DNA

DNA
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344374/bmid_dna-sgZ-344374.jpg 4 942 942

Freyja & Huldar série

Ve svém domě v Reykjavíku je brutálně zavražděna mladá žena. Jediným svědkem je její sedmiletá dcerka. Když krátce nato dojde k vraždě další ženy, policie je v koncích. Jistý radioamatér zachytává podivné vzkazy, které ho s oběma zavražděnými spojují, a tak, hnán zvídavostí, začne pátrat na vlastní pěst. Huldar, policista pověřený vedením vyšetřování, a Freyja, psycholožka vyslýchající sedmiletou dívenku – klíčovou svědkyni, musejí chtě nechtě pracovat bok po boku. Jejich spolupráci komplikuje skutečnost, že se spolu nedávno vyspali po seznámení v baru, kde se Huldar vydával za tesaře z venkova.... celý text

veronika9143
31.10.2017 5 z 5

Moje úplně první setkání s touto známou autorkou. A byla to bomba, nečekala jsem, že to bude tak skvělé! Zamotaný příběh, kde čtete a čtete a pořád nemáte dost. Autorka je mistr v zamlžování, jen tak na to nepřijdete. Některé scény ve mě vyvolávaly obavy, a pořádně jsem naslouchala, jestli se někde něco nehýbe. Za mě výborná kniha, jsem zvědavá na další díly.

Siraelxy
22.10.2017 5 z 5

Všech 5 hvezd si tato kniha zaslouží. Je napínavá, překvapující a prostě skvělá.