Polámaná loutka

Polámaná loutka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357628/mid_polamana-loutka-qEh-357628.jpg 4 721 127

Elitní klub králů série

Madison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy. Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých prázdných vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a udělala to, co do ní otec vštěpoval od chvíle, kdy se naučila zacházet se svou první zbraní. Utekla. Je už jen pouhým stínem dívky, již všichni znali. Lži a podvody člověka změní. Madison je součástí nebezpečné hry plné temných tajemství a její vztah s Bishopem připomíná zvrácenou válku, od níž nemůžete odtrhnout oči. Kdo z ní však vzejde jako vítěz?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Broken Puppet , 2017

Dela90
23.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Madison, je stříbrná labuť, dívka, která nezapadá do elitní skupiny. Byly to samé lži a přetvářka. Musí odjet někam hodně daleko od toho všeho. Na chvíli se jí to povede, ale potom ji stejně Bishop najde a přivede ji zpátky do města. Zjišťuje, že toho ještě spoustu neví, má moc otázek a žádné odpovědi. Navíc si začíná vzpomínat na dětství, na které by nejraději zapomněla. Najednou najde rodinu a záhy zjistí, že je to všechno úplně jinak. Jedno tajemství za druhým. Cítí se polámaná a ztracená. Jedině s Bishopem je jí trošku líp, ale pořád má dojem, že nemůže nikomu věřit.

Dvě slova - Zvrácené, boží! Nikdy jsem si nemyslela, že by se mi mohlo něco takového líbit, ale všechno to špatné, nějak převýší všechna tajemství a touha po jejich poznání. Já mám vždy pocit, že už se nemůže nic dalšího stát a bum opak je pravdou. Knížka má nabitý děj, v jednu chvíli je to takový ujetý, jakože cože??? A v další chvíli obrat o 180 stupňů a na scéně je Bishop a gumoví medvídci, jako vážně?
To si prostě musíte přečíst a pak to teprve pochopíte. A rozhodně tak, dlouho neotálejte, jako já! Protože to vážně stojí za to! 4,5*/5*

moma08
31.07.2022 4 z 5

Tenhle díl byl stejně strhující, jako ten první.
Pořád samé tajemství a k tomu moc lidí okolo, takže jsem kolikrát měla problém, abych si spojila, kdo je vlastně kdo.
Pořád mě to nutilo číst, abych se dozvěděla aspoň kousek skládačky k tomu velkému puzzle.
Inu, hlavní hrdinka mi přišla svým chováním zvláštní, o hlavním hrdinovi ani nemluvím.
Každopádně asi na čas s touhle sérii skončím a možná se po čase vrátím.

Micandy
30.07.2022 4 z 5

Do druhého dílu jsem se pustila po delší době a to jen ze zvědavosti. Jak rychle jsem ho zhltla, bylo to fakt čtivé. Jsem zvyklá číst detektivky, thrillery takže nějaké zvrácené věci mě moc nerozhodily. No v knihovně je to zařazeno jako fantasy, tudíž mnoho věcí tomu odpovídalo. Nic reálného.
Co se týče postav , tak sympatický mi byl Nate, Madison furt nevěděla co chce, Bishop se choval někdy jako zvrhlík. Ale to je záměr, tahle kniha je prostě zvrácená. Buď si ji oblíbíte nebo ji nenávidíte. Určitě se pustím do dalších dílů, taková návykovka :-)

senoritar
27.07.2022 odpad!

(SPOILER) Zkusila jsem tomu dát ještě šanci, ale fakt se to nedá. Jakože to Madison fakt nevadí, že ten její úžasný borec je součástí zločinecké organizace, která zabíjí lidi vš. malých dětí? Asi ne, protože je přece tak sexy a žhavý. Další věci v podstatě odpovídají mému komentáři prvního dílu.

