Vnitřní hlas

Vnitřní hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399510/bmid_vnitrni-hlas-XwO-399510.jpg 4 587 185

Frost Easton série

Sériový vrah omylem propuštěný na svobodu se stává noční můrou pro San Francisco – a smrtící výzvou pro detektiva Frosta Eastona. Před čtyřmi lety byl Rudy Cutter odsouzen za své činy na doživotí. Aby ho dostali za mříže, někdo záměrně falšoval spisy. Po odhalení této machinace je Rudy, vrah Frostovy sestry, znovu volný. Frost to však hodlá co nejrychleji napravit. Spojence nachází v Eden Shayové, která píše o Cutterovi knihu. A která se obává jeho pomsty. Sehrát vítěznou partii s vrahem, jenž se chystá znovu udeřit, však není jednoduché. Ne, když Frost zároveň čelí vlastním démonům. Ne, když je ta hra tak osobní. A ne, když vrahův následující tah je na hony vzdálen tomu, co Easton očekává.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Voice Inside , 2018

postrach
18.08.2022 5 z 5

Už není co dodat!Super.Ze závěrečné zcény s Rudim mrazí!

dencazrnu
17.08.2022 5 z 5

Pokračování této série bylo naprosto famózní. Za mě tedy i o něco lepší, než předchozí díl. Líbí se mi, že i když celou dobu vlastně víte, kdo je vrahem, tak vlastně nevíte vůbec nic :-) Způsob jakým bylo vedeno vyšetřování se mi moc líbil a jsem ráda, že jsem dobře trefila, že ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá :-) Více rozepisovat nebudu, abych neprozradila z děje více, než je třeba. Každopádně tuhle sérii s Frostem a jeho kočičím parťákem určitě doporučuji a těším se, až se pustím do třetího dílu.

Shanib
24.06.2022 4 z 5

Skvělé pokračovaní série, které nám ještě víc přiblížilo hlavního hrdinu Frosta Eastona a jeho osud, na který, jak sám říká, má svůj vlastní názor. Zápletka super a finální rozuzlení ještě víc. Vůbec jsem to nečekala a doslova mi spadla čelist. Vše krásně odsejpalo a vůbec jsem se nenudila. Těším se na další díl.

P3_tis
19.06.2022 5 z 5

Čtivý triller. Frost je velký sympaťák. Ale ten konec? Ten vás dostane.

lenka.plaszova
19.06.2022 5 z 5

Opět velmi napínavá a čtivá kniha. Rozuzlení Kateiny vraždy pro mě bylo celkem nečekané, i když jsem nějakou spojitost s vrahem od začátku tušila.

cukrovka
15.05.2022 5 z 5

Velmi čtivý a napínavý příběh. A ten závěr byl překvapivý. Sympatický detektiv, který nedokáže skrýt lež, se musí vyrovnat s propuštěním masového vraha. A tak začíná boj s časem a nutností dostat vraha zpět za mříže.

monte
13.04.2022 5 z 5

To byla tedy jízda. Ani tomuto dílu nechyběl spád a napětí
Brian je můj další oblíbený autor.

March
08.03.2022 4 z 5

Kniha čtivá, to bez debat. To, že víme, kdo je pachatel, mě taky nevadilo, ale realita je asi vzdálenější....Ale jak už někdo psal, něco tomu chybělo...a ten závěr? Tak to pro mě velké překvapení! Nevím, nevím, jestli bych se zachovala, jako Frost s těmi hodinkami....

shelma
27.01.2022 5 z 5

Detektiv Frost Easton vyšetřuje případ propuštěného sériového vraha, který byl obviněn i za vraždu jeho sestry, takže má na vyšetření i osobní zájem. S případem mu pomáhá novinářka, která píše o vrahovi knihu, Děj příběhu je napínavý a konec docela překvapivý.

Terka1975
26.01.2022 5 z 5

I když ze začátku to tak nevypadá, pachatel je známý, oběti jsou známé, tak vás Easton Frost vtáhne do děje svého vyšetřování. Je to kniha, která se těžko odkládá a žene vás pořád dál. To mám ráda, jednou mě něco přejede, když budu číst za chůze.

hlenicka
21.01.2022 3 z 5

Výborný thriller. Četl se rychle, že jste otáčeli stránky, ani nevěděli, či jste.. Ale za ta mě tam bylo málo napětí, nekousali ste si nehty a netrhali vlasy.. Ano, byl napínavý až do konce, ale něco tomu chybělo.. Ale doporučuji všemi deseti!

