Dům na samotě

Dům na samotě https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486754/bmid_dum-na-samote-LsV-486754.jpg 4 1578 1578

Josef Bergman série

Kdo vraždí mladé dívky? Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování vyjde najevo, že oběť byla spatřena s bývalým Neliným přítelem. Dvě podobně provedené vraždy se nedávno staly v Praze, a tak není divu, že dosud poklidnou středočeskou vesnicí začne obcházet strach.... celý text

Miky88
31.10.2018 5 z 5

Skvělá česká detektivka, která byla velice zajímavá a poutavá. Upřímně, vraha jsem neodhalila hned a byl pro mě docela překvapením. Bergmana, Daneše i Sedlákovou už jsem si stihla oblíbit tak, že se těším na další díl.

Janča089
10.10.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, jako ostatní od této autorky. U této by se mi jen na konci líbilo více informací o některých hrdinech, jak to s nimi vlastně dopadlo.. Přesto dávám plný počet hvězdiček, výborně se mi četla.

Aquagirl
06.10.2018 3 z 5

Řekla bych, že o dost slabší než její první dvě díla - Kroky vraha a Zlodějka příběhů, ale i tak velmi slušný nadstandard.

dlabikk
02.10.2018 4 z 5

Opět nezklamala. Děj měl spád. Napínavé čtení. Už se těším na Ostrov šedých mnichů.

Leniii
29.08.2018 5 z 5

Pan Bergman mě vážně baví! Super počteníčko! Do poslední chvíle jsem neodhalila vraha...

Roberta
17.08.2018

Libilo.

Makii
14.08.2018 4 z 5

Překvapivě velice dobrá detektivka. Překvapivé je to pro mě - českým autorům se spíše vyhýbám. Ale tahle se mi líbila. Obsahuje tolik dějových linek, že u jiného autora by to vydalo na knihy dvě. Nenechá vás se nudit. Mohu doporučit, nenáročné odpočinkové čtení.

VeronikaAug
25.07.2018 5 z 5

Josef Bergman opět boduje. Doporučuju.

ivoiro
30.06.2018 2 z 5

Pro mne velké zklamání. Již třetí díl této série a všechny díly jsou tak nějak neslané nemastné.

knihomolka1197
21.06.2018 4 z 5

asi nejlepší kniha, co jsem od této autorky četla (a četla jsem všechny). Dobrý!

katy87
11.06.2018 4 z 5

Strašně se mi líbí, jak autorka v každém díle zavítá do jiného prostředí (nyní vesnice, stáje, dostihy). Moc dobře se to četlo... Nicméně už v třetí knize se opakuje vždy nějaký motiv z minulosti postav - chtělo by to už něco nového. A zase měl Bergman až příliš málo prostoru... Ráda si ovšem přečtu i další díl této série.

Hana46
09.06.2018 4 z 5

Povedená detektivka,dobře se čte a než se člověk naděje je zajímavý konec. Super.

ZuK1
06.06.2018 5 z 5

Opět výborné, čtivé a napínavé od začátku až do konce a opět množství podezřelých, u kterých jsem vůbec netušila, kdo by mohl být vrahem, respektive mohli jím být snad úplně všichni. Knihy p. Klevisové mě prostě nadchly a jsem moc ráda, že mám dva díly ještě před sebou ....

Olous1
04.06.2018 5 z 5

Další skvělá detektivka od M.Klevisové.Styl psaní se mi moc líbí.Od začátku knihy mě děj úplně pohltí a mám problém poznat pachatele...a to se mi u dobré detektivky líbí.Určitě si jdu půjčit další díl.Vřele doporučuji,nebudete se nudit.

martina.bella
29.05.2018 5 z 5

Nejlepší kniha od této autorky. Uvěřitelné postavy, napínavé závěry kapitol. Pasáže z domu na samotě jsou tajemné, též mě bavila linie, ve které jsem se dozvěděla něco ze zákulisí dostihového sportu. Někdo si tu níže postěžoval, že se možná zapomnělo na linii s Radimem. Ale ono je tam naznačené, co se asi stalo. Jen je třeba trochu číst mezi řádky a na to v detektivkách nejsme zvyklí...

Nikkaa
04.05.2018 4 z 5

Spokojenost jako s předchozí knihou zmizela v mlze, Klevisova je jednou z autorek od které si přečtu všechny knihy...

martina3610
30.04.2018 4 z 5

Michaela Klevisova se mi cte skvěle,ale tohle bylo trošičku slabší. Ukvapeny závěr a zřejmě mi úplně uteklo,co se vlastně tehdy stalo s Radimem..

Andulka VK
29.04.2018 5 z 5

Michaela Klevisova-objevila jsem ji vlastne nahodou,kdyz jsem v knihovne nasla chybny popisek u knihy Martina Strucovskeho"Bez duse"- a patrala jsem,co to muze byt za pribeh.Podle indicii se dalo zjistit,ze jde o knihu Zmizela v mlze od teto spisovatelky a tak jsem si od ni nakonec pujcila tu,ktera byla volna-Dum na samote a uz vim,ze se budu k jeji tvorbe vracet...libi se mi styl vypraveni,vykresleni postav,ktere temer vsechny taji vice ci mene ruzne dulezota tajemstvi ze soucasnosti i minulosti...jsem rada,ze mi nahoda napomohla objevit tuto spisovatelku!

handulli
24.04.2018 5 z 5

Kniha se četla sama, dobře promyšlený příběh. Jen ten závěr s Kadeřníkem mi přišel trochu ukvapený. 4,5*
Určitě si přečtu další autorčiny detektivky.

SimonaP
15.04.2018 4 z 5

Poutavá kriminálka české autorky, která by si určitě neudělala ostudu ani v porovnání s jinými světovými autory detektivních románů. Perfektně vykreslené psychologie postav, díky kterým vás vtáhne do děje.