CiaKawlone
27.06.2022 4 z 5

No rozhodně nepopírám, že by to nebylo zajímavé. Mám ale pocit, že mě autorka tahá za nos. Čím víc čtu, tím míň toho vím. Pokud je to záměr, tak tleskám. Ve stoje! Tento díl mi přišel lepší a zároveň uhozenější než ten první. Řikám si, co přijde příště. Každopádně se aspoň začalo něco odkrývat, což sebou nese další a další otázky. Všichni zdejší hrdinové nepochybně trpí nějakou duševní poruchou a nejen Deamon. Kniha je ale napsána čtivě, což mne nutí sáhnout po dalším dílu, který je opět čtenářskou jednohubkou.

ondrahasic
10.05.2022 4 z 5

Po pár stránkách jsem si říkal, jestli jsem si neotevřel špatnou knihu. Oproti prvnímu dílu velice zdařilé.

Lavina
22.04.2022 4 z 5

No tak trochu zvrácené, ale čtivé... Jdu na další díl...

AndyYoggy
19.04.2022 3 z 5

Do této knihy jsem šla s nulovým očekáváním - po fiasku s prvním dílem - a kupodivu mě překvapila. Více děje a méně "erotických scén" (k mému štěstí). Postavy se začaly rozvíjet, ale stále mi přišla hlavní hrdinka nesympatická, jednala zkratovitě a nerozumně. Nicméně i u tohoto dílu jsem si občas říkala "Proč to vlastně čtu?" Konec byl zajímavý a ač to nerada píši, rozhodla jsem se pustit se do čtení dalšího dílu. Popravdě ani nevím v co doufám, snad jenom v to, aby měla kniha málo stran..

rimmon
01.04.2022 4 z 5

Druhý díl Stříbrné labutě.
Přečteno opět jedním dechem a nemůžu se dočkat na třetí díl.
Některé věci jsou v knize na můj vkus trošku moc rychlé ale budiž odpuštěno.
Děj má rychlý spád - kniha se opravdu čte naprosto sama.

Xena011
27.03.2022 4 z 5

Pokračování ve stylu prvního dílu. Přijde mi, že se děj spíše táhne, Madison mě občas pěkně štve chováním, a čekám, kdy už budu nacházet odpovědi na ta tajemství. Konec mě nepřekvapil, protože už jsme to tušila. Doufám, že finále bude hodně tajemné a napjaté. Přesto mě velmi nadchla zmínka o Deanu Winchesterovi a Lovcích duchů.

lihate
26.03.2022 5 z 5

Jedno je jisté. Čekala jsem méně. Méně zvratů, méně šíleností, méně násilí, méně toho, jak mě to chytne. A dostala jsem toho extrémně moc.

Je to šílenost a jiný slovo děj vážně nedokáže vyjádřit. Nečekala jsem, jak bude příběh návykový a čtivý, ale dlouho jsem nečetla tak zamotanou knihu. Přijde mi, že spoustu toho ještě nevím, stále nová tajemství vyplouvají na povrch a nabalují se na ta předchozí. Něco se vyřešilo ale stále jsou tu temná, nezodpovězená místa. Cítím se snad ještě zmatenější, než po prvním díle.

Jediný, co mi na příběhu stále nesedí je věk všech postav. Vážně sedmnáct?
Jinak stále nevím, co si o nich myslet, hlavně o Bishopovi. Vážně ho mám ráda ale občas se chová absurdně divně.

Teď už vím jistě, že budu i dál pokračovat v téhle celkem pošahané sérii, a že si mě autorka získala na svojí stranu.

MonaLisa42
22.03.2022 4 z 5

Wow...kniha zase skončila naprosto neuvěřitelně.
Při čtení této série častokrát nevím, co si myslet. Děje se toho mnoho a příliš rychle, občas mám problém se zorientovat. Nicméně nejsem schopná přestat číst. Příběh mě dostal a toužím vědět, jak to bude dál. Moc děkuji!!!

speciale88
09.03.2022 5 z 5

Celá série byla velice ctiva oddechovka. Z počátku sem nevěřila ze mě to zaujme natolik abych odkoupila další díly, ale nakonec sem je musela mít.

