Malum – část druhá

Malum – část druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413449/bmid_malum-cast-druha-OZJ-413449.jpg 4 391 70

Elitní klub králů série

Když bylo Tillie osmnáct, zamilovala se. Okamžitě mu propadla. Narazila na skalnaté dno rychlostí světla. Ten náraz ji rozerval na kusy. Ale dovolila jeho slovům, aby ji pomalu zahojila. To, jak se na ni Nate Riverside-Malum díval, zašilo všechny rány. To, jak ji líbal, vymazalo všechny modřiny. To, jak se v jeho náruči cítila v bezpečí, vyhladilo všechny jizvy. Stejné ruce, které ji zlomily, ji vyléčily. Ty ruce nad ní mají moc a je to její vina. Měla s ním dítě a obětovala by pro něj život. Už nemusí, protože ji o něj asi připraví. Když jí bylo osmnáct, zamilovala se. Jenže pak přišel pád. A kam že spadla, ptáte se? Dva metry pod zem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Malum: Part 2 , 2019

michaella03
03.10.2021 5 z 5

Pro mě určitě nejlepší díl z celé série. Teď po dočtení se mi vyprávění a celkový příběh líbil více u Natea a Tillie, než u Madison a Bishopa.
Děj je sice občas zvrácený, někdy i nesmyslný, ale stále čtivý a návykový - prostě chcete vědět jak to bude dál.
Hrozně se těším na pokračování, které by snad cca za rok mělo vyjít. Jsem zvědavá na osudy Madi a Bishopa, Natea a Tillie (na tyhle dva se momentálně těším nejvíc :D) a samozřejmě na Branyho a Saint.

cukrovka
07.09.2021 3 z 5

Tato celá série dává více otázek než odpovědí a ani tenhle díl není jiný. Opět spousta tajemství, alkoholu, sexu a drog. Nic se pořádně neřeší, hrajou se zvrhlé hry, všichni mají před všemi tajemství. Rozhodně si dávám od této autory pauzu a nevím jestli se k ní ještě někdy vrátím.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Opět něco na moje nervy..v první části jsem měla Tillie radši než ve druhé...tam nějak ztratila tu jiskru a zápal..Nate se občas choval jako kterén,ale jinak to je můj miláček..to,co se těm dvěma stalo bylo dost smutné a už vůbec se mi sakra nelíbilo,co autorka provedla s Madison a Bishopem tady jsem si jenom uvědomila jak se strašně vžívám do knížek a asi budu potřebovat odbornou pomoc samozřejmě příběhy opět plné tajemství,intrik a zvratů...pár infarktových stavů tam bylo..na pokračování se vrhnu v angličtině protože bych do překladu zešedivěla a vážně se těším na Brantleyho a Saint️️

Lauren652
10.08.2021

Já bych byla moc ráda, kdyby někdo vydal v češtině poslední dva díly , protože budou o Brantleym, a snad se vše řádně vysvětlí a doufám, že se urovná i vzah Bishopa a Madison .

ivetapl
21.05.2021 5 z 5

Já mám šíleně moc otázek! A nemám odpovědi! A potřebuju je!
Tohle byl opět mazec! Tillie je šílené silná žena. A já být na jejím místě, Nathaniela bych zakopala dva metry pod zem! Za jeho chování, i když ,,oprávněné".. na druhous stranu bych mu skočila kolem krku a poděkovala.
Hrozně mě dostal Bishop s Mad
Musí vyjít další díl!! A Amo už by tu sérii mohla dopsat, protože potřebuji vědět víc!!

Marfuška89
15.05.2021 3 z 5

Jako ano... Bylo to o trochu lepší než první část, ale celý Malum mě zklamal... Podle mého toto pokračování Elitního klubu králů je zbytečné.... Akorát mě to neskutečně štvalo!
Tillie a Nate - tak ty dva já od tohoto pokračování nenávidím!
A jako co se stalo s Medison? Jako proč? A dozvíme se někdy, proč se jí to stalo?
Pokud bude někdy pokračování o Medison a Bishopovi, tak si ho nejspíše přečtu neboť mě zajímá proč se to vlastně stalo, ale jinak s touto autorkou končím... Neskutečně mě vytáčí!

janqa410
10.05.2021 4 z 5

(SPOILER) Poslední díl série dává více nahlédnout do světa králů, a to především samotné Tillie, která je v něm prakticky nová. Tillie mám ráda za to, že dokázala znovu nalézt sílu se vzchopit a znovu se zpříma postavit všemu, s čím se musela vypořádat, přesto, že uvnitř zůstane pokroucená už napořád. Nate se k ní stále chová hrozně, ale už mívá světlejší chvilky, kdy jsou jeho skutečné, ale zlobou přebíjené city, více než zřejmé. Moc jsem těm dvěma fandila a jsem ráda za ten konec, že se sobě navzájem dokázali znovu otevřít, i za další šanci, být šťastná rodina. Jen stále lituji rozkolu mezi Madi a Bishopem a taky mi do hlavy moc nejde poslední věta, kdy se tam zjeví Saint, ale kdo ví, třeba se dočkáme ještě nějakého dalšího dílu, kde bude vše ještě vysvětleno.

