Smrtící bílá

Čtvrtý případ Cormorana Strika a Robin Ellacottové „Viděl jsem, jak zabili dítě.“ S těmito slovy jednoho dne navštíví utrápený mladý muž soukromého detektiva Cormorana Strika a prosí ho o vyšetření zločinu, jehož byl údajně svědkem v dětství. Třebaže je mladík zjevně nevyrovnaný, jeho příběh zní věrohodně. Než ho ale detektiv stihne vyslechnout, muž v panice uteče. Strike a jeho společnice Robin se pustí do složitého vyšetřování, které je zavede do zákulisí britského parlamentu i do světa temných rodinných tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415664/big_smrtici-bila-IaZ-415664.jpg 4.21421

Detektiv Cormoran Strike 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Kniha Zlín

Lethal White, 2018

Kniha Smrtící bílá

branislav1814
13. květnaodpad!

Nekonečná telenovela pokračuje... Každé pokračování má víc stran než předchozí díl a polovina z toho je úplně zbytečné křoví. 200 stran a stačilo mi... tohle fakt nedám. Nedotčeno.

Čmeláček

Docela pohoda, ale kniha nebyla úplně to pravé ořechové. Jsem zvědavý na pokračování.

ZůzaSomolka

Já prostě miluju Rowlingovou. Líbí se mi propracovanost jejích postav i schopnost vykreslit příběh a drobné indicie, které jsou dvojjaké. Až do konce jsem byla napnutá a zvědavá nejen ohledně případu, ale i vztahů hlavních hrdinů. Jako vždy po přečtení její knihy jsem smutná, že už jsem to dočetla.

_Knihomolka_

Já mám osobně Strikeovy detektivní případy moc ráda. Všechny byly úžasné a tento také nevybočil z řady. Jedním slovem to byla dokonalost. Opět precizně vystavěný příběh - nevšední vražda s těmi nejrůznějšími svědky, nejasné okolnosti a motiv vraždy, a postupně se vyvíjející vztah Strika a Robin. Po dočtení jsem s radostí zjistila, že za pár týdnů u nás vyjde pátý a možná i poslední detektivův případ a to dokonce se skoro 1000 stránkami, takže se nemůžu dočkat. Už, aby to bylo :).

peeetta

Opět mě kniha nezklamala, byla napínavá od začátku až dokonce. Oceňuji, že se autor(ka) věnoval(a) studiu Dolní sněmovny a dalších míst, která jsou v knize popsána.

petgona

Vacsiu cast knihy som nemala ani sajn, kto je vrahom a tak ma potesilo, ze ma to prekvapilo. To je pre mna dolezity faktor pri detektivkach cize za mna super

klarat13

S odstupem času musím říct, že víc než případ ve mě zanechalo dojem rozebírání manželství Robin a jejího vztahu se Strikem. Tak nějak mi přišlo, že případ je v knize jen okrajová záležitost.

Patapuf

Malé shrnutí... Lepší jak dvojka, horší než trojka.... myslím v porovnání s předchozími díly... za mě zbytečně překombinované... kdyby to nebylo tak složité, zasloužil by případ mojí větší pozornost... takhle jsem se zase více zajímal o to, jestli to dá Robin dohromady se Strikem jelikož mě to přišlo zajímavější..... snad v dalším díle....