kuky921
21.01.2022 5 z 5

Velmi čtivá detektivka. Chytí a nepustí…

konicekbily
12.01.2022 5 z 5

Pokud, jako já, autorovi prominete nereálnost děje - snadné propuštění masového vraha na svobodu během jednoho stání, přehnané akční scény, nevyužívání zvláštních policejních útvarů k likvidaci potenciálně nebezpečných zločinců - dostane se vám do rukou skvěle napsaný thriller, který, opět jako já, přečtete jedním dechem. A budete se těšit na další díl, jako já - již ho začínám číst! Mnohokrát jsem viděl film Tři dny kondora (strašně se mi líbil) - a já teď mám tři dny Freemana (líbí se mi jak píše)!

ddkk
09.01.2022 5 z 5

Frost Easton opět nezklamal. Jeho smysl pro pravdu a čest ho dostala do prekérní situace. Propuštěný vrah se zachoval tak, jak se dalo předpokládat a Frostovi nezbylo nic jiného, než věci napravit. A přesto se ještě na konci pořádně uťal, nebýt miláčka Shacka, kdo ví, jak by to bylo bývalo dopadlo :-)

Napínavé, bez hluchých míst, prostě detektivka jak se patří. A ještě jsem se leccos dověděla o San Franciscu.

Plný počet a doporučuji.

jeny-v
02.01.2022 5 z 5

Také tato druhá kniha ze série je parádní. Freeman je jedničkou krimi thrillerů, ale jak píše v poděkování, skvěle mu sekunduje manželka - "máme s Marcií naprosto jedinečný partnerský vztah. Ona je součástí všeho, co dělám, a já bych to bez ní opravdu dělat nemohl." Takže i Vám vřelé díky za manželovy super detektivní romány. Rudy Cutter byl před čtyřmi lety odsouzen na doživotí za vraždy sedmi žen, které měly na ruce hodinky vždy předchozí oběti se stejným časem 3.42. Vyšetřování tehdy vedla Jess Salcedová, která vědomě podstrčila důkaz. To se ale obrátilo proti ní díky vzkazu, který obdržel inspektor sanfranciského oddělení vražd Frost Easton : Falešný jsou ty druhý hodinky - ty, co jste našli. V celém tom se angažuje novinářka Eden Shayová, která o případech píše knihu. "Měl ten vnitřní hlas poslechnout", protože nakonec je hrdinou černobílý kocour Shack.

koki.veru
01.01.2022 5 z 5

Druhý díl super, stejně jako první. Napínavé, zajímavá zápletka, a postava Frosta je úžasná. Těším se až se dostanu k dalšímu dílu.

Hope80
29.12.2021 5 z 5

I druhý díl bomba,škoda,že jsou jen tři díly, hned se vrhnu na třetí. Skvělá kniha. Frost jako hlavní postava super.

Dashik
28.12.2021 5 z 5

Tohle bylo super čtení. Byla to první kniha, co jsem od autora četla a rozhodně ne poslední. Na napětí vůbec neubírá ani to, že vrah je čtenáři znám od prvních stránek. No a ten konec... To jsem nečekala. Určitě všem doporučuji.

Elapheg
19.12.2021 5 z 5

Brian Freeman je důkazem, že o sériovém vrahu se dá psát i tak, že je kniha napínavá celá, ale nemusí při tom téci potoky krve, či být kniha plná jiných drasťáren. Rudy Cutter je odsouzený sériový vrah, který však byl odsouzen na doživotí na základě důkazů, které se ukázaly být falešné. Soud nemá jinou možnost, než Rudyho pustit na svobodu. Rudyho chce zpátky do basy dostat právě Frost Easton, ale musí hledat nové důkazy, protože staré by byly soudem nepřípustné. Případ je o to složitější, že kauza Rudyho Cuttera se osobně Frosta týká. Dobře jsem si početl, bylo to napínavé, avšak ne zvrácené a ten konec připomínal Cobena. Děkuji všem svým knižním kamarádkám a kamarádům, že mě na Briana Freemana přivedli. Zvláštní dík patří zejména Šánce. Ten konec plně vynahradil pár slabších míst ve středu knihy. Kniha se mi opravdu líbila. Frost Easton je sympaťák i s jeho kocourem Shackem. Vnitřní hlas předčil i Nočního ptáka, který je taky výborný. Fanoušci thrillerů, hurá na Vnitřní hlas. :-)

Kami33
12.12.2021 4 z 5

Za mě zcela nepřijatelný začátek a když o tom tak přemýšlím, tak zřejmě celá dějová linka. (Masový vrah propuštěný na svobodu, detektiv, který k tomu dopomůže, policie, která nechá vraha pobíhat zcela bez dozoru... No nevím.) I když je pravda, že čtivé to bylo.

napětí sérioví vrazi San Francisco

Brian Freeman