Polámaná loutka

Polámaná loutka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357628/mid_polamana-loutka-qEh-357628.jpg 4 721 127

Elitní klub králů série

Madison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy. Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých prázdných vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a udělala to, co do ní otec vštěpoval od chvíle, kdy se naučila zacházet se svou první zbraní. Utekla. Je už jen pouhým stínem dívky, již všichni znali. Lži a podvody člověka změní. Madison je součástí nebezpečné hry plné temných tajemství a její vztah s Bishopem připomíná zvrácenou válku, od níž nemůžete odtrhnout oči. Kdo z ní však vzejde jako vítěz?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Broken Puppet , 2017

cukrovka
04.09.2021 3 z 5

Čtivé, psychopatické se spoustou vulgarit. Některá tajemství jsou odkryta, ale hodně toho stále nevíme.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Pokračování příběhu Madison a Bishopa..dokonalý zmatek v hlavě...to je asi tak co bych k téhle sérii mohla říct,protože je to tam samá lež,podvody a tajemství Pořád mi vadí věk hlavních postav,ale děj se mi strašně líbí a hlavně to temno Madshop 4ever!!!!
A ta obálka

badliar_id
12.08.2021 3 z 5

(SPOILER) Tenhle díl byl taky naprosto šílený!! Člověk by si myslel, že ho už nic nepřekvapí, ale potom přijde nějaká bomba a všechno je v čudu :Dd.
Rozhodně byl příběh plný děr, které prostě potřebovaly něčím zaplnit, ale jinak mě to bavilo stejně jako jednička. Amo Jones má čtivost ve svých knihách, takže máte problém odtrhnout od nich oči a tenhle díl nebyl výjimkou.
Odpovědi na některé otázky jsme dostali, ale jinak nic a mně z toho šla hlava kolem (zase).. Neskutečně moc mě to mátlo a frustrovalo zároveň :Dd..
Tatum mi tady neuvěřitelně lezla na nervy. Její chovaní bylo mimo a naprosto nelogické. Hodně mi tu scházela Tillie, takže doufám, že se objeví v dalším dílu.
Nate je stále oblíbenec, občas se choval jako idiot, ale co už.. Bishop, i když je naprosto šílený, si mě získal.. A Madi tu byla taky občas mimo (proč už si sakra nepřečetla tu knihu?), ale jinak je to drsňačka a mám ji ráda..
Brantley mi mátl hlavu už od prvního dílu. Konec mě dost vyvedl z míry a jsem ráda, že se konečně "usmířili" (doufám, že to tak i zůstane).
A co se týče ještě toho konce - nemám slov!! Tahle série mě fakt zničí a už mi nezůstanou žádné nervy :D..
Opět se hned pouštím do dalšího dílu, protože jsem zase jako na jehlách.
Knihu doporučuju číst od 18+. Jsou zde sexuální scény a některé scény nemusí být všem příjemné. Nezapomeňte se podívat na TW!! 3.5/5

Knihom_olka_
28.06.2021 5 z 5

Tak jakože tohle... Jsem z toho úplně mimo a ještě jsem se nerozhodla jestli v dobrém nebo skvělém Ale děj byl luxusní a postavy naprosto neodolatelné, ale přesto to mělo nějaké malé dírky... Jakože třeba ten špatný příděl informací... Buď nevím nic, nebo je toho tolik, že to nedává smysl. Přesto je to malá výtka vzhledem k tomu, kolik je tam toho dobrého. Vážně jsem z toho nadšená, i když první díl byl o špetku lepší. Vážně bych se chtěla seznámit s autorkou, ale možná radši ani ne... A ten konec?! Vlastně jsem ho ani moc nepochopila, ale stejně to byla bomba. Aspoň jsem z něj nadšená a napíná mě to na další díl Přesto... Málem jsem skončila na jipce
Takže abych to shrnula, tento díl se mi zase moc líbil a jsem hrozně zvědavá, jak to bude pokračovat, přestože to bude mít určitě velký vliv na mé zdraví...

Petronella.k
28.05.2021 5 z 5

Jízda číslo 2! Přeskočím na konečná ten byl teda epický! Netroufnu si hned otevřít další dil, ještě ve mě doznívá tento a mam z toho třes v rukou. I tohle vlastně píšu vyklepaná jak startka. Bylo toho moc a nejsem si jistá, jestli chci psát vše, aniž bych si neodpustila spoiler. Takže jen takto, prostě bomba!

ivetapl
05.05.2021 4 z 5

Jakože... cože?!
Chci vidět Amo do hlavy! Nebo možná radši ne.
Tohle byla opět slušná jízda. Když jsem si myslela, že už tak nějak vím... Je konec a objeví se tam... Něco ... A je tlisme zase ztracená.
Je to zvláštní, protože to ej fakt zvrácené! Ale šíleně mě to baví

