Lásce na stopě

Lásce na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226008/bmid_lasce-na-stope-9uC-226008.png 4 274 72

Detektiv lásky série

Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná dobrodružství… Ztracená zavazadla, sestra na útěku a pohledný americký návštěvník přivedou Ruby na magickou a spletitou cestu napříč Indií. V prostředí pevností, věštců a nesčetných svatebních obřadů, Ruby poodhalí tajemné příběhy o lásce, nabyté i ztracené. Přesto, že se tyto tajuplné příběhy všelijak zamotávají, nakonec všechna tajemství stejně vyplouvají na povrch a Ruby nachází klíč poznání. To co začalo jako cesta k nalezení sestry, stává se cestou k objevení sama sebe – a k opětovnému nalezení lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

The Love Detective , 2014

Ivinka.S
27.02.2016 5 z 5

Určitě ta nej knížka od Alexandry Potter co zatím v češtině vyšla! :) I když jsem od začátku věděla, že to jako ve všech jejích knihách skončí happy endem, stejně jsem hltala každý řádek a užívala si krásy Indie :D Tahle knížka tedy určitě stojí za přečtení!

Terka18
18.02.2016 5 z 5

Kniha je parádní, není to ta klasická slaďárna. Na to že ji čtu v období, kdy jsem na lásku taky zanevřela, tak mi otevřela oči. Dobře se četla, příběh má spád.

Ria2
07.02.2016

Knihu jsem četla jedním dechem a dost jsem se nasmála. Mělo to spád a zase to dobře dopadlo.
Doporučuji.

liletka_a
27.01.2016 5 z 5

Tady se musím přiklonit k těm pětihvězdičkovým komentářům! Tato kniha se Potter fakt povedla! Nevím, ale přišla mi oproti jejím ostatním knihám taková svěžejší a mnohém zábavnější..:) Ke většině jsem se musela trošku nutit, abych se začetla a u této jsem začala v jedenáct a končila mírným spánkem v půl 2..:D Hlavní hrdinka mi připomíná takovou Bridget Jonesovou..:D Jedna velká katastrofa a do toho její sympatický zachránce, který se za žádnou cenu nezvdá postele ve vlaku? :D Chytrý, vtipný a hezký je vražedná kombinace... A nevím jak vy, ale já chci jet do Indie!!:)

deedulka
16.01.2016 4 z 5

Zvykla jsem si, že autorka píše průměrné romantické knihy. Lásce na stopě mi však učarovala, a to hlavně indickým prostředím a milými lidmi. Trochu mi přišlo přitažené za vlasy to neuvěřitelné množství náhod a osudu. Prostě až moc čarovný osud. :) Ale i tak byla tohle jedna z těch nejlepších knih od autorky.

evelýny
30.11.2015 5 z 5

Tahle kniha je pro mě bezesporu to nejlepší, co jsem doposud od této autorky přečetla. Já ji napoprvé přečetla jedním dechem, takže jsem si ji musela přečíst ještě jednou - abych si ji vychutnala. Opět zde nacházíme osudovou náhodu s prvky mystična, nebo chcete - li, zasáhnutí vyšší moci - něčeho mezi nebem a zemí. Tentokrát je to okořeněno opravdu vtipnými komentáři hlavní hrdinky, nad kterými se doslova ,,řehtáte". A tentokrát i překlad je docela dobrý. Na návštěvu Indie mě však kniha nezlákala.
Je to opravdu nenáročné čtení, lehce předvídatelné. Každý, kdo bude chtít, si autorčino poselství musí přečíst mezi řádky - a v tom jsou pro mě knihy této spisovatelky zajímavé

Joudinka
26.10.2015 5 z 5

Super odreagovačka:-)

Candide
10.10.2015

Tak tohle bylo opravdu utrpení, nejtěžších 300 stránek mého života! Novodobá knížka lidového čtení - ubohá, plytká, bez vtipu, bez nápadu, bez fantazie. Jdu číst Bacona.

VeronikaNK
14.09.2015 3 z 5

Kniha není úplně špatná, ale tak od půlky knížky bylo celkem jasné, jak a s kým hlavní hrdinka skončí :) Je to velmi nenáročné čtení, například k vodě :) Zkusím od autorky další knihy a ráda se nechám překvapit. Tuto knihu hodnotím jako průměr :)

Yana-66
13.09.2015 5 z 5

Od Potterové jsem přečetla dost knížek, ale tato je určitě nejlepší :-) Krásný neuvěřitelný příběh...

Modrásek16
28.08.2015 5 z 5

První setkání s autorkou a určitě ne poslední. Moc příjemné čtení na dovolenou. Místy jsem se i docela nahlas zasmála. Dlouho jsem nečetla nic podobného na odreagování. Jako oddechovka mezi detektivkami ideální.

olejnice
13.08.2015 4 z 5

Líbí se mi potrhlá hlavní hrdinka a hlavně to cestování je lákávé... Ve skutečnosti by to tak určitě nebylo, proto se mi líbilo si to jen představovat v klidu na lehátku na břehu moře... Přemýšliví čtenáři určitě pochopí i skryté poselství - ať se lidi tolik nehoní.... není za čím..

sheepavla
20.07.2015 5 z 5

Skvělé letní čtení. Zaujalo mě cestovatelské téma, které bylo opravdu zábavné a poutavé. :)

SelenaDemi428
05.07.2015 5 z 5

Nádherná kniha! Ze začátku jsem se opět nějak nemohla do toho příběhu vžít, ale to se během pár stránek změnilo a příběh mě naprosto uchvátil Indie mě jako země fascinuje a jednou bych se tam také chtěla podívat. Zvláště se mi líbily i některé věty z této knihy, zdály se mi plné inspirace a uvědomění :). Od A. Potter jsem četla zatím jen dvě knihy, ale zatím nejvíce doporučuji tuto. Těším se, až si od ní přečtu další příběhy, jednu knihu už mám půjčenou a těším se na její přečtení.

bookcase
22.06.2015 5 z 5

Opět humorné, opět ztřeštěné, opět milé - jako vše od AP.

Samira
14.06.2015 5 z 5

Velmi příjemná a stejnou měrou povedená knížka od autorky. Hodnotím stejně jako u Pana Darcyho pěti hvězdičkami, i když tahle kniha dala autorce určitě největší práci a je to na ní znát. Jasně je to pohádka a všechny ty shody okolností jsou absolutně nereálné, i když na ně věřím. Ale přesto a vlastně i právě proto nemám, co bych vytkla. Kniha byla půvabná, zamilovaná a plná barev:). Určitě neuděláte chybu, když se spolu s hrdinkou vydáte na cestu, já jsem byla nadšená.
Doporučuji!

Jaruce
13.06.2015 3 z 5

Jojo docela dobrá oddechovka , dobře a s lehkostí se čte, je to dobry čtení na dovolenou .

EvieS
25.05.2015 4 z 5

Od začátku bylo jasné jak to dopadne :D ale i tak se mi knížka moc líbila. Četla jsem ji v originále.

scharko
14.05.2015 5 z 5

Vtipné i romantické,dobře se to čte.

tynka65
18.04.2015 5 z 5

Ještě se mi nestalo aby mě Potter zklamala ;). Lásce na stopě je úžasná oddechová knížka plná barev a vůně Indie a v neposlední řadě jak jsme u Potter zvyklí i lásky :)

Indie láska svatba

Alexandra Potter
britská, 1970
2011  70%Není přání jako přání
2012  63%Já a pan Darcy
2013  70%S tebou už nikdy
2016  81%Láska z Paříže
2014  80%Lásce na stopě

Kniha Lásce na stopě je v