Lásce na stopě

Lásce na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226008/bmid_lasce-na-stope-9uC-226008.png 4 274 72

Detektiv lásky série

Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná dobrodružství… Ztracená zavazadla, sestra na útěku a pohledný americký návštěvník přivedou Ruby na magickou a spletitou cestu napříč Indií. V prostředí pevností, věštců a nesčetných svatebních obřadů, Ruby poodhalí tajemné příběhy o lásce, nabyté i ztracené. Přesto, že se tyto tajuplné příběhy všelijak zamotávají, nakonec všechna tajemství stejně vyplouvají na povrch a Ruby nachází klíč poznání. To co začalo jako cesta k nalezení sestry, stává se cestou k objevení sama sebe – a k opětovnému nalezení lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

The Love Detective , 2014

Eviku-miluna
03.06.2018 5 z 5

Taková krásná pohádka pro dospělé. Moc mě bavilo prostředí Indie, ve které se příběh odehrává.

Marla
02.05.2018 5 z 5

Jako bych mlsala hořkou čokoládu s chilli.....Hezká pohádka o hledání sebe sama, v neobvyklém prostředí a s lehce předvídatelným koncem. Příjemné odpočinkové čtení!

Boboking
12.02.2018 3 z 5

Kniha přečtena jako "sázka", zde jako muž přečtu toto typicky "ženské" čtení. A přečetl :-) A musím přiznat, že lehké a svižné čtení, přestože jasně předvidatelné. Ale má to být přece romantický příběh, takže jiný konec si nelze ani představit. Fajn byly popisy indických reálií. Ale ty neustálé "komplexy z postavy"???

MOu598
28.07.2017 4 z 5

Četla jsem v květnu 2016. Podle mých poznámek:
Psáno v ich formě, zajímavé prostředí - hrdinka najde lásku v Indii.
Zajímavé, se zvraty.
Hezky se čte.

mariva
02.05.2017 5 z 5

Příjemná oddechová četba, která čtenáře okouzlí atmosférou a krásami Indie a láká k návštěvě této zajímavé země. I když je kniha spíš pohádkou pro dospělé než reálným příběhem, proč si na chvíli nedopřát únik z všední reality a zamračených deštivých dnů do země zářící barvami.

StihOMam
14.03.2017 4 z 5

Nenáročná četba, kde hraje hlavní roli láska a nemalou měrou se podílí na příběhu i inspirující prostředí Indie. Autorka umí vnést do "obyčejného" láskyplného příběhu vždycky něco navíc, co ukojí lačnost čtenářek, očekávajících nevšední zážitek. Mají ho mít. Lásce na stopě je hezké rozuzlení nejednoho příběhu.

sabca1520
15.02.2017 5 z 5

Ona umi tak krasne vystihnout pribeh obycejne zeny..hrdinka je vzdycky lehce ztotoznitelna s ctenarkou. Precetla jsem jednim dechem :)

locin
21.01.2017 5 z 5

***Spoiler***
Závody/Jízda na velbloudech byla geniální, u tohoto jsme se nemálo nasmála. Za tohle i za celý chytlavý příběh plný počet :)

Ereniss
19.01.2017 4 z 5

Jako oddechová četba ideální :) Indie je pro mě můj cestovatelský sen, tak jsem se alespoň na chvíli mohla do toho snu ponořit. I když romancím moc neholduji, po knihách Alexandry Potter jednou za čas sáhnu a většinou dostanu pohodové čtení.

Tevik
15.01.2017 5 z 5

Moje první kniha od této autorky. hezké oddychové čtení, Těším se na další.

Hany.Honey
30.12.2016 2 z 5

Indie mě osobně cestovatelsky nezajímá, ale četlo se o ní dobře. Možná na můj vkus příliš mnoho šťastných náhod za sebou.

Irsaf
04.11.2016 5 z 5

Třetí kniha co jsem od spisovatelky četla a zatím nejhezčí.
Těším se na pokračování v Paříži :)

janyska13
05.10.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, zajímavý příběh celé knihy. Hodně se mi líbil děj v Indii, i když byl občas hodně krutý...

akšuram37
31.08.2016 4 z 5

Jak říkáte, knížka se četla vážně dobře, je hodně dobře čtivě napsaná. Ale! Ale! Ale! Sice jsem pro dobré a šťastné konce, ale tento konec mi přišel až moc přehnaný :-D Každopádně, jsem za tento konec ráda, ale myslíte, že by se to stalo i ve skutečnosti? :-D (pochybuju :-D)

O Indii jsem nikdy jako o místě na dovolenou neuvažovala, ale po tak krásném vyprávění jsem se do ní zamilovala a už se úplně vidím na jednotlivých místech, které jsme v knížce procestovali :)

Makaa
23.08.2016 4 z 5

Oddechová knížka - plná Indie :)

Faiglová
13.07.2016 5 z 5

Super počtení, jako všechny knihy od ní.

pichova.veru
10.07.2016 5 z 5

Dle mého názoru jedna z nejlepších knih A. Potter. Kniha se skvěle četla a příběh byl velmi potavý. V knize jsou popsány krásy Indie a život místních obyvatel. Miluju A.Potter :)

Anie94
29.06.2016 5 z 5

Za mě absolutní jednička. Alexandra Potter zase nezklamala. Četla jsem od ní hodně knih a tahle se určizltě zařadí k mým oblíbeným. Při čtení jsem tak nějak zatoutoužila vypravit se do Indie. Čekala jsem happy-end ale ne takovyto. S malým tajemstvím až do konce....

BarkaS
17.06.2016 4 z 5

Knížky Alexandry Potter jsou všechny na jedno brdo. Tuhle považuji za světlou výjimku. Do Indie bych nikdy nejela, protože jsem na to přílišná slečinka, ale i mě se podařilo vtáhnout do děje a díky Potterové jsem obdivovala indickou kulturu. Za mě dobrý.

Aracely
08.06.2016 5 z 5

Tato kniha byla nádherná a konec mi úplně sebral dech! Pokud jsem přestala věřit na pravou lásku, tak díky tomu to příběhu v ní zase uvěřím. I když, je to ,,jen“ kniha, tak Vás chytne za srdce a už nepustí...
Cítíte dojetí, štěstí, radost a smutek, protože příběh skončil. Ovšem ne na dlouho... Další díl této série se jmenuje Láska z Paříže.
A už teď vím, že si ji ráda přečtu znovu!

Recenze v záložkách!

2012  63%Já a pan Darcy
2013  70%S tebou už nikdy
2016  81%Láska z Paříže
2014  80%Lásce na stopě

Kniha Lásce na stopě je v