Plaváček

Plaváček https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278299/bmid_plavacek-5yz-278299.jpg 4 289 87

Detektiv Miko Syrový je požádán svou dávnou přítelkyní, zda by se nemohl pokusit najít jejího nezvěstného bratra. Už tak nelehký úkol se ještě víc zkomplikuje ve chvíli, kdy je za hranicemi Prahy řekou vyplaveno ubité tělo. Jde skutečně o muže, kterého Miko hledá? Kdo a proč mu přivodil tak krutou smrt? Stal se nepohodlným svědkem, nebo byla jeho smrt prozaičtější? Otázek, na které musí Miko se svým parťákem Tonym odpovědět, je i tentokrát víc než dost a ne všechny vedou ke správnému cíli…... celý text

Marcik7
19.05.2017

Povedená detektivka, reálná, uvěřitelná, svěží i vtipná. Určitě nebude poslední, kterou si od autora přečtu.

haski
18.05.2017 4 z 5

Moc pěkná detektivka. Začíná se mi spisovavel líbit, hlavně jeho znalost prostředí a pěkně vybarvené postavy. Děj také plyne nenásilně a je fajn, že se odehrává u nás, v Čechách.

alzbeta4340
11.05.2017 5 z 5

Detektivka ze současné Prahy, dobře vymyšlená i dobře napsaná s překvapivým koncem. Já bych uvítala o pár stránek navíc, ale i tak se mi čtení líbilo. Bez velkého přemýšlení dávám pět hvězdiček.

Pistácie
01.05.2017 4 z 5

Doteď jsem netušila, že máme tak dobré české spisovatele v oblasti detektivního žánru. Ze začátku jsem se musela do knihy více ponořit, ale od půlky mě to chytlo. Jsem ráda, že jsem autora objevila, a těším se na jeho další díla.

Woolsey
02.12.2016 4 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že velice příjemné překvapení :) Knihu jsem četl na "jeden nádech" moc mě bavila. Škoda, že je tak krátká. Autor to mohl více natáhnout.

Foks
03.08.2016 5 z 5

Na můj vkus trochu moc depresivní, ale svou kvalitu si Goffa drží. V Čechách stále první liga.

lubosh
31.07.2016 4 z 5

První díl série byl trochu rozpačitý, ale pak jde kvalita znatelně stále nahoru. Dobré čtení, nadějný autor.