Foodstyling - Současné trendy aranžování pokrmů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Víte, kam dát na talíř maso a kam přílohu? Umíte moderně servírovat jídlo? Kniha nabízí přehled téměř 80 technik krok za krokem, seznam surovin i potřebného vybavení. Najdete zde praktické tipy, jak vybrat nádobí, prostřít stůl a najít zajímavou a estetickou úpravu talíře tak, abyste ohromili hosty. Základní foodstylingové techniky pro sladké i slané suroviny si brzo osvojíte a koláčová mřížka, okurkový lotos, tvarované želé, bramborové mřížky, ovoce máčené v čokoládě nebo parmezánové košíčky budou často zdobit vaše jídlo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84285/foodstyling-soucasne-trendy-aranzovani-pokrmu-84285.jpg 4.73
Žánr
Literatura naučná, Hobby
Vydáno, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Foodstyling - Současné trendy aranžování pokrmů

Přidat komentář
angloumene
04.06.2018

Zajímavá kniha pro všechny, kteří se chtějí seznámit s tajemným světem prezentace pokrmů :) Kniha nabízí řadu praktických rad a postupů, zaměřených zejména na dezerty, případně těsta. Najdeme zde návody na úpravu čokolády, karamelu, ovoce, různá těstová kolečka, spirálky, košíčky atp. Ze slaných pokrmů pak návody na salátové listy, zeleninové oblohy, případně mléčné výrobky.

Kromě konkrétních postupů kniha nabízí také úvod k aranžování stolu, základnímu kuchařskému vybavení, přípravě menu a plánu na jeho realizaci a jedlé květy. Jediné, co jsem trochu postrádala je obecná kompozice jednotlivých pokrmů a různé pohledy na jejich prezentaci.

aronoele
21.09.2016

Krásná kniha pro milovníky gastronomie a estetiky :D
Spousta tipů jak naservírovat pokrmy, cukrářské ozdoby krok za krokem, seznam jedlých květů atd. Ocenila jsem postupy krok za krokem, srozumitelně napsané a s fotkami.