Fantastická zvířata. Grindelwaldovy zločiny: Původní scénář

Fantastická zvířata. Grindelwaldovy zločiny: Původní scénář https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400617/bmid_fantasticka-zvirata-grindelwaldovy--9JS-400617.jpg 4 518 84

KOKUSA s pomocí Mloka Scamandera zajala Gellerta Grindelwalda, ale mocný černokněžník opět unikl. Chce shromáždit své stoupence, aby vytvořil skupinu čistokrevných čarodějů, s nimiž by vládl celému světu. Ve snaze překazit mu plány požádá Albus Brumbál Mloka o pomoc. Ten nemá tušení, jaké nebezpečí mu hrozí, a tak souhlasí. Bitva je na spadnutí a hrdinové jsou v napjatém kouzelnickém světě podrobeni těžké zkoušce lásky a loajality.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Fantastic Beasts. The Crimes of Grindelwald: The Original Screenplay , 2018

maja11231
18.05.2019 5 z 5

Zase skvěle napsaná

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

kniha se mi moc líbila a nemám jí co vytknout :) pěkné připomenutí si filmu

saez
06.05.2019 5 z 5

Mám ráda ten magický svět a baví mě se do něj vracet. A protože příběh ještě neskončil, netrpělivě čekám pokračování.

Jarmila97
02.05.2019 5 z 5

Úžasná kniha ani mi nevadilo jak byla psaná hrozně moc mě zaujala :)

Nicolka77
01.05.2019 5 z 5

Miluju tenhle kouzelnicky svět, jsem moc ráda že JK vydává stále nové a nové knihy..sice moje peněženka ráda není, ale i tak :-D..Ona je prostě skvělá, stejně jako tahle kniha a všechny její knihy! :)

roni24
30.04.2019 4 z 5

Tato knížka není žádný velký zázrak. Jen přepis filmového scénáře. Mockrát ji asi číst nebudete, ale to obálka je opravdu nádherná. Pro potterheady naprostá nutnost, zbytek světa, ale pravděpodobně neuhrane. Každopádně je to další kouzelné čtení do sbírky.

LadyCotton
23.04.2019 4 z 5

Kniha vám zabere max. jedno odpoledne. Není to klasický text alá Harry Potter ale skutečně, přepis scénáře. Což znamená, že se v knize nedozvíte nic navíc (co ve filmu nebylo).
Kdy sáhnout po této knize? Když jste viděli jednou/dvakrát film a potřebujete si nějaké věci (souvislosti) ujasnit. Víckrát jí ale asi číst nebudete, jelikož se nejspíš kouknete raději na film.

dancadragneel
23.04.2019 5 z 5

Fantastická zvířata prostě patří mezi mé oblíbené knihy ze série kouzelnického světa. Mloka Scamandera jsem si oblíbila více než Harryho Pottera. Nemluvě o zvířátkách, kterých je kniha pořád dost plná.
Tahle série má své kouzlo a u mě porazila sérii Harryho Pottera raz dva.

miša63
21.04.2019 2 z 5

Divadelní hra, která je předlohou k filmovému zpracování. Určitě bude stát za to shlédnout i film.

Dubin3k
21.04.2019 5 z 5

Jako správný potterhead jsem tohle musel mít v knihovně a ta nádherná obálka, snad nejhezčí, jakou jsem kdy viděl.
Jelikož se jedná o "původní scénář" tak jsem, že v knize budou vystřižené scény z filmu, ale byl jsem zklamaný, když jsem je tam nenašel. Čtení to bylo opravdu hodně krátké (jeden večer), zato jsem při čtení nebyl omezován možnostmi filmu a mohl jsem nechat plný průchod své fantazii a některé věci si představil úplně jinak. Texty jsou napsané formou dialogů (prostě scénář) a popisy okolí v závorkách takž vše je čisté, jasné. Jediné, co mě naštvalo, je že jsem musel tak dlouho čekat na překlad, skoro půl roku od vydání knihy v originále.

LaFiala
16.04.2019 4 z 5

Příjemné čtení na jedno odpoledne. Na pokračování Fantastických zvířat jsem se moc těšila a moje očekávání nebylo tak úplně naplněno, zápletky se nerozmotaly, ale ještě víc zauzlovaly. Nicméně jsem ráda, že jsem si to přečetla a těším se na pokračování.

janyska13
14.04.2019 5 z 5

Prostě Fantastická zvířata nejde nemilovat. :)

Bórborka
13.04.2019 4 z 5

Poutavé, kouzelné čtení. Nádherná obálka, která se řádí (s Fantastickými zvířaty) mezi mé nejkrásněji zpracované. Škoda jen, že to je scénář.

Heyhey
13.04.2019 4 z 5

Bylo to dobré, ale víc bych si užila normální román místo scénáře. Snad se dočkáme i této verze.

Ellissabeth
09.04.2019 5 z 5

Super, další knížka ze světa Harry Pottera úžasné...! Ne, teď vážně. Scénář je fajn, že si člověk ověří u čeho si člověk není jistý nebo co přehlédl. Ale musím říct, je to zajímavé. Ale klasická kniha je kniha. Ale i tak se těším na další. Obálka (pod obalem) by mohla být hezčí...

Páájinka
09.04.2019 4 z 5

Škoda, že to není normální kniha. Jsem fanynka Harryho Pottera, tak budu ráda za každou další knihu z jeho světa.

Andyy94
01.04.2019 5 z 5

Návrat do světa čar a kouzel jak má být! J.K Rowling nezklame :) Myslím, že kniha patří do sbírky každého pořádného Potterhead:) a je naprosto skvělá, nehledě na obálku, ten design je skvělý!

Purple7
31.03.2019 5 z 5

Když ji miluješ, není co řešit. Zkrátka Rowlingová a kouzelný svět... nemůžu jinak. :-) A film se mi taky líbil.

Hoshi
24.03.2019 5 z 5

Jsem nadšená! Miluji návraty do čarovného světa J. K. Rowling a odkrývání jejich tajemství spolu s jejími postavami. Druhý knižní díl Fantastických zvířat má opět nádhernou obálku a ilustrace :) Velmi se těším na pokračování ...

Lubisek
20.03.2019 5 z 5

KONEČNĚ JE TO TADY! Pro mě nejočekávanější knížka tohohle roku. Ano, je to hlavně kvůli tomu, že doplní mou sbírku všech možných knih, které se nějak vztahují k Harrymu Potterovi. Stejně jako první díl je knížka naprosto identická s filmem. Nutno však podotknout, že je to na jednu stranu trochu jiné čtení a někdy i příjemnější. Film byl naprosto geniální a scénář obsahoval to, co jsem si představoval. JSEM TEDY NAPROSTO SPOKOJENÝ. Navíc velké plus knížky je DESIGN. Je to opravdová nádhera. Doufám, že se za 2 roky dočkáme pokračování, jelikož jsem ve velkém očekávání. :)

Kniha Fantastická zvířata. Grindelwaldovy zločiny: Původní scénář je v