Dýně

Dýně https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53509/dyne-53509.jpg 4 5 1

Kuchařka obsahuje 50 receptů. Předkládá jídla z dýní, slaná i sladká z dostupných surovin české kuchyně. Jednoduché, ale nápadité pokrmy většinou v kombinaci se zeleninou, zdravá jídla.

JAnTe
12.06.2012

Vážená Lenko,díky za Vaše kuchařky,jsem sice ve věku Vaší maminky,ale velmi mě lákají nové věci. Mám skoro všechny Vaše "Což takhle dát si.... - chybí mi pouze Pitíčka a Tvaroh. Pitíčka mě nějak nezaujala a Tvaroh nemohu, protože jsem alergická na kravské mléko, co je mi ale líto, že nemám DÝNĚ a to mě velice mrzí. Nemohu ji nikde sehnat,ani v antikvariátech.Neuvažujete o dotisku?? I Vaše kniha Jak jsem proje(d)la svět je fantastická.Jak píšete,nejlépe se pozná země podle návštěvy starousedlíků.Proto létám dlouhá léta po řeckých ostrovech s kamarádkou a procestujeme autem ostrov za tu dobu křížem krážem a stravujeme se po vesnicích a tržištích.Jednak si rozšiřuji kuchařské znalosti a poznávám jiné lidi se kterými navazujeme kamarádské vztahy. Přeji Vám, ať se Vám daří v každé práci do které se pustíte a také hodně zdraví, abyste to zvládla.Ještě jednou díky.JAnTe