Malum – část druhá

Malum – část druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413449/bmid_malum-cast-druha-OZJ-413449.jpg 4 391 70

Elitní klub králů série

Když bylo Tillie osmnáct, zamilovala se. Okamžitě mu propadla. Narazila na skalnaté dno rychlostí světla. Ten náraz ji rozerval na kusy. Ale dovolila jeho slovům, aby ji pomalu zahojila. To, jak se na ni Nate Riverside-Malum díval, zašilo všechny rány. To, jak ji líbal, vymazalo všechny modřiny. To, jak se v jeho náruči cítila v bezpečí, vyhladilo všechny jizvy. Stejné ruce, které ji zlomily, ji vyléčily. Ty ruce nad ní mají moc a je to její vina. Měla s ním dítě a obětovala by pro něj život. Už nemusí, protože ji o něj asi připraví. Když jí bylo osmnáct, zamilovala se. Jenže pak přišel pád. A kam že spadla, ptáte se? Dva metry pod zem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Malum: Part 2 , 2019

Domča153
14.06.2020 3 z 5

Za mě nejlepší ze série. Když jsem přečetla 1 knihu fakt jsem se do dalších musela nutit. Jsem ale rada že jsem se dostala Malum 1,2.
Kdyby takhle normálně byla napsána i 1 kniha myslím si že by sérii četlo více čtenářů.

Saskiova11
09.06.2020 5 z 5

Velmi prekvapujuci zaver!! Z celej serie sa mi tato pacila asi najviac. 10 z 10

Eva593
23.05.2020 5 z 5

Perfektní čtení

Lenka_S
19.05.2020 4 z 5

Ani závěrečný díl mě nezklamal. I kydž konečně rozmotal většinu tajemství stejně nějaká zůstala. Navic se v příběhu objeví nová (pro Tillii asi velmi důležitá) postava o které se toho moc nedozvíme. Proto si říkám, jestli šlo opravdu o závěrečný díl?

petusska01
03.05.2020 5 z 5

Amo Jones je taka kapitola sama o sebe. Elitny klub kralov ako celkovo seria naozaj dokaze zaujat. Aj ste zvedave co sa tam vsetko este deje, co sa stane a podobne. Avsak netreba sa nad tym velmi zamyslat lebo ozaj je to na hlavu. Vsetko. A erotiku v pribehoch povzniesli na novu neokukanu uroven by som povedala :-D

dikyna
03.05.2020 5 z 5

Od toho se nedá odtrhnout. Pořád se něco děje a za chvilku je to úplně jinak. Super čtení. Doporučuji přečíst.

Myška43
18.04.2020 5 z 5

Čím více si člověk sáhne na dno, tím je silnější, přesně jako Tillie, opravdu ji obdivuji. A Nate, no každý máme své temné stránky, své kostlivce ve skříni, ale nesmíme jim dát šanci, se od nich nechat porazit. Držela jsem jim palečky, aby jejich láska zvítězila. Amo jsi jednička a těším se na další knihy.

happy19
07.04.2020 5 z 5

Tak jsem si chvíli myslela,že budu k tomuto dílu potřebovat kompas,
abych se neztratila:-D..dočteno v 1h.ráno,takhle se udržuje pozornost!A ten podstatný dojem?CHCI DALŠÍ DÍLY!!!!:-*

LenRan
06.04.2020 4 z 5

Přiznám se, že nejsem úplně fanynka Amo, po tom, co jsem přečetla tři knihy o Madison jsem si slíbila, že už nikdy více.
Tak nějak jsem neodolala těm krásným obálkám a vysokému hodnocení a přečetla i tyto dvě knihy. Scén, z kterých mi bylo fyzicky špatně, je zde určitě méně, je to celý prostě bizardní, ale uznávám, je to prostě zábavný, napínavý a jen těžko jsem od příběhu odcházela. Snad mě hrom a blesk nesejme když dám 4 *

LadyAlena
02.04.2020 5 z 5

Miluji její styl psaní, doufám, že vyjdou další její knihy. Jedna z mála autorek, kterou si kupuji tištěnou, je to autorka ke které se vracím, když chci myslet na něco jiného :-)

Akin309
07.03.2020 4 z 5

Úžasná knižná séria. No, musím priznať, že po všetkých tých tajomstvách ma bolí hlava. Tiež sa mi zdá, že už ma nič nedokáže prekvapiť, ale aj tak mám pocit, že s tajomstvami a podvodmi ešte nieje koniec. Teším sa na pokračovanie !

