Malum – část druhá

Malum – část druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413449/bmid_malum-cast-druha-OZJ-413449.jpg 4 391 70

Elitní klub králů série

Když bylo Tillie osmnáct, zamilovala se. Okamžitě mu propadla. Narazila na skalnaté dno rychlostí světla. Ten náraz ji rozerval na kusy. Ale dovolila jeho slovům, aby ji pomalu zahojila. To, jak se na ni Nate Riverside-Malum díval, zašilo všechny rány. To, jak ji líbal, vymazalo všechny modřiny. To, jak se v jeho náruči cítila v bezpečí, vyhladilo všechny jizvy. Stejné ruce, které ji zlomily, ji vyléčily. Ty ruce nad ní mají moc a je to její vina. Měla s ním dítě a obětovala by pro něj život. Už nemusí, protože ji o něj asi připraví. Když jí bylo osmnáct, zamilovala se. Jenže pak přišel pád. A kam že spadla, ptáte se? Dva metry pod zem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Malum: Part 2 , 2019

Nuttelka
26.11.2019 5 z 5

To jsem přesně věděla... Potřebuju pokračování! Jak jen tohle Amo dělá, vůbec nechápu, jak se něco takového může v hlavě zrodit :-) Ale miluju to a miluju krále ❤️ Chci a potřebuju víc!

jani.ruzicko
25.11.2019 5 z 5

Na začátku série mi nedávalo nic smysl, ale tento díl mi naopak přišel naprosto jasný a hodně věcí se pro mě vysvětlilo. Svým způsobem mi přišlo, že všichni králové v přítomnosti Tillie trochu měknou, ale vlastně to bylo celkem milé =)

Nate a jeho dvě JÁ se v něm celý příběh stále perou a já jsem ráda, že nakonec alespoň lehce převládá ta jeho lidštější stránka.
Mrzí mě Deamonův osud, od začátku jsem stále doufala...

Věřím, že to není konec série, protože jsem v tomto díle viděla příslib dalších příběhů jako je Brantley a Saint a nebo třeba Abel a Bailey... Budu se těšit =)

wotana
24.11.2019 5 z 5

No nemám slov - miluju tuhle šílenou sérii, zase přečteno za pár hodin a zase se musím nedočkavě třást na další díl :-)

maya.mm
24.11.2019 5 z 5

Tohle jsou pro me proste druhe Vanoce :D
Tahle serie je topovka a srdcovka :)

Ivet1990
23.11.2019 5 z 5

Musím říct, že člověk by asi opravdu neměl dát na hodnocení, protože o této sérii jsem nečetla moc pozitivní komentáře. Po přečtení celé série jsem si uvědomila to, že buď si jí člověk zamiluje a nebo jí nenávidí. Já musím říct, že je to podlouhlé době co jsem četla něco tak šíleného, ale zároveň čtivého. Za mě to bylo úžasné počteníčko. Tato celá série je opravdu na vlastní nebezpečí. Doufám, že pod rukama této originální autorky se zrodí další stejně šílené série jako je tato, protože jde vidět, že její originalita nemá hranic a jde si tvrdě za svým.

