Pravidla touhy

Pravidla touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413796/bmid_pravidla-touhy-E6W-413796.jpg 4 395 74

Dohazovači s.r.o. série

< 2. díl

Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš. Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenže teď když spolu musí pracovat, hádají se pořád častěji… a ještě víc to mezi nimi jiskří. Lex sám netuší, jestli by ji radši uškrtil, nebo si to s ní rozdal na nejbližším stole. Gabi má ovšem tajemství, které skrývá nejenom před svým nejlepším kamarádem Ianem, ale i před svým úhlavním nepřítelem Lexem. Brzy však pochopí, že Lex není takový zmetek, za jakého ho vždycky považovala… a začíná pro ni znamenat mnohem víc.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Baronet

The Matchmaker's Replacement , 2016

petraj30
15.05.2023 3 z 5

Bylo to celkem pěkné, ale podle hodnocení očekávala jsem víc.
Začátek byl velmi povedený a vtipný, ale postupem stránek jsem se skoro začala nudit. Ovšem nevím, jestli by se z toho dalo vykřesat něco víc.
Moc jsem se těšila na hašteření Gabi a Lexe, ale nebyl to ničím výjimečný příběh. Sice to bylo o něco lepší něž úvodní díl, ale je to jen na jedno přečtení

kacenka6144
06.03.2023 4 z 5

Příběh není nikterak komplikovaný. Ale ústřední dvojice svými dialogy, ve kterých to mezi nimi jiskří, baví. Vzala jsem to sice v sérii z druhé stany, ale myslím, že to vůbec ničemu nevadí.

Kešu1981
12.11.2022 3 z 5

V předchozím díle na mě ani jeden dojem teda neudělali, on zmetek, ona osina v zadku. Takže k jejich příběhu, on děvkař, ona panna...jasně, pojďme vytvořit nelogickej důvod proč je ona najednou chudá, a on má potřebu ji zachránit...ale tím náš příběh zdaleka nekončí! Jakto?...no přece láska, neasi!
..."Ale já jsem romantickej,“ prohlásil Ian. „Minulej tejden jsem ti koupil kytky!“
„V těch květinách byla včela, která mě bodla!“
„Protožes ji vyděsila.“

Silvisek
18.10.2022 3 z 5

Jako lepsi nez prvni dil. Ale stejne tam byla obcas cast, kdy me to nebavilo

Artep071
12.07.2022 4 z 5

Povedené pokračování plné vtipu, sarkasmu a těch slovních přestřelek .. xi xi
Chemie mezi hlavními hrdiny tam byla cítit a celý příběh měl díky jejich škádlení svižné tempo. Moc jsem si to užila :)

Vajinka
07.03.2022 5 z 5

Waw odporúčam

Misshell1
08.02.2022 5 z 5

Zase pecka...ty jejich slovní přestřelky neměl chybu.

dooky
18.11.2021 5 z 5

Za mě lepší než první díl. Napětí a chemie mezi hlavními postavami byla úžasná. To jejich neustálé pošťuchování také. Bavilo mě to. Místy nereálné, přehnané, ale to je přeci u podobných knih běžné a nezaskočí mě to. Jediné negativum je ta nepovedená obálka, ale to byla i u prvního dílu.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Zbožňuju milostné romány Haters to Lovers..Oba dva jsem si oblíbila už v prvním díle.Ta chemie mezi nimi byla prostě neuvěřitelná..když se ti dva setkali v jednom domě,tak tam málem propukla 3. světová..sice to občas bylo trochu přehnané a čekala jsem kdy někdo bude volat pohřebáky ,ale o to vtipnější a vzrušující jejich příběh byl ️Byla jsem ráda,když to ti dva dali dohromady a přišla mi strašně přehnaná reakce Iana na jejich vztahTento díl překonal ten první

lihate
24.05.2021 5 z 5

"Protože tohle dělají přátelé, Gabs! Starají se o sebe. Drží ti hlavu nad vodou, když se topíš. Dají ti záchrannou vestu a slibujou ti, že všechno bude v pohodě!"

Druhý díl ne bavil o dost víc, než první. Bavila jsem se při všech slovních přestřelkách Lexi s Gabi. Na to, jak se Léčí choval v prvním díle, to teď bravurně vyžehlil a byl skvělej. Gábi jsem si oblíbila, je milá, hodná, drzá a líbí se mi, že si jde za svým. Celkově se kniha moc dobře četla a rychle ubíhala. Dohazovači jsou velice zajímavý téma na podnikání a je super, že to dokázali dotáhnout tak daleko.

