Kuchařka z románu s vůní kávy a špetkou skořice

Recepty inspirované románem Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice voní nejen po těchto dvou surovinách, ale i po koriandru, limetkách, rumu nebo kokosovém mléku. Zároveň tu má prostor i česká klasika, která s mírným vyšperkováním dokáže očarovat cizince i Čecha jako poleno. Co by chutnalo Fernandovi? Co by uvařil Oskar? A co by na to řekl Adam? Stejně jako je zmiňovaný román o vztazích Nely k těmto mužům, tak je kuchařka o tom, co by tyto postavy měly na talíři. Lenka Požárová dokáže recepty vymyslet, uvařit, nastylovat, nafotit i přidat k nim poutavý text. Její mimořádný cit pro detail, nadání, mlsnost a fantazie se spojily a výsledkem je dech beroucí kuchařka. Svěží recepty, krásná grafika, svérázný text a nádherné fotografie zaručují, že s touto kuchařkou se nudit nebudete. Stejně jako román jsou totiž její recepty prodchnuté láskou k vaření i mužům....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223947/kucharka-z-romanu-s-vuni-kavy-a-spe-svk-223947.jpg 4.49
Literatura česká, Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Motto

Kniha Kuchařka z románu s vůní kávy a špetkou skořice

emma_belle
13.09.2017

Do této knížky jsem se zamilovala na první začtení. Lenčin první román má spoustu do sebe, ať už jde o exotický vztah nebo exmanžela.
Velmi čtivé a čtenářka se v tom snadno může najít.
A že je to i o požitcích a o jídle je pěkný bonus.
Těším se na další.

Antoaneta
31.03.2015

Román se mi líbil a byla jsem velmi zvědavá na kuchařku která se románem inspirovala a musím říct že rozhodně stojí za to.Úžasné recepty které přímo lákají k vyzkoušení a vše je i skvěle nafocené.Tahle kuchařka rozhodně brzo přibude do mé domácí knihovny.Už teď se těším až vyzkouším některý z receptů.