Druhá stříbrná kniha snů

Druhá stříbrná kniha snů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491405/bmid_druha-stribrna-kniha-snu-THl-491405.jpg 4 996 996

Druhý díl napínavé snové trilogie od bestselerové autorky Kerstin Gierové. Liv je v šoku: Secrecy zná její nejtajnější tajemství. Ale odkud? A co před ní Henry skrývá? Co je to za podivnou postavu, která se potuluje a řádí v nekonečných chodbách snového světa? A proč je Livina sestra Mia najednou náměsíčná? Noční můry, záhadná setkání a divoké pronásledování zrovna nesvědčí dobrému spánku. K tomu se musí Liv vyrovnat se svou nově poskládanou rodinou a intrikánskou babičkou. A faktem, že existují lidé, kteří s ní mají nevyřízené účty. Jak přes den, tak v noci…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Silber: Das zweite Buch der Träume , 2014

any.anna
12.08.2015 5 z 5

Úplně stejně super jako 1. díl a jako vše co jsem zatím od K. Gier četla . Zase spoustu nečekaných zvratů a notná dávka romantiky, fakt super.
Žeru Secrey a jeji blog a Persephoniny blby keci . Těším se na přiští díl
U mně stoprocentně 5 hvězd

PS upřímnou soustrast pane Tulínku

marasaj
05.08.2015 5 z 5

První díl se mi líbil hodně. Fakt hodně. Čekala jsem, že druhý díl bude taková ta "vsuvka" mezi prvním a třetím dílem, ale... OMYL!!
Čte se to tak neuvěřitelně dobře, že se ani pořádně nestačíte nadechnout a - jste na konci.
Liv mi bylo (je) líto, že Henry má takové tajnosti. Ale pevně věřím, že ve třetím díle to mezi nimi dopadne tak - jak má :)
Napjatě čekám na třetí díl a doporučuji! :)

Tarrei
02.08.2015 5 z 5

Knížka jako pokračování rozhodně nezklamala. Sice tam bylo méně humorných scén, ale zato mnohem víc akce a emocí. Zhltla jsem ji za jeden den, jedním dechem. Rozhodně doporučuji!

SmileJane
25.07.2015 5 z 5

Za mě poutavá knížka, která stojí za precteni! Doporučuji!

Ivanule
22.07.2015 4 z 5

Co k této knize napsat?:) Odpočinková kniha pro náctileté,i když mě je 28 stejně mě zaujala a se Secrecy mi hodně připomněla Gossip Girl:)I když ta byla i v prvním díle že jo a jen jsem to potom zapomněla v komentáři ke knize napsat... Ze začátku jsem se nemohla začíst a dost mě tam potom štvalo jak se to s Henrym protahovalo až teprve ke konci z něho něco vypadlo :D Jako postava v tomto díle byl nejlepší a nejsympatičtější dokonce víc než v prvním Grayson.Jinak se těším na dalším díl takže šup sem s ním kdy vyjde?

Sušenka1556
20.07.2015 4 z 5

Abych pravdu řekla ,ze začátku mi dalo zabrat než jsem se do knihy začetla. Nakonec se z toho vyklubal napínavý příběh. Asi jsem se zamilovala do Henryho!! :) Bohužel se mi ale nelíbily zbytečně moc popsané pasáže a myslím ,že první díl byl lepší. Konec ale opět výborný a těším se na další díl.

P.S. Taky máte takovou chuť na vanilkové rohlíčky?
Já bych si je teda ráda dala u horké čokolády rovnou s Henrym! :)

Wolfinéria
19.07.2015 4 z 5

První díl se mi zdál lepší...

Roselunda 1928
15.07.2015 5 z 5

Včera jsem v knihovně měla takové štěstí! Měli jste mě slyšet, jak jsem řvala při pohledu na tuhle výjimečnou knihu :D
Druhá stříbrná kniha snů nebyla ani lepší, ani horší. Byla prostě jiná.