Jita160
06.02.2022 5 z 5

No tedy....autorka si s námi pěkně pohrává.
Druhý díl této fantasmagorie byl opět neskutečně čtivý ,zvrácený v mnoha směrech a i když už se některá tajemství odkrývají tak nová vyplouvají na povrch.
Hlavní hrdinové jsou pro mě jednou velkou neznámou...stále úplně nevím co si o nich myslet.
No a konec...doprdele práce jako fakt???
Musím okamžitě sáhnout po dalším díle a ponořit se to tajů a záhad této pošahané série,která vám nedá spát :-D:-D:-D

Vknihách
11.01.2022 3 z 5

Hmmmm. V recenziách často vídam slovné spojenie ČAKAL\A SOM OD PRÍBEHU VIAC. Ja sa pridám do opačnej skupiny, pretože od tohto príbehu som čakala rozhodne menej. Menej psycho, menej bizarných situácii, menej násilia. Nestalo sa...Ale!
Autorka písať vie. Možno by sa mala zamerať na fantasy pre dospelých. Keďže hlavní hrdinovia majú 16-19 rokov, asi by som mala knihu radiť medzi YA,nie? Noooo, lenže,pri niektorých scénkach som sa aj ja červenala! V každom, prípade Amo "má gule" niečo také dať na papier. Pozor, možný spojler- znásilnenie, pedofília, sexuálne násilie...to je len najhorší výcuc z tohoto psycho príbehu=koniec spoileru!
Aj keď sa nudnejšie pasáže striedali s tými "akčnejšími"(až tak veľa ich zas nebolo), kniha sa čítala veľmi dobre. Musím povedať, že postavy, najmä Maddie, neoplývajú bohvie akým intelektom,no na druhej strane, ak by boli postavy inteligentné, Polámaná loutka by nebola tým podivným dielkom, ktorým je. Veľkým plusom autorky je, že závery vie fakt písať! Zvedavosť vám nedovolí useknúť sériu nedočítanú.

vercatko20
21.12.2021 1 z 5

Haha, opět stejná “kvalitka” jako první díl :DD
Madison se nikam neposunula, je stále stejně tupá. Bishop je pořád stejný kre*én a příběh je taky pořád stejně hrozný :D
Jediné, za co dávám jednu hvězdu je to, že na konci se přece jen dozvídáme něco více o Klubu Králů a má to potenciál, že by třetí díl mohl prozradit více.
Ale jinak.. je to odpadová literatura, ale z nějakého záhadného důvodu mě to nutí, a snad i baví?!, číst :D

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Tak jo, mám za sebou už i druhý díl Elitního klubu králů. A stále mě to baví ️.
Odhalujeme tady další a další tajemství okolo klubu králů. Objevuje se zde i nová postava, o které upřímně nevím, co si mám myslet a nemám ani tušení, jak dějem ještě zamíchá.
Madisonina neúcta k sobě samé mě stále vytáčí, ale už to v tomhle díle není tak hrozně. A co se Bishopa týče, tak konečně se tady ukazuje i trochu v jiném světle a ne jen jako sadomaso vůdce králů.
Stále mi tam nesedí moc ten věk hlavní hrdinky. Mě se tohle stát v 17, tak mě asi švihne.
Dneska se vrhnu na další díl Šepot mrtvých a těším se moc!
Takže za mě doporučuju, hlavně těm, kterým se líbila Papírová princezna a chtějí něco podobného a nebude jim vadit, že je to trochu drsnější.

Izabell
04.12.2021 2 z 5

Celou dobu marně přemýšlím o tom, proč to vlastně čtu a jediný vysvětlení, který sama pro sebe mám je to, že autorka mění děj tak rychle, že čtu dál a dál v naději, že se snad něco konečně dozvím, že se něco konečně vyjasní a nebo, že to začne být uvěřitelnější.. Místo toho, tomu věřím míň a míň a při všem co se děje hlavní postavě už s ní ani nijak nesoucítím.. no ale jdu na další díl - naděje, že se totiž konečně něco dozvím, umírá poslední :D

dooky
13.10.2021 5 z 5

Opět výborné. Ten konec jsem si musela přečíst dvakrát a stejně mám pocit, že mi něco stále uniká. Těším se na další díl.

michaella03
20.09.2021 4 z 5

Po dočtení druhého dílu mám mnohem horší pocit než u prvního dílu - mnohem větší zmatek v hlavě. Sice jsem přečetla 250 stránek, ale mám pocit, že jsem se vlastně nedozvěděla nic, oproti tomu, co za překvápko čekalo na konci knihy.
Já pokračuji ve spanilé jízdě dál, rovnou ke třetímu dílu!