Elixír mládí

Bostonská policejní hlídka přiveze na pohotovost staršího muže, nahého a dezorientovaného, ten však odtud nevysvětlitelně zmizí. Doktorce Toby Harperové, která svůj život dělí mezi noční služby a denní péči o matku postiženou Alzheimerovou chorobou, nedá tato záhada spát – jakmile se však pustí do pátrání, které ji nasměruje do nedalekého luxusního sanatoria pro přestárlé, začnou lidé kolem ní umírat. Zdá se, že s léčbou praktikovanou v tomto zařízení není něco v pořádku…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/186246/elixir-mladi-6Uj-186246.jpg 4.2158
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Life Support, 1997

Kniha Elixír mládí

vojteska70
03.07.2019

Tak tohle jsem nedala. Nebavilo mně to a predkakovala jsem stránky

pejty
28.04.2019

Asi nejslabší kniha, kterou jsem od Tess zatím četl. Strašně dlouhý rozjezd, který mě několikrát málem přinutil knihu zavřít a už znovu neotevřít. A ani potom kniha nijak neoslnila. Jediným pozitivem na této knize byla zápletka, která mě opravdu zaujala. Myslím, že si od Tess dám na chvilku pauzu.

pingu1
05.03.2019

Další velmi pěkný thriller z lékařského prostředí, tentokrát o genetických pokusech. Svižný, napínavý, prostě Tess ... :-)

malagreta
24.02.2019

Dobré čtení, super detektivka.

wlado
01.01.2019

Výborne napísané, skvelé čítanie ako všetky knihy tejto autorky.

moudivlacek
02.09.2018

Miluji příběhy z lékařského prostředí, a když jsou protkány správnou detektivkou, většinou nemají chybu. A když to napíše oblíbená autorka - tak to už je sázka na jistotu.
Zase je to velice aktuální téma, plno lidí špatně snáší stáří a kdyby mohli, určitě využijí možnosti omládnout a žít aktivním životem hodně dlouho. To by bylo super, kdyby ovšem na druhé straně nebyla něčí oběť. Je zde vlastně přetřásána myšlenka, kam až má genetika a lékaři dojít, aby se nepřekročila tenká hrana morálky a etiky, a aby nebylo ubližováno a využíváno nevinných tvorů.
Doporučuji.

Evaho73
24.12.2017

Prečítaním tejto knihy som opäť zablúdila do iného žánru oproti tým, ktoré v poslednej dobe čítam. Thriller z lekárskeho prostredia, kde išlo o nelegálne genetické testy ma celkom zaujal. Zo začiatku som však mala problém začítať sa, ale potom ma dej chytil a bola som zvedáva, ako to celé dopadne.

NADEI
26.11.2017

Nevím , ale nějak mi tahle kniha moc nesedla, měla jsem pocit ,že se v první polovině celkem nic neděje, až pak se to rozběhlo. Hlavní hrdinka mi k srdci nepřirostla, o to víc mě zaujal dramatický příběh mladičké Molly, které mi bylo moc líto.Za mě trošku slabší, ale tak stojí kniha za přečtení.