Střípky hvězd

Střípky hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197275/bmid_erilian-stripky-hvezd-197275.jpg 4 114 25

Erilian série

< 3. díl

Fínka se umí ohánět smyčcem i dýkami a v žilách jí koluje magie, stejně jako její matce Zie a babičce Kiaře. Přichází doba krátkých vlasů a krátkých sukní, v ulicích města Erilian jezdí tramvaje a čarodějové poslouchají jazz. Na dávné časy a legendy se skoro zapomnělo. Nikdo nemá tušení o chystané pomstě, o spolku Maskovaných gentlemanů ani o pěti hvězdách, které se na obloze pomalu ale jistě seskupují do jedinečné liniové konstelace. Závěrečný díl čarodějné trilogie Erilian... celý text

kuceju
20.07.2014 3 z 5

Upřímně, zklamalo mě to. Skoro celou knihu se tam skoro nic pořádnýho nedělo, a konec mě teda fakt zarazil. Tak jsem si říkala, jestli ta kniha náhodou nebyla nedotištěná...

bookemma
16.07.2014 5 z 5

Opět nádherné čtení. Myslím, že ještě žádná podobná série knih mě nezaujala tak, jako Erilian. Líbí se mi hlavní hrdinky, všechny jsou neobyčejně obyčejné. A samozřejmě také hlavní hrdinové (upřímně, kdo by si nezamiloval Lyraze, Simeona a Edrika?)

xmetelkova
27.05.2014 5 z 5

Četla jsem všechny tři díly Erilianu a tento mi přišel nejlepší. Trochu mě zklamalo, že to tak rychle skončilo, ale doufám, že bude i další díl. Tuto knihu doporučuji.

Teressa
25.05.2014 5 z 5

Osobitý styl autorčina psaní opět nezklamal. Erilian má v sobě něco, co v zahraničních knihách nenajdete.

Gwendolyn
25.05.2014 5 z 5

Opravdu krásné čtení. Všechny tři díly jsou nádherné. Styl psaní je s překládanými knížkami nesrovnatelný. Velmi sympatické postavy. Jen tak dál.:D

kouzla

Tereza Janišová