WeirdoAnne
01.05.2021 4 z 5

(SPOILER) Stejně jako minule musím uznat, že je to prostě neskutečným způsobem čtivý. Spousta tajemství vyplula na povrch a nechala mě v šoku. Ještě víc jich však zůstalo stále pod pokličkou. Autorka si se mnou hrála a to zvráceným a šíleným způsobem, který ona jednoduše ovládá na jedničku. Ano, na konci bylo objevení jedné postavy za mě poměrně předvídatelné, ale informace, které souvisely s koncem dílu...po těch jsem si sedla na zadek.
Madi a Tate mi občas šíleně lezly na nervy, Králové na tom byli dost podobně. Všichni jsou to ale svým způsobem neskutečný psychopati a zabijáci, takže...mě to ani nijak moc nevykolejilo.
Je to neskutečná psychomagorie. Nedovedu si představit být součástí takového světa, jenže kruci, že ono je to ale skvělý.
Na závěr... potřebuju si pokecat s někým, kdo to taky četl, aby mi vysvětlil některé věci, jako kdybych byla malé dítě. Musím od někoho slyšet potvrzení, že to tak opravdu je. Jinak nad tím budu bloumat ještě několik dnů a takhle knižní kocovina se protáhne do doby, dokud nebudu držet třetí díl.

janqa410
27.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle byla jízda! Neskutečné jsem si druhý díl užila, možná i proto, že dílky do skládačky začaly více zapadat. Znovu se setkáváme se stejnou bandou magorů, včetně oprsklé Madison, ale mě tohle pokračovaní prostě hrozbě bavilo. Zápletka se rozvíjí stále dál, nenávidí se někdy víc, někdy míň, ale asi se všichni i uctívají a milují. Nejspíš, nějakým svým, zvráceným způsobem. Občas tvrdý perverzní sex, někde sem tam stříkne krev. Docela mě teda zarazilo, jak Madison relativně lehce přešla to, že spí s vrahem, ale ocitla se v tak šíleném světě, že ji to vlastně ani nepřišlo překvapivé. Nicméně jak má člověk ke konci knihy pocit, že skládačka je už skoro celá, přijde někdo/něco, co ji totálně rozhází a můžete začít znovu od začátku, bomba. Normálně by mě to neuvěřitelné naštvalo, ale tady to miluju a moc se těším na další díl, který zase určitě zhltnu jako malinu, protože já prostě musím vědět, jak to skončí a to tak, že hned!

AliceTief
21.04.2021 4 z 5

no jestli jsem si myslela v prvním díle, že jsou všichni psychopati tak nevím jak bych je popsala teď. Sice je to totální psycho kravina, ale člověka to nutí číst dál jak jen to sakra může dopadnou.

anelise
03.04.2021 2 z 5

Tak tenhle díl byl o něco lepší než druhý, jelikož tam bylo více děje. Nebyla to ale žádná bomba a proto dávám 2/5.

NewKiddo
01.04.2021 5 z 5

Tak jo, abych to shrnula. Styl psaní se mi líbí o něco víc a vlastně i děj celkově mi začíná dávat o něco větší smysl. Určitě tuto sérii chci dočíst, protože mě příběh Králů zajímá. Je to holt něco jiného, ve všem je zmatek, vztahy jsou tu zvrácené až stupidní. Přesto se mi ale tato série líbí a rozhodně ji dočtu!
Každopádně doporučuji číst ENG verzi.

florentinas
22.03.2021 4 z 5

I druhý díl se mi líbil stejně jako první.
Jen na můj vkus možná už moc překombinované.

zuza264
15.03.2021 3 z 5

Madison mi lezla víc a víc krkem.. dál už nepokračuji

pavlikova9332
28.02.2021 5 z 5

Fiha klobouk dolů za zápletku. Děj je super čte se to samo

marta14
24.02.2021 4 z 5

Dávám 4,5*. Miluju to, jak je tato série čtivá. Ale upozorňuji, že není pro každého...

vlkove
19.02.2021 4 z 5

Stejně ujeté a brakové jako první díl. Já bych se možná obešla bez těch sexuálních scén.
Ale i přes toto všechno, je tato kniha přesně na kraji hranice bizarnosti, kterou dokáži snést.
Takže četlo se to dobře, je to svižné ale je potřeba nezapojovat mozek.

jitka7
08.01.2021 2 z 5

Tolik hvězd dávám jen za ten nápad. Jinak styl psaní strašný, v tomto příběhu už to nebylo tolik zajímavé a napínavé, trošku nudné, možná trošku víc. Hlavní hrdinka mě štvala víc a víc. Autorka se do příběhu podle mě začala dost zamotávat. Hodně věcí bylo divných, na hlavu postavených. Jediné, co pro mě bylo zajímavé bylo to téma. Dovedu si představit číst tenhle šílený příběh náctiletých od nějaké fakt dobré spisovatelky či spisovatele.

pavla.ba
22.10.2020 5 z 5

Tento díl byl z celé série asi nejlepší, stále přetrvávala divnost a zvrácenost, ale opět se příběh nějak vyvíjel a čtivost byla maximální.

smejkalova.m
18.10.2020 3 z 5

Nevím moc co si o této sérii myslet, je to celé psané takovou divnou formou. Už od labutě jsem čekala víc, takže tohle mě nemohlo nijak překvapit.

LennaK
08.10.2020 1 z 5

... ja nevim. Uz prvni dil byl pro me utrpenim, ale protoze jsem si rikala, ze chci znat odpoved alespon na jednu z otazek, sla jsem do druheho. No, to byla chyba.

Autorka podle me na necem jede. Je toho spousta, co se mi nelibilo - hlavni hrdinka na pest, eroticke sceny - soft sado maso, vsichni prehnane tajemni “odpoved dostanes az nadejde tvuj cas ...”. Muj salek kavy to nebyl a nikdy nebude. Treti ani dalsi dily cist nehodlam.
Hvezdicka je venovana Bishopovi, ktery se z extra osla dostal pouze na normalniho osla.