Dívky ve vodě

Dívky ve vodě https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378324/bmid_divky-ve-vode-ruV-378324.jpg 4 386 122

Jednoho chladného rána najde policie v místním parku tělo Loly Evansové. K vyšetřování přizve Alex Kingovou a Chloe Laneovou, aby dopadly vraha. O několik dní později se začne pohřešovat další dívka. Zdá se, že obě děti měly společnou pohnutou historii a také byly členkami stejné terapeutické skupiny. Kdo je onou zrůdou, která jde po krku těmto zranitelným slečnám? Zatímco obě policistky začínají skládat dohromady jednotlivé stopy, Chloe si uvědomuje, že i ona sama je v nebezpečí. Odhalí totiž tajemství spojené se smrtí jejího bratra, pro jehož udržení v tajnosti je někdo připravený udělat cokoliv, tedy i zabít. Alex a Chloe jsou odhodlané najít zabijáka dřív, než bude jeho řádění stát životy dalších lidí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Omega

The Girls in the Water , 2017

putpuda
22.04.2019 5 z 5

Začala jsem číst v sobotu a je přečteno. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout!
Jak to tak vypadá,máme tu další skvělou sérii ;) Velice čtivá kniha, krátké kapitoly,což žene dál a dál :D
Sympatické hlavní hrdinky.
Něčím mi to dost připomínalo sérii od R. Bryndzy. Asi velice čtivým stylem,jakým je kniha napsaná.
Už jsou další tři díly,tak se budu těšit na brzké shledání s Alex a Chloe :D

Leniiis
14.04.2019 5 z 5

Od první stránky mě knížka pohltila. Na konci už jsem trochu tušila, která bije, ale dobrý dojem z knížky mi to nevzalo.

soukroma
07.04.2019 1 z 5

Nezaujalo, nedočteno: do čtvrtiny knihy se vlastně nedělo nic, divné postavy, nevěrohodné policistky.

JitkaHambi
02.04.2019 4 z 5

No teda, wow! Přečteno za jeden den.Ještě že marodím a mohla jsem číst celý den :-D Velice napínavá kniha, do konce nevíte na čem jste(teda aspoň já měla 3 tipy na pachatele a myslela jsem že vše bylo úplně jinak)a byla jsem nakonec překvapená a navíc mi byly moc sympatické obě vyšetřovatelky.Budu doufat, že autorka této knihy napíše co nejdříve další takhle dobrou knihu.Doporucuji k přečtení všem, co mají rádi napínavé krimi.

MMacicekk
26.03.2019 4 z 5

Pokud máte rádi čtivé, přesto poklidné detektivky, které vedou k akčnímu a napínavému konci, jež vynikají sympatickými hlavními postavami, které si s sebou nesou traumatizující minulost, jíž se však snaží postavit čelem, jsou Dívky ve vodě tím správným čtením právě pro vás.

axspevak
14.03.2019 2 z 5

Musim rict,ze jsem ocekavala, diky dobremu hodnoceni, vic.Nejak to bylo pro me ploche,nic co by mi utkvelo a zapsalo se do meho povedomi v mnozstvi dalsich krimi a detektivek,ktere jsem cetla. Bylo tam pro me i malo popisu kriminalniho vysetrovani. Skoda.

jana1941
22.02.2019 5 z 5

Kniha se četla velmi dobře, vyhovovaly mi krátké kapitoly. Opravdu překvapivý konec. Určitě si pořídím i další autorčinu knihu.

mStationka
09.02.2019 4 z 5

Kniha se četla dobrě. Od příběhu jsem si slibovala více,ale i tak byl poutavý a za necelý den přečtený. Není přehnaný šílenou brutalitou a člověk u ní může více použít své fantazie.

Kekik
06.02.2019 5 z 5

První díl nové série uspěl.
Několikrát během čtení mě napadlo, že toto zřejmě není první díl. Dle způsobu vzpomínání na události předchozích pár měsíců. Jako by autorka počítala s tím, že stačí jen připomenout a my už budeme vědět. Dokonce jsem hledala i na netu více o autorce. Až autorčin doslov mi dal za pravdu. Trochu mě to rozhněvalo. Mám ráda, když je série ucelená. No nic, v doslovu autorka píše, že teprve v tomto díle pořádně poznáme obě detektivky Chloe a Alex. Takže honem rychle zapomenout a těšit se na další případ.
Žádné překvapení se nekonalo. Tedy z hlediska typů vyšetřovatelů. Ani Chloe s Alex nemají bezproblémovou minulost. A co se týče zápletky, i ta byla mnohokrát zpracovaná. Přesto je kniha pro mě úspěšná. Krátké kapitoly, ty vždy ráda vidím. Zde je ještě jeden způsob, díky kterému se zdá čtení rychlé. Sice je kniha celkem silná, ale obsahuje velké množství úplně prázdných stránek. Nová kapitola totiž vždy začíná na pravé stránce. Trochu mrhání papíru, ale zafungovalo to. Vážně pak příběh utíkal raz dva.
Kniha je psána čtivým jazykem.
Obě vyšetřovatelky jsem si oblíbila. Rozhodně řadím k sériím, jejichž nové díly budu s radostí kupovat a číst.

em75
05.02.2019 4 z 5

Skvělá kniha,i když jsem čekala trochu víc. Alex mi byla moc sympatická a tak jsem zvědavá na další díl této série.

Ales04
02.02.2019 5 z 5

Super sepsaná severská detektivka. Byl jsem až do konce v napětí.

kneslova
28.01.2019 4 z 5

Taková dobrá, průměrná detektivka

mirunda
26.01.2019 5 z 5

Kniha byla napínavá a vtáhla mě do děje. Takže za mě dobrý.

Urbana
26.01.2019 5 z 5

Kniha plná nečekaných zvratů, které vedou k napínavému konci, doporučuji.

kika 13
22.01.2019 5 z 5

To byla jízda napínavé až do samého konce.

Calibra
14.01.2019 4 z 5

Velmi příjemná detektivka se sympatickými vyšetřovatelkami. Díky tomu, že je to na pokračování dozvídáme se dost z osobního života Alex a Chloe. První díl série byl super a určitě si ráda koupím a přečtu další díly až vyjdou.

edith79
09.01.2019 5 z 5

Velmi slibný začátek nové série. Příběh měl spád, kniha díky krátkým kapitolám drží čtenáře stále ve střehu. Rozmýšlela jsem se mezi čtyřmi nebo pěti hvězdičkami, ale za ten perfektně zvládnutý závěr je to prostě za pět.

MartinV.123
08.01.2019 5 z 5

Nebylo to takové jaké jsem čekal, ale na druhou stranu mě velice potěšilo, že se autorka zabývá taky osobním životem detektivek.

Danago
01.01.2019 3 z 5

Moc dobrá detektivka. Napínavý příběh velice čtivě napsaný. Sympatická dvojice vyšetřovatelek, které mají své démony z minulosti, ale dokáží se s nimi vyrovnat.

Sandruš
01.01.2019 5 z 5

Velmi čtivé, přečetla jsem za jedno odpoledne (to se mi už dlouho nestalo).
Super příběh, napínavé až do konce.
Už se těším na další knihu.

sérioví vrazi thrillery pro ženy

2018  77%Dívky ve vodě
2019  79%První, která zemře