Stalker

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje — od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti. Ve stejnou dobu, kdy se Rocky Kyrklund znovu vrací do společnosti, někdo policii pošle video ženy v okně. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku vyšetřovatele dovede k Rockymu Kyrklundovi. Policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se to děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/220302/stalker-C9I-220302.jpg 4.42821

Detektiv Joona Linna / Joona Linna (5.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Host

Kniha Stalker

barbara5604
předevčírem

Za mě úžasně napsaná knížka..do samého konce jsem nevěděla kdo byl vlastne vrah..velmi mě knížka překvapila

kyssling
předevčírem

Mnohovrstevná kniha, skvěle popsané charaktery postav i příběh. Čte se sama, pouze bych vytkl až přehnané supermanství a odolnost některých hrdinů v samotném závěru.

katst

Hlavní příběh knihy je čtivý a napínavý. Dlouho jsem netušila, kdo je onen stalker. Přesto pro mě nadále zůstává nejlepší knihou série Písečný muž.

Také mi malinko začíná vadit, jak je zbytečně natahován děj, hlavně, aby bylo dost stran... Naprosto zbytečné mi přišlo zmizení Joony a pak zase jeho objevení, které přišlo jak blesk z čistého nebe.
A postrádala jsem Sagu, která se v knize jen mihla, protože je mi sympatická víc než Margot.

Pajule35

Velmi dobře napsaný, velice čtivé, napínavé, do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah... Autora Radim mezi oblíbené

michaela.97

Po přečtení téhle knížky jsem se oficiálně zamilovala do manželů, tvořících pod jménem Lars Kepler. Děj mi utíkal a já se ani chvíli nenudila. Možná také proto, že krátké kapitoly se mnohem lépe čtou než obsáhlé a jednotvárné texty. Příběh se stupňoval a konec jsem dočetla s otevřenou pusou. Při čtení jsem se bála a zároveň se neskutečně těšila, jak bude knížka pokračovat dál. Za mě rozhodně jedna z nejlepších detektivek, co jsem kdy četla!

PPardinio

Opět vydařená kniha od L.Keplera. Krátké kapitoly pomáhají ději a objeví se zde několik nových postav.Přesto jsem si z počátku nemohl zvyknout na fakt, že důležitou roli hrála při vyšetřování Margot Silvermanová, která prostě není Saga Bauerová. Joona se dostával do děje dost pozvolna, ale s odstupem času si myslím, že to bylo dobře. Oproti Hypnotizérovi mě naopak sedla postava Erika M. Barka, který mě bavil a tentokrát jsem mu dost fandil, i-když v některých fázích příběhu působil trochu moc dokonale a nepolapitelně :-) O Stalkerovi jsem měl jasno zhruba po 280 stránkách, ale o to více mě bavila snaha autora o klamavé stopy.

seracén

Má první od této dvojice autorů, ale nejsem zklamaná, příběh od počátku chytne a už nepustí.

Lalina3

Knihou jsem se musela prokousávat, zvláštní a náročné popisy mě nebavily. Nereálnost a brutalita scén mě obas zarážela - každou kapitolou tu bylo víc krve, nožů a lidských superhrdinů. Zápletka byla dobrá, proto vůbec ty tři hvězdy. Ze začátku jsem se taky docela bála - to to ještě vypadalo, že kniha bude opravdu pecka.