Senzační sbírka zvířat doktora Proktora

Jistě existují tajemství, která by měla tajemstvími zůstat. Taky určitě taková máte. Třeba tajnou lásku. Nějaký neobvyklý zlozvyk. Drobné vandalství. Existují ale i tajemství, která jsou tak důležitá, tak děsuplná a tak nepravděpodobně odporná, že to s nimi prostě takhle dál nejde, už tajemstvími zůstat nemůžou. Z. J. E. V. N. je kniha o tomhle. Přesněji řečeno o tajemstvích v podobě zvířat, o nichž jste doteď nikdy neslyšeli. Zvířat, která se před vámi policie a úřady snaží tajit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/377990/senzacni-sbirka-zvirat-doktora-prok-FV4-377990.jpg 1.98

Doktor Proktor (6.)

Doktor Proktors sensasjonelle samling av D.D.S.Ø.I.F.

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Kniha Zlín

NikoušekB

Říká se: nesuď knihu podle obalu - a tento se mi opravu líbil, je propracovaný a lákavý, hezký. Je to přesný opak toho, co můžeme najít v knize.
Je to první doplňková kniha, která se mi nelíbí, jsem z ní zklamaná a vřele ji nedoporučuji a už vůbec ne jako dárek pro děti! Kdybych tuto knihu dostala jako malá, tak nespím celý rok!

Jizi

Ty pseudorealistické ilustrace jsou jedním slovem ohavné. Měl to být dárek pro dceru, ale tohle se menším dětem do rukou dostat nemůže, protože z některých bych nespala pomalu ani já. Je mi záhadou, na koho je tahle publikace cílená, možná na ještě větší nafouknutí autorova konta? (Sérii o doktorovi Proktorovi přečtenou máme.)

ElissEm333

Nadšený bude ten, kdo četl sérii Doktora Proktora! Kdo nečetl, nepochopí.. Za mě super, povedená kniha!

pudi

tady se někdo doslechl, že knížky o podivuhodných zvířatech nesou....

Jarka 55

No jo v nejlepším by se asi mělo přestat .... poslední dvě knížky - to se nepovedlo.

aydam
25. květnaodpad!

Vysoká cena a nic to dítěti nepřinese. Nechutné ilustrace. Za mě je to nejslabší titul z Knihozemě (akce Albatrosu).

Jo Nesbø

Jo Nesbø