Topíme se v sobě

Topíme se v sobě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225969/bmid_falling-topime-se-v-sobe-470-225969.jpg 4 243 51

Falling série

< 2. díl

Becca de Rossová ani Jason Dorsey nenacházejí štěstí v životě snadno. Potýkají se s mnohým trápením ve svém okolí a oba by rádi pro sebe ukradli alespoň kousek štěstí. Becca se snaží být nablízku své nejlepší kamarádce Nell, v jejím zármutku poté, co přišla při tragické nehodě o přítele Kylea. Nell se ale uzavřela do své samoty a cestu k ní nenacházel lehce ani Kyleův starší bratr Colton. Právě díky němu se ale Becca seznamuje s Jasonem, sympatickým talentovaným hráčem amerického fotbalu. Jason chtěl původně pozvat na rande Nell, ale osud tomu chtěl, že se tak nikdy nestalo, a na rande pozval Beccu. Když už se zdá, že by mohli být oba o trochu šťastnější… spolu, opět narážejí na barikády ve svém nejbližším okolí. Becčin přísný otec nesouhlasí, aby Becca začala chodit s chlapcem v tak mladém věku. A Jasonův otec zase bojuje se závislostí na alkoholu. Když se opije, svůj hněv si vybíjí právě na svém synovi. Jason i Becca hledají své místo ve složitém světě, v kterém se smutek a trápení střídají s radostí, nadějí a láskou. Topíme se v sobě volně navazuje na předchozí knihu Topím se v tobě, přináší ale nový příběh a nové hrdiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Falling Into Us , 2013

verunka93
27.01.2019 5 z 5

Druhý díl mě pohltil stejně jako první. Četla jsem ji jedním dechem. Krásný, i když místy smutný příběh. Doporučuji.

ajla5
29.10.2018 3 z 5

První polovina krásná a pak děsivý úpadek. Jen ten country playlist byl super.

nai.ivka
20.09.2018 4 z 5

Pěkná romance, na mě tam bylo až moc postelových scén. Vyškrtnout jich nebo aspoň nevypsat do konce minimálně půlku bych ocenila víc. Ale nedala jsem kvůli tomu ani o hvězdičku míň.

Tesset
30.06.2018 4 z 5

Podobná pecka jako první díl. Místy pro mě trochu nerealistické, ale jinak příběh, který může zažít každý. Postavy, ať už v prvním nebo druhém díle, mě oslovily a vyvolaly ve mně emoce. Skvělé.

Ivule_M
01.02.2018 5 z 5

Další krásný, i když místy smutný, příběh, který přečtete jedním dechem.

janyska13
22.12.2017 3 z 5

První díl se mi líbil o trochu víc. Tento měl však také něco do sebe.

helenkan
13.07.2017 2 z 5

Samotný příběh je docela dobrý a celkem čtivý. Ale.... Nejsem sice puritán,ale čtvrtka knížky byla jen o popisování postelových scén a to hodně podrobně. Celkový dojem mi to pokazilo,proto dávám jen za dvě.

cukrovka
25.06.2017 3 z 5

Oddechové čtení které vnímám jako doplněk předešlého dílu. Rozhodně autorka mohla více rozvinout problémy s fyzickým týráním, maniodepresivní sy a další problémy. Jsem ráda za propojení s minulým dílem a posunutí vztahu předešlé dvojice.

luciefeix
29.05.2017 3 z 5

první půlka nabitá ale druhá mi uz přišla natahovaná a taková pohádka ikdyž tam byli vážná témata , libilo se mi vidět i hrdiny z prvního dílu

avalonek
23.03.2017 5 z 5

Moc jsem si to užila.Příjemný příběh,který mě pohltil a utekl jako voda..Milé postavy,které jsem si oblíbila a s radostí jsem s nimi prožívala jejich příběhy..Je mi zase moc líto,že jsem knihu přečetla tak rychle a zase musím opustit toto krásné čtení.

kik68
12.01.2017 4 z 5

První díl série mě zaujal víc. Dlouho jsem se musela do čtení nutit a už v půlce knihy jsem přemýšlela, co budu číst příště, což se mi nestalo už dlouho. Když se příběh rozjel a začal být zajímavý tak byl najednou konec knihy.
Líbilo se mi ukončení příběhů obou dvojic.

Elčokča
04.11.2016 3 z 5

Do str. cca 170 nuda. Musela jsem se ke čtení vyloženě nutit a chtěla jsem knihu odložit. Pak překvapivý zvrat a konečně se dalo pořádně začíst. Ale v obou dílech smrt, těhotenství, předpoklad, že otec dítě nepřijme, útěk... Příběh se prolínal s prvním, ale místo toho, aby se první rozvíjel a pokračoval, spíš byl převyprávěn z jiného pohledu. Za mě nic moc. Topím se v tobě se mi líbilo víc.

