Elixír mládí

Elixír mládí https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186246/bmid_elixir-mladi-6Uj-186246.jpg 4 205 43

Bostonská policejní hlídka přiveze na pohotovost staršího muže, nahého a dezorientovaného, ten však odtud nevysvětlitelně zmizí. Doktorce Toby Harperové, která svůj život dělí mezi noční služby a denní péči o matku postiženou Alzheimerovou chorobou, nedá tato záhada spát – jakmile se však pustí do pátrání, které ji nasměruje do nedalekého luxusního sanatoria pro přestárlé, začnou lidé kolem ní umírat. Zdá se, že s léčbou praktikovanou v tomto zařízení není něco v pořádku…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Life Support , 1997

MAXA71
17.02.2016 4 z 5

Kniha je pútavá a ťažko sa mi od nej odtrhalo, aj keď príbeh je miestami strašidelný ak si predstavíme, že sa takéto niečo deje skutočne vo svete. Dobré čítanie.

ovpana
05.12.2015 5 z 5

Další zajímavá kniha od této spisovatelky, hezky se čte ,napínava až do konce.

Sumiko
15.10.2015 3 z 5

Tahle knížka mě neskutečně bavila - děj mě doslova pohltil a četla jsem jako zběsilá. Jen ten konec mi přišel...já nevím, asi odbytý. Tess naprosto vynechala podrobnosti a detaily, závěr prostě měla mnohem víc rozvést. Každopádně doporučuji - kdyby to šlo, dám 3,5 hvězdiček.

Iva B.
03.08.2015 5 z 5

Výborné, nemohla jsem se odtrhnout, určitě doporučuji k přečtení!

bezzink
30.07.2015 4 z 5

Tato ranna kniha Tess Gerritsen byla fajn. Cetla se rychle, behem jednoho dne bylo po vsem :) Samozrejme ale souhlasim s ostatnimi, ze novejsi knihy jsou jiz lepe napsane. Muze to byt take prekladem, ktery mi prisel misty kostrbaty a s podivnym slovosledem. Jinak ale to byl poutavy pribeh a minimalne 4 kvezdy si zaslouzi.

Pobkar
27.07.2015 5 z 5

luxusní knížka, moc se mi líbila, byla napínavá..

Selinute
26.07.2015 3 z 5

Tak tato knížka mi moc nesedla. Mám radějíi Tess v novějším podání.

keselylenka
20.04.2015 5 z 5

Opět skvělá kniha skvělé autorky.

Azala
11.04.2015 5 z 5

jedním slovem: ufff

efka.saf
20.03.2015 5 z 5

Přesto, že knížka už nějaký ten pátek pamatuje a je to časné autorčino dílo, přišla mi opět naprosto výborná. Tess je skutečná třída ve vymýšlení originálních zápletek a tato knížka není výjimkou. Celé téma bylo dost kontroverzní, ale o to zajímavější a já jsem opět hltala řádek po řádku. Jenom konec, který byl sice pěkně dynamický a napínavý, se tak nějak rychle sfoukl, že si to člověk ani nestihl pořádně uvědomit, ale nepřišlo mi to tady tak očividné jako u Krvavé lázně, takže to považuji jenom za drobnou nerovnost jinak dokonale upravené fasády. Kniha jednoznačně za přečtení stojí a přesto, že některé Rizzoliovky považuji za lepší, je to i tak výborná kniha.

Jančislava
02.03.2015 3 z 5

Tuto spisovatelku mám ráda, ale jak jsem již psala její knihy bez Jane a Maury jsou slabší. Děj a zápletka jsou jednoduché a dá se snadno odhadnout, jak to bude dál. Není to špatná kniha, jen slabší. I přesto se těším na další.

lucka53
09.11.2014 5 z 5

napínavé do poslední chvíle

studentice
26.09.2014 3 z 5

Dobrá detektivka, ale není to Rizzoliová a Islesová. A toho násilí je tam na mě až příliš.

Martink@
29.04.2014 3 z 5

Knížka nezklamala... Asi tak. Ale není to Tess na kterou jsem zvyklá.... Něco mi tam chybělo, ač sama nevím přesn co. Možná je to tím, že jsem od ní většinou četla knihy novější a tato je už nějáký ten rok vydaná... Tím nechci říct, že je horší, jen se mi líbí víc styl psaní v novějších knihách. Příběh jako takový, nebyl vůbec špatný, souhlasím s tím, co tady už bylo napsáno, konec byl až moc rychle vyřešený, v celé knize se ta pátrá, zkoumá, řeší...a najednou bum a vše je rozlousknuto během pár posledních stránek.

Mycak
17.04.2014 3 z 5

Četla se mi moc dobře, ale ty genetické mutace jsou pro mě příliš velké sci fi

Brus
06.04.2014

Výborná!!!!

Dousabel
28.03.2014 4 z 5

Další velice napínavá kniha od TG, oceňuji opravdu originální zápletku, která možná není až tak utopistická, jak se může zdát. Jen jsem každou chvíli čekala, kdy se objeví na scéně Jane nebo Maura a ono nic:) Ale čtyři hvězdy zaslouženě i bez nich:)

mechulka
25.03.2014 5 z 5

Další škvělá Kniha, tahle autorka je fakt skvělá.

evasamankova
22.02.2014 4 z 5

Skvělý thriller z "ranější" tvorby autorky, který je stejně kvalitní jako ty pozdější. Thriller hodně zabrousil i do hororového žánru a sci-fi. I když, kdo ví, čeho by vědci byli či jsou skutečně schopni.. Poslední třetina byla místy pořádně hororová a děsivá.

kneslova
20.02.2014 4 z 5

Kvalitně napsáno, výborná detektivka, tak jak má být.

lékařské prostředí thrillery

Tess Gerritsen