se lží? :)

Skalara
11.10.2020 4 z 5

Tak druhý díl byl o dost lepší než ten první, ale pořád to není na plný počet hvězd. Je to typ kriminálky kdy od začátku víte vraha a já mám raději to napnutí, kdo to bude a zda si myslím vraha správně, ale i přesto skvělá kniha.

veruptackova
02.10.2020 5 z 5

Opět skvěle promyšlený příběh, který se od začátku možná může zdát jako zcela jasný, ale autor si s tím umí opravdu pohrát a čtenáře překvapit.
Osobně nemusím moc detektivky, kde vám autor vraha/pachatele/záporáka odhalí na začátku, protože to pro mě prostě ztratí tu šťávu, ale v tomto případě mi to nevadilo a příběh mě i tak velmi bavil.
Hodnotím 4,5* , protože se mi Noční pták líbil o trošku víc. Jinak mohu doporučit.

JessieEx
30.09.2020 4 z 5

Mám tuhle originální sérii moc ráda, líbí se mi San Francisco a oblíbila jsem si i Frosta Estona. Bohužel však v této knize udělal hloupost hned na začátku a následky na sebe nenechaly dlouho čekat :(
Celý příběh je hodně netradiční a přiznávám, že kdyby to Frost nepodělal hned na začátku, nebylo by o čem číst...
Příběh byl čtivý, ale že bych ho vyloženě hltala, to se říct nedá. Mile mě překvapily některé postavy, např. Tabby. Finálový zvrat se opravdu povedl.
Budu v této sérii i nadále pokračovat a doporučuji :)

Mesicnililie
28.09.2020 4 z 5

Další díl s Frostem a opět nezklamal. Napínavý děj a nečekaný zvrat v ději. Ale nejlepší je kocourek:-)

tulip131
23.09.2020 4 z 5

Jak snadno se vrah dostane z vězení a jak těžce se mu dokazuje, že udělal, to co je mu kladeno za vinu a pak ještě jednou. Napsáno čtivé. Motiv jsem do poslední chvíle netušila. A překvapující závěr jak hrdina Shack zachránil svého nájemníka.

Strnady095
15.09.2020 5 z 5

hóóódně prima...nejen detektivka...dobrý svět vnitřních démonů...fakt by Frost objevil a zveřejnil chybu...???

berila
30.08.2020 5 z 5

Výborný thriller, i když pachatel byl dopředu známý, přesto čtivé a napínavé až do konce.

studentice
20.08.2020 3 z 5

Při čtení jsem se musela přemlouvat v pokračování. Zatím jsem této sérii nepřišla úplně na chuť. Konec mě ale příjemně překvapil, proto zkusím ještě příští díl:)

Evka27
18.08.2020 4 z 5

Další povedená kniha od dalšího výborného spisovatele. Napínavé až do konce a s překvapením na závěr.

klaraskolkova
14.07.2020 5 z 5

Po předchozích dílech - Nočním ptákovi a Klikaté cestě - jsem byla do série již dostatečně začetlá a na novou detektivkou s Frostem Eastenem jsem se vyloženě těšila. A nezklamala. Vnitřní hlas hodnotím jako nejlepší z celé série.

napětí sérioví vrazi San Francisco

Brian Freeman