Ledová princezna

V přímořském městečku Fjällbacka je nalezena ve vaně mrtvá žena. Smrt této krásné, bohaté a tajemstvím obklopené ženy zasáhne i její dávnou přítelkyni z dětství, spisovatelku Ericu Falckovou. Tragická smrt Alexandry je nejdříve označována za sebevraždu, záhy je však prokázáno, že šlo o vraždu. Erica proto pomáhá ve vyšetřování místnímu detektivovi Patriku Hedströmovi. Pátráním po pravdě v tajuplné minulosti Alexandry se odhalí skutečnosti, které měly raději zůstat zahaleny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40247/erika-falckova-patrik-hedstrom-ledo-rBu-40247.jpeg 4.1764

Erika Falcková & Patrik Hedström 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Motto

Isprinsessan, 2004

Kniha Ledová princezna

VerčaFF
09. listopadu

Příjemná detektivka, čtivá a hlavní hrdinka není tak nesnesitelná, jak někdy bývají. Na druhou stranu ve mně z knihy moc nezůstalo, je příliš podobná jiným.

Bebe2004

Já jsem spokojená. Občas jsem se musela trochu víc soustředit, ale psané to bylo velmi dobře. Možná by bylo fajn, kdyby se ze začátku každého pohledu napsalo jméno o koho jde. První jsem se trochu ztrácela ve jménech, ale to se rychle spravilo. Měla jsem několik typů, ale žádný se nepotvrdil.

munka

Náhoda zapracovala a dostala sa mi do rúk táto severská krimi. Sympatický pár hlavných hrdinov, spisovateľka a policajt. Napínavý príbeh až do konca. Tip na vraha mi nevyšiel, ale nevadí, hádam v ďalšom dieli. Teším sa na 2. diel.

Vevericka.eva

Kniha je velmi čtivá a napínavá. Autorka se (opět) na pozadí příběhu věnuje problematice domácího násilí. Vraha jsem uhodla až před koncem, velmi dobře zakamuflované. Hlavní hrdinové příjemní, určitě si nenechám ujít další díl.

lencin

Příběh spisovatelky Eriky a jejího maloměsta.
(2015)

Fazolecek

Perfektní, moc se mi líbila, napínavá od začátku do konce. Super krimi a nechyběla ani romantika. Jen mám problém, nemůžu sehnat druhý díl =(

Didi15

Aaa, tak jsem zase narazila na sérii, která mě bude určitě bavit. Takže se ihned vrhám na další díl. Postavy mi jsou sympatické a neodhadla jsem vraha, takže velké plus :-)

Kami33

Nevím, co psát jiného než je v předchozích komentářích. Hezká, čtivá detektivka bez hluchých míst.

Pět malých prasátek
Pět malých prasátek