Pedruska01
23.11.2019 5 z 5

Nemám slov. Vážně, já sakra nemám slov. Prostě do horoucího pekla, cože?! Na druhou část Maluma jsem se obrovsky těšila, nemohla jsem se dočkat, kdy tu knihu budu držet v ruce. Ta kniha se tak dokonale skvěle čte, že jsem naprosto ztratila pojem o čase a byla nekompromisně donucena otáčet stránky dál a dál. Nedalo se přestat. Velká škoda, ba i chyba, že to člověku není dávkováno. Knihu jsem zaklapla a nastoupil pocit totální zoufalé bezradnosti - jako, co teď? Touha mít ještě další stránky a ještě větší, mít další zatracenej díl. Já tu autorku sice zbožňuju, ale neskonale proklínám. Dělá neskutečný naschvál s těmi konci. Člověka to nechá sraženého, krvácejícího ležet na zemi. Vlastně, tahle se cítíte po většinu knihy. Tohle by mělo být trestný! :D
Hlavní hrdinka Tillie, kterou jsem v první části občas úplně nemusela či jsem s ní nesouhlasila, tak v této mi naopak vůbec nevadila. Neměla jsem výhrady, a to bylo moc dobře, protože zase stoupla v mých očích. Měla jsem ji ráda a dokázala jsem se do ní vžít. Dost kroků, které učinila anebo co se kolem ní dělo - to se nedalo čekat, to se pomalu nedalo ani vymyslet. Každopádně jsem jí hrozně fandila, a to především s Nateem. Bylo to tam, bylo to jasné, ale vlastně... nic nebylo. Ty jejich společné přestřelky jsem si naprosto užívala. Dál se mi líbilo její postavení především u králů. Měla to štěstí jako Madison - ta děsivá smečka hladových vlků jí hlídala jako oko v hlavě, chránila, byla loajální svým způsobem. A už mě vůbec nepřekvapuje, že to byla opět nádherná až dokonalá baba, po který všichni nejen králové slintali. :D
Druhý hlavní hrdina Nate, to byl takovej zatracenej miláček, kterého jsem si zamilovala dávno. I když jsem ho měla hrozně ráda, tak mi dokázal pít i pěkně krev. Choval se jak těžký schizofrenik, s dvěmi tvářemi, tajemný jak hrad v Karpatech anebo šílenej agresor a člověk si nemohl vybrat, která ta hrozná maska je lepší. Perfektní maskovaní a klamání ostatních i sebe sama. Milovala jsem každou jeho tvář. Jeho žárlivost, majetnictví, vztek, označení červenou značkou.
Nemůže být bez povšimnutí ještě jeden král, který se poslední dobou začal četněji objevovat a je to hrozně fajn - Brantley. Už v předešlých knihách jsem si ho všimla a je dobře, že ten prostor konečně měl. Hrozně se mi líbil ten vztah, co měl s Tillie. Ten chlap mi nestydatě a proklatě ukradl srdce. Konečně jsme se o něm něco víc dozvěděli a osobně chci víc. Hrozně mě to nalákalo. Tuším, že by mohl mít svůj vlastní příběh, protože tenhle díl tomu dostatečně napovídá a jiná varianta prostě neexistuje, respektive ji neakceptuju. :D Já ho prostě potřebuju.
Ohledně dalších postav, respektive Madison a Bishopa - dvojice, u které to všechno začalo. Konečně jsme se dozvěděli vysvětlení, co to mělo znamenat v předešlém díle. Velké překvapení a šok byl na místě. Madison mi tady nevadila, jako by měla minule jen jakousi slabou chvilku, kdy se chovala jak pipka. A Bishop, který byl minule jen výplň řádku byl taky díky bohu akčnější a více zmiňovaný, což bylo jen ku prospěchu. Rozhodně v tomto díle tato dvojice nic uzavřeného neměla, a o to jsem zvědavější.
Objevili se tu další nové postavy, které už teď mají velký potenciál. Bennyho, toho zmetka jsem si zamilovala při první zmíňce - prostě pane bože. A velkou roli sehraje i Saint. A krom toho zdravého jádra i tyto mi přislibují jasné pokračování. Autorka nemůže být takový tyran, aby byl konec. O tom žádná.
Až v pátém dílu snad poprvé mohu prohlásit, že tentokrát neodkládám dočtenou knihu s tím, že jsem zmatená jak včela. Většina tajemství a podivných věcí se vlastně tak nějak vysvětlila a rozmotala. Samozřejmě, to by nebyla Amo, aby nás nenechala napnuté jak kšandy s menším zašmodrcháním, ale i tak z toho mám skvělý pocit. Tenhle díl byl vážně jízda, to se jinak popsat nedá. Tolik věcí a šíleností, ať už hezké nebo zvrácené, co se tam stali, to bylo neskutečné. Nebylo místo na nudu nebo prázdná místa. Přiznám se ale, že mi občas přišla nějaká scéna vlastně zbytečná, protože něco začalo, pak vlastně nic a v druhé větě o něčem jiném. Jako proč. Mohl se ten prostor využít dalece lépe, ale ve výsledku mi to nijak nekazí tu eufórii, kterou po dočtení trpím. :D A ty mezilidské vztahy - na to těžko hledat slov. Je to vážně bizár, zvrácený a celkově špatný svět, ale přesně ten, díky autorce, jsem si zamilovala. Naprosto obdivuju její mysl, její fantazii. Každopádně si to osobně zvráceně a naprosto naplno a dokonale užívám. Baví mě to. Líbí se mi to. Styl a vůbec ten skvělý děj mi úžasně sedí, přesně pro mě. Tohle se vážně povedlo. Šťastnou ruku měl Baronet, že po Amo Jones vůbec sáhnul a plně doufám, že se od ní dočkáme nejlépe všech jejích knih. Už teď se nemůžu dočkat a to čekání mě nejspíš zabije. Kniha potažmo celý příběh a samozřejmě autorka sama má obrovské doporučení a plný počet hvězd. :)