- Liv. Mohla teda aspoň požadovat od Henryho vysvětlení -,- ale jinak sympatická hlavní hrdinka. Asi ne tolik jako Gwen, ale budu na ni s láskou vzpomínat.
- Henry, chlapče, proč jsi takový tajnůstkář?!
- Graysona jsem si teda fakt oblíbila.
- Florence ani nebudu komentovat.
- Emily taky ne.
- Anabel... mě už štve :D
- Arthure! Proč? Proč? Chápu tvoje důvody, ale Mia? Ty nemámprotoslovo...
- Mia je fakt úžasná! :D
- Okrb ( ta přezdívka je dokonalá :D) s panem Tulínkem... miluju svoji babičku.
- Doktor Tarrissen... bude důležitý v dalším díle, nebo ne?

Co se mi líbilo?
- Aby to nebyla zbytečná otázka, protože se mi líbilo téměř všechno, tak napíšu Antidietní bonbony :D ty nemají chybu :D
Co se mi nelíbilo?
- Občas jsem se měla problém začíst a musela jsem se vracet.
- Livino a Henryho chování. Liv mi v určité části přišla strašně pitomá a Henry podle mě mohl Liv víc důvěřovat.
- Ti dva prostě MUSÍ být na konci spolu! MUSÍ! Nebo aspoň Gra... ne. Henry a Liv. MUSÍ! :D

Asi se naučím německy. Když už do toho Německa jedu, tak proč ne? :D
Jo, a kdo měl taky na začátku dojem, že je Henry Secrecy? :D Teda, myslím, že s tím má něco společného i teď po dočtení, ale už ne tolik :D taky vám Secrecy připomíná -A z Roztomilých malých lhářek? :D

sabanka
07.07.2015 4 z 5

Druhý díl mi přijde o něco slabší než žen první . Přesto se mi líbí ;)

MisuleB
11.06.2015 5 z 5

Jupí, kniha konečně doma. Bylo to supr, vtipné, čtivé a hlavně tajemné. Prostě celá Kerstin Gierová. Co víc dodat... ;)

TheSinna
10.06.2015 4 z 5

Kerstin Gier jako spisovatel miluji, ale nesnáším její zálibu v neustálém rozpadu vztahů jejích hlavních hrdinů. -_- Kniha je poutavá a splnila moje očekávání. Z mého pohledu docela povedené pokračovaní, které se může vyrovnat prvnímu dílu.

hrubik
08.06.2015 5 z 5

Někdy je prostě příjemné snít... A tady jsem si to opět maximálně užila :-)

viky.rella
04.06.2015

Super, ale doufám, že brzy vyjde třetí.

Rinoa18
22.05.2015 4 z 5

O něco slabší než první díl, řekla bych. I tak to ale byla opravdu příjemná knížečka, která v paměti jistě nějakou dobu zůstane. Přečtete ji jedním dechem. Teď už jen čekat na vyvrcholení celé série. :-)

JanaDor
20.05.2015 4 z 5

Když nad tím přemýšlím, tak dějově se v druhém díle nic extra nestalo. Objevila se jedna nová postava, která by mohla být v budoucnu záporná. Pár nebezpečných událostí, které mohly někomu ublížit. Nad vším tím je smutný mrak lásky, který trápí Liv. Přesto mě to bavilo a těším se na poslední díl, kdy se konečně dozvím nějaké rozuzlení. Pořád totiž nechápu proč a jak funguje snová chodba, kde má každý dveře do svého snu. Chybí mi důvod, proč chodí do snů a nějak postrádám smysl toho všeho. Proto obdivuji autorku, že svým popisem rodiny a událostmi v ní, vyzdvihla tak trochu nesmyslný příběh do dobré, čtivé knihy pro chvíle, kdy mám chuť číst něco nenáročného a odpočinkového.
Kniha je určena mladším čtenářům, ale v tomto případě bude bavit i ty starší, kteří mají rádi jemnou romantickou fantasy, jež je neotřelá a originální.

Nelin
15.05.2015 5 z 5

Opět není co dodat, prostě dokonalé! :)

Andulka126
09.05.2015 5 z 5

Opět mě tento díl potěšil, byl napínavý celkově prostě úžasný, jen bych byla ráda, kdyby se Liv s Henrym dali zase dohromady. Jinak doporučuji všem. :-)

akimamat
05.05.2015 5 z 5

Naprosto doporučuji :) oddechovka s náznakem tajemna a nechybí ani akce.