Drahý čas

Matt Shore je letecký taxikář, který o dostizích mnoho neví, ale přesto je vtažen do nebezpečného dobrodružství dostihového světa. S nejlepším jezdcem doby Colinem, jeho sestrou Nancy a starosvětsky čestným vévodou podstoupí těžké osudové zkoušky v boji proti zločineckému gangu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85193/drahy-cas-85193.jpg 4.4235
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Olympia

Rat Race, 1970

Kniha Drahý čas

Šárka345
08.10.2020

HRDINA! :0))) Pěkný příběh.

janina66
26.08.2020

Moc hezký a napínavý příběh. Od Dicka mám všechny, a když mám čas, opět si je oživuji. Tento je kratší, ale mně se líbil.

soukroma
28.01.2020

Jednoduchý krátký příběh jak zápletkou, tak postavami: pilot-hrdina s pošramocenou minulostí (ne vlastní vinou), kráska, naivní bohatý vévoda obklopený "přáteli"... a pár dalších figurek (trošku to zavánělo až parodií).
Nejzajímavější bylo aerotaxi, kterým lítal hlavní hrdina především mezi anglickými dostihovými závodišti. Tentokrát nemohu dát víc než 70%.

hana4834
14.03.2019

Dobrý příběh jen mam pocit že hlavní hrdina je neslany nemastny

pingu1
03.03.2019

Výborná kniha, stejně jako všechny od Dicka Francise. Napínavá, čtivá, propracovaná, ještě se k ní vrátím :-)

Dae
17.11.2018

Musím říct, že mi tahle knížka připomněla moje oblíbené finkovky: celkem rychlý spád, pěkné dialogy, místy vtipné, trocha akce i romantiky... Věřím, že se k ní časem ještě vrátím.

Šárušš
12.06.2018

Nejsem zrovna z těch, kteří by četli výhradně jen detektivky, ale když už nemám v knihovně žádnou svou vlastní knihu, vždy sáhnu po jistotě a tím jsou zrovna knihy Dicka Francise. Mou vášní jsou koně a proto mám ráda i jeho knihy. Drahý čas jsem zhltla jedním dechem. Knihy jsem odložila opravdu jen tehdy, když jsem musela.
Jeho knihy nikdy nezkamou.

Pet007
10.03.2018

Dick Francis je sázka na jistotu. Nějak jsem se k němu po letech zase pokorně vrátila. Je výborný. V této knize nejde na prvním místě o dostihy, jen se na ně létá. Ale v podstatě by to bez nich samozřejmě nešlo.