Misspullinn
22.11.2019 5 z 5

Jakože prostě, jsou asi dva typy lidí - ti, co nepřišli na chuť stylu psaní Amo Jones, a ti, co to naprosto zbožňují. Já naštěstí patřím k druhé skupince lidí - JE TO PECKA!!!

Majuš333
22.11.2019 5 z 5

Paráda :) Doslovne som padla na riť s hubou dokorán otvorenou (prepáčte, ale nemohla som to napísať slušne, stratilo by to význam)... To, čo sa zdá byť zrejmé, sa zrazu otočí o celých 360 stupňov, klobúk dole Amo! Toto bola za mňa zatiaľ najlepšia časť celej série :) Bolo to zábavné, dojemné, intenzívne, trošku zvrátené, ale aj romantické...prežívala som to všetko s postavami so zatajeným dychom... Všetko sa vyjasnilo a krásne uzavrelo :)

Tillie som si naozaj zamilovala po všetkých stránkach, Natea som málinko odsudzovala za jeho reči, z ktorých sršal jed a zabodávali sa ako dýka do srdca! Aj keď chápem, prečo to robil, nečítalo sa to moc dobre :( Som veľmi rada, že sa Tate objavila asi len v jednej scéne, pretože aj to mi stačilo, aby som ju chcela roztrhať na kusy! Bishop bol pre mňa v tejto knihe veľkých otáznikom... U Madison som mala sem tam pocit, že aj keď sú hlavnými postavami Tillie a Nate, dej sa aj tak musel točiť okolo nej! Nechápala som celú Madison... A Brantley? Ako veľmi som ho neznášala, tak teraz sa pre mňa stal kráľom číslo jedna :) Veľmi sa teším na jeho príbeh, aj keď si neviem predstaviť, že na jeho knihu budem čakať rok :(

Evka3814
21.11.2019 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. Miluju její zvráceně morbidní styl psaní:) Natea s Tillie jsem si oblíbila. No jen doufám že se brzy dočkáme pokračování. Jsem zvědavá na Brantleyho. Opět to zkončilo otevřeně a už teď umírám zvědavostí jak to bude pokračovat:) doufám. Prostě zbožňuju KRÁLE:* Obálka opět luxusní

Kukicka
21.11.2019 4 z 5

Nevim, jestli jsem si na jeji styl psani uz zvykla nebo se neco malinko zmenilo. Za me jeji nejlepsi kniha. Nemuzu tomu uverit, ale byla tam i romantika!! Ne jen posahane hry spojene se sexem, ale vazne emoce a cista pravda, do niceho nezaobalena. To jak to bylo s Daemonem melo male trhliny, ale jinak parada. Poprve jsem odlozila jeji knihu s tim, ze je mi vse jasne, jsem spokojena a ne se slovy do pr.... co to zase bylo a v hlave maglajs :-D

pro ženy

Amo Jones