Pravidla touhy

Pravidla touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413796/bmid_pravidla-touhy-E6W-413796.jpg 4 395 74

Dohazovači s.r.o. série

< 2. díl

Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš. Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenže teď když spolu musí pracovat, hádají se pořád častěji… a ještě víc to mezi nimi jiskří. Lex sám netuší, jestli by ji radši uškrtil, nebo si to s ní rozdal na nejbližším stole. Gabi má ovšem tajemství, které skrývá nejenom před svým nejlepším kamarádem Ianem, ale i před svým úhlavním nepřítelem Lexem. Brzy však pochopí, že Lex není takový zmetek, za jakého ho vždycky považovala… a začíná pro ni znamenat mnohem víc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Matchmaker's Replacement , 2016

anishta
28.06.2019 4 z 5

Za mě to bylo o chlup slabší než první díl. Chybělo mi tam více toho "dohazování", každopádně nic to nemění na tom, že jsem se skvěle bavila a Lexe i Gabi si zamilovala. ♥

inom
26.06.2019 2 z 5

Já nevím, přišlo mi to celé jaksi o ničem. Celou knihu se tam skoro nic nedělo. Vůbec se mi nezdálo, že by se vztah Gabi a Lexe nějak vyvíjel. Jednoduše si Lex zničehonic uvědomil, že Gabi za to stojí a hotovo. Stále to bylo jen o tom jejich hašteření. Uznávám, že jsem se pobavila, jen pak už mi to přišlo jako by se to celé jen opakovalo dokola. Chyběla mi tam i interakce jiných postav. To Gabi neměla nějakou kamarádku?
Ten konec už byl lepší ale celkový pocit z knihy mi nezlepšil. Za mě 3 hvězdičky.

lusitta05
23.06.2019 5 z 5

Prečítaná na jeden dych, táto bola oveľa lepšia ako prvá, vtipná a zábavná, super relax.

havrmoni
22.06.2019 4 z 5

Tak tady jsem si vynahradila to, co mi chybělo v prvním díle. Moc pěkné.

Evitsa
22.06.2019 5 z 5

Tento díl byl rozhodně lepší než ten první. :-)
Byla jsem hrozně zvědavá na důvod,proč jeden druhého tolik nesnáší a Davidův "malý problém" byl fakt vtipný :-)))))
Konec mi přišel až moc přeslazený ,ale byl hezký a asi každý chtěl,aby to tak dopadlo,nemám pravdu? :-)
A zase ten obal,ach jo,ten je fakt DĚSNÝÝÝÝÝ.....

EvaSupovic
19.06.2019 5 z 5

Další skvělý díl téhle série :-D

Anna-Soltysova
18.06.2019 5 z 5

Skvelá kniha, čítala sa sama, nedalo sa od nej odtrhnúť, nebudú ďalšie?

jani.ruzicko
16.06.2019 5 z 5

Musím uznat, že mně se tento díl líbil ještě více než první =)
Hrozně jsem bavila a nasmála, zároveň jsem byla na Lexe ze začátku děsně naštvaná za to, jak se ke Gabi choval, přesto, že jsem věděla jaký to mělo důvod =D
Od autorky už jsem pár knih četla a mám ji moc ráda, doufám tedy v přeložení dalších jejích výtvorů. =)
Za mě tedy super počteníčko, co mohu doporučit.

JanickaP
16.06.2019 5 z 5

Super dil. Bavila jsem se od zacatku do konce. A pravdou je, ze se mi tenhle dil take libil vice nez prvni, ale to jsem tak nejak cekala uz od konce prvniho dilu.

Evka3814
15.06.2019 5 z 5

No na tento díl jsem se hrozně těšila a rozhodně nezklamal. Kdyby to šlo tak dám 10☆ Opět to mělo pohlcující a vtipnej děj.To jejich dohadování bylo skvělé oživení a rozhodně jsem se nenudila ani vteřinu:)škoda že takové knihy člověk přelouská raz dva:)) jen škoda že se překládá takových to knih pomálu:(((

Ivuska.09
14.06.2019 4 z 5

Přidávám se k těm, kterým se druhý díl zdál lepší než první. Příběh mě bavil více a neodložila jsem ho, dokud jsem ho nedočetla. Ideální romantika na léto.

Katka7922
14.06.2019 5 z 5

Oba díly byly skvělé. Bavila jsem se od začátku do konce. Mělo to vše - lásku, nenávist, legraci, tajemství ..... Prostě báječné čtení

PetraN17
13.06.2019 5 z 5

Musím souhlasit, tento díl se čte sám :))

sofie92
12.06.2019 5 z 5

Tahle kniha byla o 100 % lepší než první dil. :)

erotika romance

Rachel Van Dyken