Ledová princezna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V přímořském městečku Fjällbacka je nalezena ve vaně mrtvá žena. Smrt této krásné, bohaté a tajemstvím obklopené ženy zasáhne i její dávnou přítelkyni z dětství, spisovatelku Ericu Falckovou. Tragická smrt Alexandry je nejdříve označována za sebevraždu, záhy je však prokázáno, že šlo o vraždu. Erica proto pomáhá ve vyšetřování místnímu detektivovi Patriku Hedströmovi. Pátráním po pravdě v tajuplné minulosti Alexandry se odhalí skutečnosti, které měly raději zůstat zahaleny....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40247/erika-falckova-patrik-hedstrom-ledo-rBu-40247.jpeg 4.1616
Série:

Erika Falcková & Patrik Hedström (1.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto
Orig. název:

Isprinsessan (2004)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (133)

Kniha Ledová princezna

Přidat komentář
Lalina3
11. května

Zápletka hodně dobrá, nebylo tu ani tolik vaty jako u Stalkera. Vraha jsem neuhodla.

NADEI
11. dubna

Na knihách od Camilly se mi líbí dějová zápletka, která zachází hluboko do minulosti. Ani tentokrát to nebylo jiné, jen škoda, že knihy čtu na přeskáčku, aspoň už vím, jak vznikla láska mezi Patrikem a Ericou. Velmi pěkná knížka s vraždou, vyšetřováním a románovými prvky. Líbila se .

1987
01. dubna

Camilla je bezpochyby šikovná biznismenka. Raz sa hrá na Rosamunde Pilcher, inokedy na Nesba. Kým je v skutočnosti, som nezistil, a ani ma to už nezaujíma. Do autobusu ako oddychovka môže byť. Ale aspoň to bolo zamotané. Hoci to vyznieva nepríjemne, nič proti tejto pani ani jej dvojici hlavných hrdinov - sú to sympaťáci. Veď keby neboli, sotva by niečo predala.

Pauvka
12. března

Prvni kniha od teto autorky a musim rict, ze jsem byla z 90% spokojena. Cekala jsem, ze na konci knihy jeste nabehne Lucas a udela toco - a ono nic. A konec s tim dedouskem?? No uvidim co dalsi dily, treba tam se dockam toho toca s Lucasem :-)

marek1278
05. března

Od knihy jsem nic nečekal a byl z toho perfektní detektivní román. Erica i Patrik jsou opravdoví sympaťáci, zápletka byla opravdu zajímavá. Těším se na další díly

terinkha
26. února

Camilla nepíše čistou detektivku, ale spíš román s detektivní zápletkou. Chce vás zasvětit do života policajtů, protože někdy víte akorát to, že je to chlap :-D Jestli netoužíte po více dějových linkách, flashbacích do minulosti a detailních popisech, není tahle série pro vás ;-)
Já jsem spokojená, hezky se to čte, zápletka byla super, zasloužený tři hvězdy!

Dobby888
19. února

Kniha se četla velmi dobře. Děj byl napínavý, a pro mě důležitým kritériem byly i sympaticky působící postavy. Jediným negativem pro mě jsou ty dlouhé kapitoly.

kahuda01
11. února

Nějak jsem se do knihy nemohl zakousnout, kapitoly dlouhé jak týden před výplatou, v postavách jsem se taky moc neorientoval. Nakonec už mi bylo jedno, kdo je vrah, jen jsem se těšil, že to bude za mnou...
Dám šanci ještě dalšímu dílu.