Zabij mě znovu

Zabij mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310953/bmid_zabij-me-znovu-3qH-310953.jpg 4 589 171

Detektiv Tom Douglas série

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mladá fronta

Kill Me Again , 2016

Nyangumi
01.10.2021 3 z 5

Konec nebyl tak překvapivý, jak by se zdálo, vždycky se při troše přemýšlení dal odhadnout další vývoj. Průměrná detektivka s psychologickým námětem, ale čtivá. Dala by se shrnout větou, že nic není klamavější než představy, které si vytváříme o ostatních.

judith141
28.09.2021 5 z 5

Další díl dokončen a musím říct, že to byla jízda. První polovina knihy se opravdu trochu táhla, ale člověk si u ní i zapřemýšlel, co by v dané situaci třeba dělal sám. Ale další polovina byla napínavá, postav čím dál víc přibývalo, děj se tím víc zamotával a Tom po boku s Becky mají co dělat!

martiline
18.09.2021 5 z 5

"Týýý jo !!!" Tak tohle ze mne vypadlo po přečtení poslední věty. Psychothriller v nejlepším formátu. Nešlo přestat číst, takže jsem to zvládla za den a půl. Skvělé zapletené ... ale přehledné. Napětí.
Přiznávám, že první polovina se táhne, ale je to potřeba, protože vás to navede do rychlého skluzu v polovině druhé.

m_martina
31.08.2021 5 z 5

Za mě výborná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji.

Páájinka
20.08.2021 5 z 5

Audiokniha.Jedním slovem perfektní

Lucc93
21.07.2021 3 z 5

Do poloviny nuda a zbytečně zdlouhavé. Potom už to začalo mít spád a konec hodnotím velmi kladně. Souhlasím s tím, že není dobrý nápad číst před četbou recenze zde. Zbytečně Vás to namlsá :).

SaraX
04.04.2021 4 z 5

Výborná detektivka, promyšlená, napínavá, čtivá od první stránky. Sympatický vyšetřovatel, kterému jeho myšlenkové pochody věříte a prostě mu fandíte. Hodně zvratů, tajemství i překvapení, hlavní hrdince držíte palce, ať se popere se svým osudem a v kritických chvílích se správně rozhodne....
Autorku ráda přidávám do oblíbených a chystám se na její další knihu.

katst
02.04.2021 5 z 5

Mé první setkání s autorkou a musím říct, že se mi kniha velmi líbila. Čte se dobře, děj je promyšlený, napínavý a dává smysl. Hlavní detektiv je sympatická postava :-).
Jen mě trochu mrzí, že jsem nezjistila dřív, že je kniha součást série. Raději bych četla knihy v pořadí, tak jak postupně vycházely.

marwinmh
23.03.2021 4 z 5

Má první kniha ze série o sympatickém detektivu Tomu Douglasovi mě hodně bavila, stejně tak motiv vražd a jeho postupné rozkrývání. Pro hlavní hrdinku Maggie, její pocity a chování jsem měla docela pochopení a skutečně jsem i na konci věřila, že role oddané a milující manželky u ní zvítězila.

Zzuzzka
09.01.2021 2 z 5

Moja tretia a jednoznačne najslabšia kniha od tejto autorky. Poslednú štvrtinu akoby narýchlo dopísal a vymyslel niekto iný....wtf situácie a banálne dialógy plné klišé. POZOR SPOILER! Správanie hlavnej hrdinky ma neskutočne iritovalo, po tom, čo sa jej prihodilo a čo sa dozvedela, do úplného konca mlčala pred políciou a ohrozila svoje deti aj ostatných ľudí...a všetci to s pochopením prijali, veď len chránila svoju rodinu. Jednoznačne mala byť za to potrestaná.

Monika1717
06.01.2021 4 z 5

Detektiv sympaťák, hlavní hrdinka trochu nevyhraněná - chce spolupracovat s policií, nechce spolupracovat, mluví pravdu, lže. Jinak námět promyšlený, kniha je napínavá, četla jsem do tří do rána, abych se dozvěděla, jak to dopadlo. No,ale za ten konec dávám hvězdičku pryč. Velmi nepravděpodobné.

jana.wiesner
26.12.2020 5 z 5

Opět svělé záživné čtení

alexis818
23.11.2020 5 z 5

Kniha moc pěkná, zápletka zažívá, čtivé dílo a zatím nejlepší, co jsem od autorky četla. Doporučuji.

Sixtinka144
05.11.2020 5 z 5

Už u knihy Nezvěstná jsem si říkala, jaký pokrok autorka během své tvorby udělala, ale tahle kniha? To je úplně něco jiného. Už od první strany je příběh rozjetý, zajímavý a každé slovo čtete se zatajeným dechem, protože nechcete, aby vám něco uniklo. Pomalu všechno vyplouvá na povrch, a vy nevíte komu máte věřit. Sama jsem tentokrát "hlavního aktéra" odhadla až za půlkou knihy, i když normálně jsem schopná vraha poznat během pár stran :D Celá kniha má dokonalou atmosféru, díky které si knihu užijete ještě o něco víc. Už jenom kvůli tomuhle dílu si celou sérii musíte přečíst. Jo a taky jsem po knížce nemohla usnout, až tak dobrá byla! Takže za mě jednoznačně ano, a autorce za toto dílo smekám pomyslný klobouk.

RomanDušek
14.10.2020 5 z 5

Opět musím vyzdvihnout dokonalou promyšlenost příběhu i postav! Tohle paní Spisovatelka umí vážně perfektně! Skvělá dějová linka a patřičná dávka napětí. Zkrátka psychothriller jak má být! :-)
Zatím jsem přečetl 4 knihy od této autorky a žádná mne nezklamala.

Janadvorackova
14.08.2020 1 z 5

Přeceňovaná nuda bez atmosféry.

Lea007
06.08.2020 3 z 5

Opět výborný příběh se svižným dějem.

kaihan
30.07.2020 4 z 5

Velmi napínavé... a ten konec!

ivoiro
26.05.2020 5 z 5

Musím napsat, že tohle byla skvělá kniha.

vladka1695
27.04.2020 2 z 5

Klasická průměrná detektivka jakých je spousta.