Dokonalá iluze

Dokonalá iluze https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242131/bmid_dokonala-iluze-Ge3-242131.jpg 4 82 25

Úspěšná právnička a milující matka Nina Bloomová by udělala cokoliv, jen aby ochránila život, který si v New Yorku vybudovala – včetně zatvrzelého lhaní každému, dokonce i dceři, o své minulosti. Když je však nevinný muž obviněn z vraždy, Nině dojde, že nesmí dopustit, aby někdo takový zaplatil za zločiny skutečného vraha.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

Now You See Her , 2011

sabca
14.06.2015 4 z 5

Byl to opravdu trochu jiný Patterson, ale přesto se dobře četl. Velmi mě překvapil konec, kde nebyla o napětí nouze. Myslím, že stojí za přečtení.

Šánka
29.01.2015 3 z 5

Nebylo to zlé, ale nebyl to ten úžasný Patterson, byl to takový příjemný oddechový thriller až na ten hororový závěr. Zloduch byl jasný, zápletka taky žádný převrat, dokonce jsem si i něco tipla, což se mně nestává, abych uhádla a ono to vyšlo.Takže buď jsem namlsaná z těch seveřanů nebo můj oblíbenec má horší období.

Melindaaaa
11.11.2014 5 z 5

Wow, jenom....wow! Rozhodně jedna z TOP knih letošního roku. Plná překvapení, navíc skvěle napsaná. Všechny palce nahoru a pět hvězdiček k tomu.
Dokonalá iluze není jen iluzí dokonalosti. Ona totiž je dokonalá
Celá recenze v záložce recenze.

Neri
13.10.2014 3 z 5

Dočteno, ale nadšená rozhodně nejsem. Tohle není ten dřívější pan Patterson a jeho sice jednoduché, ale hodně napínavé a čtivé příběhy. V Dokonalé iluzi jsou karty zhruba v polovině knihy rozdány, nekoná se žádné překvapení. Nebo je to tím, že už jsem se Pattersonových knih přesytila? Nevím, ale i ty 3* jsou skoro z milosti.

Pivísek
10.10.2014 5 z 5

Výborná kniha, napínavá od začátku do konce. Není to sice žádný severský krvák, ale i tak se odkládá velice těžko.