Polámaná loutka

Polámaná loutka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357628/mid_polamana-loutka-qEh-357628.jpg 4 721 127

Elitní klub králů série

Madison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy. Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých prázdných vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a udělala to, co do ní otec vštěpoval od chvíle, kdy se naučila zacházet se svou první zbraní. Utekla. Je už jen pouhým stínem dívky, již všichni znali. Lži a podvody člověka změní. Madison je součástí nebezpečné hry plné temných tajemství a její vztah s Bishopem připomíná zvrácenou válku, od níž nemůžete odtrhnout oči. Kdo z ní však vzejde jako vítěz?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Broken Puppet , 2017

mysanda20
10.06.2018

Já tuhle sérii miluju!!!Už se nemůžu dočkat třetího dílu...

Aaliyan
09.06.2018 5 z 5

Druhý díl mi za prvním trošku pokulhával, děj mi přišel méně záživný ... ale! zase často mnohem emotivnější, takže se všechno zase pěkně vyvážilo a já můžu s klidným srdcem dát pět hvězdiček a těšit se na další díl.

Je to super, je to jin, není to blbé a má to grády po všech stranách :-)

EvaSupovic
09.06.2018 5 z 5

Super, zase víme více a teď opět budeme čekat.

jani.ruzicko
08.06.2018 4 z 5

Tak jo, pořád to zcela nechápu (což je určitě účel ), ale to neva, všechno má svůj čas a já si ráda počkám na třetí díl =)

V tomto díle jsem dostala nějaké odpovědi na mé otázky z dílu předchozího, ovšem ty odpovědi vyvolaly zase další otázky, na které si budu muset počkat do podzimu =D

Stále jsem ale docela zmatená, evidentně všechno souvisí se vším a přesto, že v tomto díle došlo k celkem hodně odhalením, stále je spousta věcí nejasných. =)

A je to jen můj pocit, nebo se konečně i Bishop choval chvílemi jako člověk?! =D

scurina
08.06.2018 4 z 5

Tak jako prvni díl, čtěte čtěte a dočtete stránku a zjistíte, že jste na konci, to by mi ani tak nevadilo, kdybych neměla na konci ještě více otázek. Nesmím zapomenout na otázky, z minulého dílu. No takže na podzim třetí díl.

anishta
06.06.2018 3 z 5

Zatím dávám tři hvězdy, ale ne, že by to bylo špatné. Rozhodně se autorka víc odvázala co se týče ruzných tabu. Prostě je tam zařadila víc, je to víc otevřené. Ale nic se nemění na tom, že jsem při čtení byla hrozně zmatená. Jako by mi na každé straně chyběl nějaký odstavec. Tajemství se nám neodhalují, ale jen se nám kupí. Co se týče postav, tak mi tam všichni kromě Tatum a Natea připadají narušení. U Madison to nakonec chápu. No, jsem dost na vážkách, opět si to musím nechat projít hlavou. Každopádně chci vědět jak to dopadne, tak i po třetím dílu sáhnu. Emočně je to velmi rozporuplná kniha.

MarkettT
06.06.2018 5 z 5

Mám z tohoto dílu, rozporuplne pocity a jednou tolik otázek, než u předchozího dílu!:D Bishop je sexy a zvracený, ale bohužel mám větší slabost pro Natea! SPOILER: ale ten sen, ze by to dělala se vsema, byl fakt bozi!:D