Elixír mládí

Elixír mládí https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186246/bmid_elixir-mladi-6Uj-186246.jpg 4 205 43

Bostonská policejní hlídka přiveze na pohotovost staršího muže, nahého a dezorientovaného, ten však odtud nevysvětlitelně zmizí. Doktorce Toby Harperové, která svůj život dělí mezi noční služby a denní péči o matku postiženou Alzheimerovou chorobou, nedá tato záhada spát – jakmile se však pustí do pátrání, které ji nasměruje do nedalekého luxusního sanatoria pro přestárlé, začnou lidé kolem ní umírat. Zdá se, že s léčbou praktikovanou v tomto zařízení není něco v pořádku…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Life Support , 1997

jasmína
13.06.2012 3 z 5

Souhlasím se skuelnkou, závěr knihy mi taky přišel hodně rychle vyřešen, ale jinak se mi četba knihy líbila, chvilkama horor, sci - fi, detektivka, láska, nechybělo tam snad opravdu nic :)

skulenka
11.02.2012 4 z 5

Opět mě Tess nezklamala, avšak měla jsem pocit, že konec byl rychle napsán či redakčně upraven, zkrácen. Na posledních stránkách se najednou vše rychle událo, vyřešilo, chybělo mi tam vysvětlení posledního podstatného detailu. Tematicky je kniha až strašlivě aktuální, i když její vydání se datuje o více jak 10 let zpátky.

RADOST
08.01.2012 4 z 5

Napínavá četba, thriller o genetických pokusech. Fikce nebo jedna z cest, kterými by se mohl vědecký výzkum ubírat?

lékařské prostředí thrillery

Tess Gerritsen