Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Dlouhý, Široký a Bystrozraký https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148229/dlouhy-siroky-a-bystrozraky-148229.jpg 5 43 6

Známá pohádka o princi, který za pomoci svých tří služebníků vysvobodil krásnou princeznu ze zajetí zlého černokněžníka Jedna z nejznámějších Erbenových pohádek.

Naďa2411
02.05.2023 5 z 5

V dětství několikrát přečteno, dnes poslechnuto v aknize. Nezapomenutelný krásný pohádkový příběh, jak zlý černokněžník zajal princeznu ve svém doupěti. Na pomoc jí jede princ, k němuž se přidali Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Líbí se mi smysl pohádky: kamarádi si mají pomáhat.

verka5083
11.08.2020 5 z 5

Miluji pohádky od Erbena. Jeho díla jsou dost originální a krásné se čtou. Není to jako v dnešní době, kdy se je jedna pohádka dělaná na 100 způsobů, ne. Tohle jsou pohádky, které mají svůj originál a tak to zůstane. Už se těším, až budu tuhle knihu jednou číst svým dětem.

Luigi1
29.05.2020 5 z 5

Tuhle krásnou pohádku jsem četl vnučce a to bylo otázek.Moc pěkná knížka

JAnD
09.12.2015 5 z 5

Pro malé děti možná trochu složitější jazyk, ale jen ať se poučí o krásách češtiny :-)

R.E.M.
30.05.2015

Dětská kniha napsaná čistou a malebnou češtinou s půvabnými, typicky pohádkovými ilustracemi.

Posli
04.02.2013 4 z 5

nádherně ilustrovaná knížka pro děti. velmi krátká, ale v dětství se mi příběh moc líbil