Dokonalá iluze

Dokonalá iluze https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242131/bmid_dokonala-iluze-Ge3-242131.jpg 4 82 25

Úspěšná právnička a milující matka Nina Bloomová by udělala cokoliv, jen aby ochránila život, který si v New Yorku vybudovala – včetně zatvrzelého lhaní každému, dokonce i dceři, o své minulosti. Když je však nevinný muž obviněn z vraždy, Nině dojde, že nesmí dopustit, aby někdo takový zaplatil za zločiny skutečného vraha.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

Now You See Her , 2011

janina66
23.05.2023 4 z 5

Opět výborný Patterson, i když tato kniha byla trochu slabší, než jsem u něj zvyklá.
Začátek výborný, včetně útěku. Pak trochu nudnější část, aby následoval velmi napínavý konec. Neměli padoucha hlídat agenti FBI?

Arsi
21.05.2023 5 z 5

Pecka - skvělá, napínavá knížka. Patterson rozhodně nezklamal. Doporučuji.

Marcik7
19.02.2023 5 z 5

Jak to ten Patterson dělá?!? Ta gradace napětí je ve všech jeho knihách, čtenáři se nechce věřit, že to dokázal zase...vážně je dobrý. Doporučuji.

curilka
20.08.2021 5 z 5

Za mně můžu jen doporučit! Nemohla jsem od knížky odtrhnout oči, napínavé až do poslední stránky.

evka11
26.07.2020 5 z 5

Doporučuji.

mariva
15.05.2020 5 z 5

Strhující děj od první do poslední stránky, neuvěřitelný, ale přesto naprosto úžasný. Díky krátkým kapitolám se výborně čte a odejít od čtení třeba jen na chvíli je velký problém.

anezur33
09.10.2019 5 z 5

Kniha čtivá,plná napětí,prostě super.Doporučuji.

asteion73
20.08.2018 4 z 5

Hezký, letní čtení u kávy na terásce.Krátké kapitolky , svižný děj, napětí. Někdy jsem si občas říkal , že to už snad ani není možný co hrdinku ještě potká , že až tolik náhod, ale bylo to ku prospěchu věci být napjatý až dokonce.

NADEI
18.07.2018 4 z 5

Opět dobrý Patterson jako vždy. Knížce nechybí napětí a dokonalé zvraty, až neuvěřitelné na jeden lidský život. S krátkými kapitolami a napínavým dějem se kniha čte sama.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

korenka
24.10.2017 4 z 5

Bezvadné a příjemné počtení, žádný krvák :). Přečteno jedním dechem

ivulka15
04.06.2017 4 z 5

Napínavý živý děj,čtivé. Určitě zkusím i nějakou další knihu tohoto autora.

neproniknu
13.01.2017 3 z 5

Po přečtení předchozích knih od tohoto autora hodnotím tuto knihu jako rozhodně lepší počin.

jana3099
05.01.2017 5 z 5

jedním slovem - úúúúžasnááá ;-) od začátku strhující příběh, nelze knihu odložit...čtete čtete a čtete..do poslední stránky samé překvápka.......DOPORUČUJI !!!!!

martina.tim
30.06.2016 5 z 5

Tuto knihu doporučuji. Četla se jedním dechem a opravdu jsem se od ní nemohla odtrhnout. Napínavé od samého začátku až do konce. Velký palec nahoru a 5 hvězdiček k tomu.

Kuliš42
02.03.2016 5 z 5

Dle mého vydařené dílko,zajímavé téma,moc čtivé,zajímavé rozplétání situací a výborný propracovaný konec.Celé hodně napínavé a opravdu se takovéto počteníčko moc špatně přerušuje,nejlépe přečíst jedním tahem!Všem čtenářům milujícím skvělé detektivky vřele doporučuji!

mirunda
20.11.2015 5 z 5

Velmi napínavá detektivka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Jen ten konec už byl velice překombinovaný, ale i tak se mi moc líbila

Janoska
19.09.2015 5 z 5

Skvělá kniha, přečtená za dnešní odpoledne. Nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji.

Meluzínka
21.08.2015 5 z 5

Perfektní kniha. Sice trošku přetažené za vlasy ale četla jsem ji jedním dechem

malen
25.07.2015 4 z 5

Velice dobře se četlo, znám sice od tohoto autora lepší knihy, ale super na čtení na léto.