Lenka.Vílka
30.08.2016 3 z 5

Prvních 200 stran je o tomhle: kluk pozná holku, zamilují se do sebe a...to je všechno... nepochopila jsem, proč Becca tolik prožívá své rodiče (přesněji otce), když řešení bylo tak snadné (nechci spoilerovat)...a štvalo mě, že to, co se děje v Jasonově rodině je zmíněno hned na začátku a je to bráno, jako kdyby se dělo něco úplně běžného a je to vlastně ok a celé se to vyřešilo až moc jednoduše (opět, nechci spoilerovat)... když dám tyhle věci pryč, zbyde mi jednoduchý příběh na téma, jak se do sebe zamilovali dva krásní středoškolaci. A to jsme stále v ději anotace. Na dvousté stránce. Tajně jsem doufala, že mi část "o dva roky později" dá odpovědi na to, co nebylo v prvním díle. Ve výsledku mě to nebavilo. Nejspíš jsem byla otrávená z první části a i hodně zklamaná. Na mě až moc sluníčkovy, roztomilý, na duze. Jenom jsem nepochopila, komu je kniha určená. Od dvanácti do šestnácti? Ale kdybych měla dceru, tak text procenzuruju lihovkou. Ale že by starším ženám dala něco víc, než příjemné odreagování na pár hodin k vodě? Pochybuji (což je také můj případ, čtu venku na sluníčku), že je určena k něčemu víc (knih na "nepřemýšlení" je hodně a mám je ráda, ale tahle je mezi nimi kůň s handicapem).
Ale ten konec a propojení mi udělalo radost a já dávám o hvězdu víc.

KleaM
25.08.2016

nedočetla jsem...nějak mě to už nebavilo

sabinaK
26.07.2016 4 z 5

rozhodně lepší než 1. díl

veronika9143
30.05.2016 3 z 5

Je to divné, ale tento díl byl o malinko lepší. A obsahovat trošičku víc děje. Myslím si, že jsou to ideální odpočinkové knihy, když nechceme nad ničím přemýšlet. http://cteme-s-laskou.blogspot.cz/2016/05/topime-se-v-sobe.html

Karolína18
18.05.2016 3 z 5

Tento díl byl rozhodně jiný než ten předešlý, ale ne nutně lepší. Autorka zde nedávala tak mocný a depresivní důraz na problémy hlavních hrdinů, ale přeci se zde nějaké objevily a stejně tak byly hlavním důvodem existence knihy, protože právě jejich překonání zde tvořilo hlavní linii příběhu.
Líbilo se mi, že se od sebe jazykově lišily pasáže o puberťácích a dospívající dvojici.
Ze začátku se zdálo, že kniha pojednává i vztahu Jasona a Becci, ale postupně se děj přestal týkat jich samotných, ale pojednával spíše o zkouškách, které museli překonat.
Před posledními cca 30 stránkami jsem si říkala, že autorka pěkně vystihla konec tak, aby odpovídal celému rázu knihy. Předbíhala jsem. Zkazila mi to tou nehodící se sladkostí tolik, že jsem tuto knihu četla asi naposledy. Působilo to velmi nereálně, strojeně a cíleně.

KleaM
18.04.2016

jsem teprve na 110 straně, tedy na začátku vztahu Beccy a Jasona, ale už teď můžu říct, že se mi tahle kniha líbí mnohem víc, než Topím se v Tobě. Jason je velmi sympatický kluk a Becca má rozhodně správný smysl pro humor. Knížku si zatím užívám a na chvíli čtení se vždy těším

LilianaFalcon
12.04.2016 2 z 5

Začátek mě docela bavil. Myslím, že každý, kdo četl první díl, tak se na Jasona vážně těšil... Ale stejně jako u prvního dílu mě i tady bavil jen ten začátek. I když mi to tentokrát připadalo uvěřitelnější než příběh "bezdomovce" Colta.

muchomurka
01.04.2016 3 z 5

Druhý díl mi přišel poklidnější, mírumilovnější. Líbilo se mi, že se nekonaly veliké dramatické zvraty mezi Jasonem a Beck, ale že jednali rozumně a komunikovali spolu. Sice když jim bylo 16, občas mi přišlo, že se chovají jako starší, ale proč ne. Líbila se mi ta něžnost, láska a porozumění, které mezi sebou měli. Je pravda, že bych snesla trochu kratší část o jejich dospívání a víc si užila to, jak jsou na vysoké a pak spolu žijí, ale i takto, při zpětném pohledu, mi to nevadí tolik. Jen jsem doufala, že se také dozvím víc, jak to dopadlo s rodiči Jasona. Vím, odstřihl je, ale přesto mi tam chybělo nějaké uzavření.
A jsem moc ráda, když autorka zmíní postavy z předchozích dílů, že vím, co se s nimi stalo po poslední přečtené stránce.

romantika

2015  68%Alfa
2015  77%Topím se v tobě
2015  76%Topíme se v sobě
2015  71%Beta
2016  77%Omega

Kniha Topíme se v sobě je v