Modrá jako safír

Modrá jako safír https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263473/bmid_drahokamy-modra-jako-safir-UWW-263473.jpg 5 2190 309

Drahokamy série

Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (a ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Saphirblau - Liebe geht durch alle Zeiten , 2010

MissBlack
17.05.2015 4 z 5

Skvělé pokračování :)
Jak už tu je zmíněno, člověk se toho nedozvěděl moc, zato se vše jen víc zamotalo, což samozřejmě není chyba. Celý příběh se odehrává v malém časovém úseku a druhý díl stále ještě takové to stupňování napětí, de facto Rudá jako rubín v modré barvě a pokud se člověk tam nenudil, nebude ani tady.

zuzanagelnarova
09.05.2015 5 z 5

Dobrá jako první díl :)

Antoaneta
28.04.2015 4 z 5

Stejně jako první díl moc pěkně napsaná kniha- milá čtivá,zábavná co víc dodat rozhodně doporučuji.

Teraslík
16.03.2015 5 z 5

Skvělá kniha. Nemám k ní co dodat. Doporučuji.

anishta
28.02.2015 5 z 5

Pokračování je stejně kouzelné. Čtivé, vtipné. Xemerius je největší vtipálek a miláček. Přecházím hned na následující díl.

Julia_pt
16.02.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila !! Určitě doporučuji !

warca
06.02.2015 5 z 5

Tenhle díl byl strašně krátký :D Nemůůžu se dočkat toho posledního!

asanita
17.01.2015 5 z 5

Druhý díl se mi líbil opravdu hodně. Moc odpovědí se mi v něm sice nedostalo (podle mě se to všechno akorát ještě více zamotalo), ale přesto se to četlo tak lehce, že nelituji. Mou oblíbenou postavou byl rozhodně Xemerius, který dokázal svými hláškami vždy pozvednout celou situaci. :)

vikimi
10.01.2015 5 z 5

Druhý díl jsem si užila mnohem víc a přečetla ho za den :) Konečně se to rozjelo a nutilo mě nedbat ty detaily, které bych ráda měla dovysvětlené.
Není to nic světoborného, ale jako odpočinkové čtení je to určitě skvělé :)
a ještě musím poznamenat, že přebaly knih jsou krásně zpracované :)

Liana
31.12.2014 5 z 5

Krásna kniha, ani neviem ako a už idem na tretí diel... Xemeriusove hlášky sú najlepšie, knihu skvele oživil :-)

natalie2171
27.12.2014 5 z 5

Jedna z mála sérií, ve kterých 2. díl není nudný. Opravdu jsem se nenudila jak u většiny druhých dílů a prožívala stejné napětí a úžas jako u jedničky. Dávám 5*, protože si to zaslouží :) Ikdyž teda ten konec! HM.... :D

Marthas
11.12.2014 5 z 5

Jsem napnutá jak struna, jak to bude pokračovat...
Takže ode mne v komentáři nečekejte hluboké myšlenky, doufám, že v recenzi, kterou se chystám psát, se polepším..)

jana5962
09.12.2014 5 z 5

Miluju konec téhle knihy :D. Dokázala jsem sama sobě, že nejsem až tak hloupá :D. Tuhle sérii mám fakt ráda a u tohohle dílu mám nejraději ten obal a závěr knihy (Je modrý!). Ihned po dočtení jsem musela pokračovat na další díl. S Gwen a Xemeriusem se člověk nikdy nenudí.

hrubik
09.11.2014 5 z 5

Opět povedený druhý díl této série, která se zatím vyvíjí více než dobře. Autorka rozhodně ví, jak ukončit knihu, aby vás "donutila" hned se vrhnout na další díl. A tak jdu na něj :-)

sisi koblizc!
30.10.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila ale pořádně mě bavila až od druhé poloviny :)

Jolilinka
29.10.2014 5 z 5

Úžasná úžasná úžasná kniha. Nezklame, rozhodně si ji přečtěte :) Přibývá nová postava: Xemerius, ze kterého jsem místy úplně šílela :) Zbožňuju ho XD

CrazyDuck15
27.10.2014 5 z 5

Od prvního dílu ani trochu nezklamala. Opět nebyla nouze o vtipné a ironické poznámky hlavní hrdinky. Xemerius byl zajímavým vylepšením už tak báječné knihy. Také nechyběla akce ani spádovost děje. Pro mě jednoznačně pět hvězd a řazení do mých TOP10. Doporučuji, určitě vás nezklame.

tereza-mari6218
25.09.2014 5 z 5

Poutavá kniha, mírně volnější než první a třetí díl, ovšem stejně emotivní, nádherná a nepředvídatelná!

hanjana
23.09.2014 5 z 5

Proč já se do těch sérií vůbec pouštím? Vždyť mě to jenom ničí.
Druhý díl Drahokamů je stejný nářez jako jeho předchůdce. Kniha je zábavná a poutavá od začátku až do konce a některé hlášky Gideona a Gwen jsou k nezaplacení.

KachnaN
13.09.2014 5 z 5

Druhý díl je stejně dokonalý jako ten první :) Stejně jako ten prví díl, i tenhle jsem měla přečtený během 2 dnů. Fantastické čtení. Nechápu, jak může někdo něco takového napsat!