Dvojitý zásah

Dvojitý zásah https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525733/bmid_dvojity-zasah-6548288f0a773.jpg 4 287 71

Bianca Brannenová ví, že čas zahojí skoro všechny rány. Včetně těch, které vám kdysi nechtěně způsobili vaši nejbližší. Když jí po deseti letech znovu vstoupí do života její někdejší kamarád Zac, má pocit, jako by se jejich cesty rozešly teprve včera. Jenže něco je přece jinak: už to není ten hubený kluk odvedle. Teď je slavným hráčem Ligy amerického fotbalu a šílí po něm davy fanynek. Dokáže Bianca odpustit staré křivdy a dá šanci citům, které se mezi ní a Zacem pomalu rozhořívají?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Hands Down , 2020

Heaven001
13.11.2023 3 z 5

Uch, tak tohle bylo náročné. Zbytečně, opravdu zbytečně dlouhé. Bianca byť sympatická, její vnitřní monology - a její zřejmě nízký intelekt, soudě dle toho kolik toho nechápala i když se jí to vysvětlovalo znovu a znovu a ještě jednou - mě doslova ubíjelo. Zac byl zlatíčko, ale současně jsem mu kolikrát chtěla vrazit facku. Připadal mi nekonzistentní a to mi vadilo. A ne, to že hlavní hrdinka stále dokola opakuje jak je úžasný mě opravdu nepřesvědčilo, spíš naopak. Ale musím říct, že měl v knize mnoho momentů, kdy jsem si říkala, že je fakt zlatíčko. Každopádně mezi mužskými postavami obecně, pro mě osobně Zac nijak nevyčníval a rozhodně dokážu z patra vyjmenovat jiné hrdiny, kteří mi přijdou lepší/zajímavější - třeba Lukov :)
Kdyby kniha byla o polovinu kratší nezlobila bych se a asi i zvedla své hodnocení.

petusska01
12.11.2023 5 z 5

Ja Zapatu mám veľmi rada, jej knihy dokážem čítať aj niekoľkokrát, čož je pri tých množstvách príbehov v ponuke dosť rarita. Chápem aj negatívne komentáre, ktoré sa tu vyskytli ale proste som si u nej zvykla, že sa všetko "vlečie" a nakoniec som ešte aj sklamaná,že už sa veci vyriešia,povedia a končia :) lebo to napätie medzi postavami, emócie, odkrývanie tajomstiev, spoznávanie to všetko proste ma udržuje úplne v strehu a nemôžem sa od toho odtrhnúť. V tomto príbehu bola Bianca na jednej strane taká samostatná, šikovná a na druhej strane úplne že sa podceňovala...Zac so svojím sebavedomím vystupovaním a úsmevom zase ukazoval Biance aj tú bojazlivú stránku a to sa mi veľmi páčilo. A ten humor a vtipy a prdy čo medzi sebou dávali, to som sa niekedy už nahlas rehotala. Nejako si nepamätám, že by v minulých príbehoch bola aj taká odľahčená a vtipná atmosféra. Okrem iného samozrejme, športovec a športová téma, kuchárka, vlogy to všetko je veľmi aktuálne a príťažlivé, takže za mňa toto spojenie veľmi zafungovalo a z knihy som nadšená !! A kamoši a rodina boli bonus!!

Hatshepsut
11.11.2023 5 z 5

I pro mě jsou knihy této autorky velmi oblíbené! Nejradši mám S láskou Lukov, ale ostatní jsou také skvělé! Tady si mě získala Bianca svým velkým srdcem a humorem! Takovou kamarádku prostě chcete! Takže se budu těšit na nový příběh od Zapaty, snad se brzy dočkáme! :-)

Tess1
11.11.2023 5 z 5

Zapata kterou známe a milujeme jedná se opět (stejně jako u všech jejích knížek) o slowburn romanci, čemuž odpovídá i počet stran.

Upřímně nevím, proč to spolu s knihou o Aidenovi a Vanesse (Srdcem proti zdi) není v jedné sérii, ale ok. Každopádně tyhle dvě knihy jsou za mě ty top od autorky, ale to bude asi dost tím, že prostředí profesionálních sportů nevyhledávám a tady je dost upozadněné :)

anna7852
10.11.2023 3 z 5

Knihy jsem se konečně dočkala,natěšená že i tolik stránek a ve finále skoro první polovinou knihy jsem se musela prokousat jelikož autorka si asi myslí že čtenářky jsou senilní a zapomínají,takže milionkrát jedna a ta samá věc psaná dokola až jsem si myslela že to vzdám a knihu odložim. Každopádně jsem vydržela knihu dočetla a zbytek si užila. Bianca měla rychlé skvělé odpovědi,jinak mi přišla dost na svůj věk naivní a Zac byl miláček. Méně stránek bez opakovaček a byla by to pecka

Syma149
10.11.2023 5 z 5

Zapata opět nezklamala, miluji všechny její knihy..
Kniha je hodně volné pokračování Srdcem proti zdi - hlavní hrdinové se nám tam i mihnou, takže se dozvíme, jak s nimi šel čas. Dokonce se v knize i velmi krátce objeví Lukovovi.
Ale zpátky k Dvojitému zásahu, Zapata se opět drží osvědčeného scénáře, kdy se jejich city postupně vyvíjí a rostou. Mně tento druh psaní vyhovuje, je to přesně to, co se mi líbí. Nemusí na sebe skočit hned na první stránce a musím říct, že i přes ty pomalé začátky je tam to napětí a vůbec se nenudím.
Jediné co bych já osobně vytkla jsou ty legrácky kolem prdů, to není moc můj šálek kávy. Ale jinak opět super

ivousekk
09.11.2023 3 z 5

Mám přečtené všechny knížky od Zapaty. Kulti a Srdcem pro zdi nasadili laťku vysoko. A mohu konstatovat, že Dvojitý zásah na ni nedosáhl ani omylem.
Pro mě bylo prvních 9 kapitol utrpením. A to doslova. Měla jsem co dělat, abych knížku neodložila. Být nonstop v něčí hlavě a neustále řešit ty stejný hovadiny, to bylo fakt něco. Kdyby bylo hlavní postavě 13, ok, řeknu si hloupá puberťačka, ale ženská před 30? To ne.
Takhle zbytečných 190 stran v knížce jsem dlouho nezažila. Kdyby tam nebyly, ušetříme všichni čas, peníze a pár stromů za zbytečně potištěný papír.
Naštěstí se to úderem "vyříkání si nedorozumění" (=oněch 190 stran) změnilo a už to bylo mnohem lepší. Ale stejně tam ta pachuť zůstala.

Paja1709
09.11.2023

No Kulti byl skvělý. Rytmus já, Malychin jsem nedocetla a Dvojitý zásah nebyla špatná ale já se místy musela nutit číst. Klidně bych o takových 100 stran ubrala. A co mě nejvíc štvalo bylo oslovení Puso a zlato.Me to tam vůbec nesedlo. Takže asi do další její knihy se pouštět nebudu.

yellow
09.11.2023 4 z 5

Zapata si drží dobrou úroveň. Dobře se čte, člověk se u toho i zasměje. Těším se na Dallase a Dianu!

ciaram
07.11.2023

Já prostě Zapatu miluju. Je to vtipné, nabité jiskřením, nádhernými mezilidskými vztahy. Její knihy mi strašně rychle utečou. Už teď se těším na další!

PetraN17
06.11.2023 5 z 5

Nevynechala jsem jedinou knihu a nevynechám :))
Do každého příběhu se okamžitě začtu, mám ráda tu dynamiku postav a hlavně humor.
Doporučuji