Market116
09.05.2021 5 z 5

Po dočtení celé série jsem ráda, že jsem jí dala šanci, i přes nízké hodnocení...protože se mi vážně líbila a svým způsobem měla něco do sebe. Sice se najde pár odstavců, které bych radši vynechala...ale každý autor nemůže být svatý...a co si budeme povídat, Amo mezi svaté rozhodně nepatří :D
U posledních dvou dílů se mi líbil vztah mezi Tillie a Natem...byl pořád jak na houpačce, ale byli pro sebe jak stvoření...což nemůžu říct o Madi a Bishopovi...to mě vážně mrzelo...takže bych klidně uvítala další díl...poněvadž mě Elitních klub králů okouzlil a taky je tam pořád dost otazníků...

Amitiel76
03.05.2021 5 z 5

Jedno je jisté. Na knihách Amo Jonesové, se dá vytvořit celkem slušná závislost....
Co na tom, že jsou plné zvrácených věcí, drsného sexu, oplzlých řečí, drog a alkoholu. Co na tom, že většina postav knihy je zralých na psychiatrickou léčbu :-)) a že celý ten svět elitních králů je totálně pošahaný. Co na tom.... Prostě jen sedíte, čtete, oči přilepené na stránkách, a svět tak nějak běží kolem vás. Čtete po nocích, protože prostě musíte vědět, co bude na další straně. A pak jste najednou na konci. A jedinou vaší myšlenkou je : "Proboha já potřebuju další díl !!"
Tak že asi tak :-)))

AliceTief
24.04.2021 3 z 5

Tak otevřený konec jsem čekala, byla jsem dosti zmatená za Natea-jako fakt? Furt Tillie nenávidí, dělá ji naschvály a podrážky a najednou je zamilovanej? Aspoň že spolu nakonec skončily, ovšem Madi a Bishop- nechápu proč to autorka udělala, jestli je v dalším pokračování nedá dohromady už to nečtu...

Petra38
12.04.2021 5 z 5

Tohle je skvela serie,udrzi vas napnuty od zacatku do konce a nepusti ,dokud ji neudelate..! I kdyz vim, ze maji prijit jeste dva dily,neodolala jsem. Neslo to proste neprecist. Ted budu jen netrpelive cekat a doufat,ze vyjdou brzy....♡♡♡

knihomolkajesie
18.03.2021

Doufala jsem, že byť je Malum o Nateovi a Tillie, nezapomene se ani na Madison a Bishopa. Říkala jsem si, že Madison přece nebude v pozadí. Ovšem to, co se s ní dělo, mě teda upřímně vytočilo. Stejně jako otevřený konec. Na jednu stranu ne všechny knihy musí mít happy end, ale na druhou stranu se to tak trochu očekávalo vzhledem k tomu, čím si museli všichni projít.

Petriii
21.02.2021 5 z 5

Sakra... Měla jsem si nejdřív zjistit jestli tohle byl poslední díl, jinak bych to číst nezačala, nesnáším otevřené konce! :D tahle série mě úplně pohltila,myslela jsem že mě to nebude bavit, že to není nic pro mě,ale očividně jsem se spletla! Ale trošku mě štve že nenechala Madison a Bishopa aby spolu byli šťastný, měli pro sebe první tři díly,už je nemusela dál trápit... No jsem zvědavá jak tahle série dopadne,teď už si ale fakt počkám i klidně nekolik let, na všechny díly :D

Martullle1407
19.01.2021 3 z 5

ja ani nevím jak mam začít... I když je to psané o Tillie a Nateovi, co se stalo s Madisson? S tou super holkou, která teď ujíždí na koksu?? :-( a že zase zdrhla od Bishopa? Vždyť si ji chtěl vzít? Toto mě teda od autorky trochu mrzí. Nic méně i tady se řeší jiný děj, jiná tajemství, lži a podvody. Opět je tu sexuální trojka....
Jsem zvědavá, jestli bude pokračování, protože konec druhého dílu odkrývá novou osobu a je mi úplně jasný s kým bude :-D a nová tajemství.

Laf
12.01.2021 5 z 5

Další super pokračování. Něco se konečně rozmotalo, ale pořád zůstává spoustu k zodpovězení. Super zvraty, někde až nečekané. A ten otevřený konec? Grrr :)

dancav28
02.01.2021 5 z 5

Potrebuju pokračování !

Damonka12
28.10.2020 2 z 5

2,5 mnohem horší než předchozí díly, čtu jen proto že chci vědět jak to dopadne.

Julkas
23.08.2020 odpad!

Ne a ne. Tohle bylo vážně příliš divný.

denniys
14.07.2020 1 z 5

Já nevím, jestli to je mnou nebo knihou nebo úplně něčím jiným, ale tato série me prostě absolutně nebaví..

Kakatja
16.06.2020 5 z 5

Nejlepší ze série. Nata jsem si oblíbila od začátku. Doufám, že to nebude konec a autorka se ke Králům vrátí. Zbývá několik tajemství ... A sakra jaké tetování má Tillie?

pro ženy

Amo Jones