"Záporák zvládne dobro je do chvíle, kdy mu povolí nervy a on někomu nakopne prdel."

ladyKristyn
09.05.2021 5 z 5

Druhý díl též nezklamal a zdál se mi i lepší příběh než první díl. Jinak to opět stálo za to, deštivé odpoledne uběhlo jak voda a kniha přesně dala to, co jsem chtěla.

JanuldaN
20.03.2021 3 z 5

Oceňuji, že druhý díl Dohazovačů s.r.o. je sepsán z pohledu obou hlavních hrdinů. Klasická oddechová knížka - na mnoha místech vtipná, klišoidní, samozřejmě se šťastným koncem. Autorka ve svých dílech využívá stále stejný princip - hlavní hrdinka, která je panna, "napraví" notorického záletníka.
Opět jsem se dostala do stádia, kdy ale nemohu číst nic vážnějšího. Vše ostatní na mne momentálně působí depresivně. Musím to překonat! :-D

johana3160
12.02.2021 4 z 5

Kniha byla super, ctiva, mozna misty malicko zdlouhava, ale vesela a plna klasickych klise:) ale nevadi. Hodne blizko mym 5* ale na to tam bylo par “ale”.. kazdopadne doporucuju jako nenarocne ctivo:)

Kristy.Seb
07.02.2021 4 z 5

Svět je plný možnosti.

Když jsi připravenej na úder, tak ho ho zablokuješ, jenže někdy taky scyhtas pár levných háku do brady.

Dalasi díl se mi asi líbil o něco víc. Bavilo mě neustále škádlení Gabi a Lexs.

baru746
04.02.2021 5 z 5

Super kniha

Jája92
31.12.2020 4 z 5

Četla jsem hned po prvním díle, takže jsem měla zažité špičkování mezi Lexem a Gabi. Obsahuje mnoho vtipných dialogů, u kterých jsem se upřímně pobavila, ale mnoho zažitých klišé. Jak kniha dopadne je jasné už od prvních řádků, ale zajímalo mě provedení.
Samozřejmě, když se nad tím čtenář zamyslí, uvědomí si, že kniha je trochu nesmyslná. Taková ta klasika, kdy kluk, samozřejmě nechutně bohatý, krásný a inteligentní, se spustí s každou holkou, kterou potká, ale ve skutečnosti mu srdce plane jen pro tu jedinou. Holka, která ví, že její vyvolený je neuvěřitelný děvkař, ale ve chvíli, kdy se jí dotkne, okamžitě na to zapomene. S tím už ale už čtenář musí počítat dopředu. Jako oddechovka to ovšem nebylo špatné.

pavlikova9332
27.12.2020 4 z 5

Za mě lepší než 1. Díl

Ann98
01.08.2020 4 z 5

V těchto letních dnech přečteno za jeden den. Příběh je poměrně čtivý, místy se člověk musí smát. Hvězdičku dolu za předvídatelný konec, už od začátku čtenář ví, jak kniha dopadne. Co se týče napětí mezi Gabi a Lexem, přišlo mi to už dost přehnaný a dost vyhrocený. Líbil se mi mnohem víc první díl, nicméně jako oddechovka k vodě je to fajn.
Zvlášť pro čtenářky dějové linky - on je arogantní (!ale krásný, inteligentní, bohatý!), ona je kráska v nesnázích - je tato kniha naprosto ideální.

hlavajda93
02.07.2020 4 z 5

Knihu jsem četla hned po 1. díle, takže jsem měla postavy zažité a špičkování Lexe a Gabi jen pokračovalo v jiné knize. Oproti 1. dílu vtipnější, ikdyž děj byl stejně předvídatelný. Taková naivní romance, ale jako oddechovka dobrý.

Terez9119
19.06.2020 4 z 5

Stejné jako první díl. Pokud ji celou dobu tak hrozně miloval, tak to mohl říct Ianovi i Gabi a všichni by se s tím nějak v klidu vyrovnali. Ale to bychom přišli o spoustu srdceryvných myšlenek jako "byl jsem prázdný, protože ta, kterou jsem jedinou chtěl, zase odešla", apod. Jako u spousty těchto knížek, kdyby spolu uměli mluvit, nebylo by žádné drama. Jinak to byla příjemná oddychovka na jedno odpoledne.

erotika romance

Rachel Van Dyken