Evickar
07.03.2020 3 z 5

Řeknu vám, že tahle kniha jela na fakt hodně silném koksu... Spousta zbytečných scén, vrahy už nejsou jen muži, ale i hlavní hrdinky... i tak se ale domnívají, že jsou to hodní lidé... sex získal nový rozměr, obyčejný už nestačí, tak proč si neužít taky trochu krve nebo pomalu mrtvol... děj je fakt šílený, ale musím přiznat, že jsem to přečetla skoro v kuse a absurdnost celého příběhu udržela mou zvědavost až do konce.

prcek19
19.02.2020 4 z 5

Zatím poslední část této série a za mě druhá nejlepší kniha hned po prvním dílu..líbilo se mi, že tady autorka již odkryla trochu citů u Nata..nedokážu si představit, jaké to pro Nata a Tillie muselo být, vyrovnat se s takovou ztrátou, ale autorka to popsala skvěle a nemusela sem žádnou část knihy přeskočit, jak na začátku doporučovala..už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu, který by měl být o Brantleym, tak snad se brzy dočkáme

keiko33
18.02.2020 5 z 5

Tak konečne tento vsehodzus ako tak daval zmysel. Vela toho sa vyjasnilo, no aj pokazilo, hlavne medzi Madison a Bishopom. Aj ked sa hrdlicky konecne dali dokopy, dej ostal otvoreny. Autorka ma stale stvala s tymi vstahovymi zapletkami, no konecne sa mi to zacalo pacit tak, ze sa tesim na pokracovanie.

Ditules
06.02.2020 3 z 5

Zase jsem to ne úplně pochopila, ale slupla jsem to jako malinu... :D

margitka13
26.12.2019 5 z 5

Čítala som knihu za knihou. Nevedela som sa tejto série nabažiť. Dokonca som si nevedela spraviť ani prestávku.
Miestami som to fakt nechápala.
Bolo to zvrátené, prehnané, zúfalé ale hlavne napínavé, neskutočné a chytilo ma to za srdce.

Plakala som spolu s Tielle a Natom a smútia som celý čas za Daemonom.
Taktiež ostatné postavy ako Bishop, Madison, Brantley, Saint, Abel a Bailey... Jednoznačne dúfam ze sa dočkám ďalších častí. :D

JanaSustr
14.12.2019 5 z 5

Me se to prostě líbí:-) obcas drsny zvraceny nereálný ale sakra je to román pro ženský kterej z tech 50 odtinu po stopadesatyprvni je reálný..... tohle je bláznivý a to mě baví a hezky se to uzavrelo takže tahle serie se mi libila, byla jiná,děsivá. Nelituji toho at si kazdy udělá svůj názor.

EvaSupovic
12.12.2019 5 z 5

Uff.....jak to mám popsat, když jsem to ještě nestačila vstřebat?? Jako smekám před autorkou, jak dokáže upoutat....nemohla jsem opět přestat číst a i slziček pár ukáplo. Skvělý díl.

rampapa
09.12.2019 5 z 5

Oh můj bože. Já jsem se do téhle knížky a do autorky opět Zamilovala. Nate je prostě Nate ale v tomhle díle jsem si ho úplně Zamilovala a Tillí je mi hodně sympatická.
A už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Ale hlavně co Madisona Bishop. Oni musí být spolu. Knížku velmi doporučuji.

Nikkaa
28.11.2019 5 z 5

Už nevím co ke knize napsat za mě prostě top je jedinečná, je to neskutečná závislost, těším se co nám další podzim přinese... Už teď se nemohu dočkat

pro ženy

Amo Jones