Pátá cesta k pádu

Pátá cesta k pádu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248976/bmid_ten-tiny-breaths-pata-cesta-k-padu-6Yi-248976.jpg 4 407 68

Deset malých nadechnutí série

< 4. díl

Hubatá Reese MacKayová, holka s fialovými vlasy, je mistr světa ve špatném rozhodování. Když ztroskotá její krátké, nevydařené manželství, rozhodne se všechno změnit. Přestěhuje se do Miami – a docela se jí daří, dokud se nedopustí příšerného úletu se sexy blond vyhazovačem jménem Ben. Naštěstí to vypadá, že s návratem do Miami bude moci na ten průšvih zapomenout… jenže naděje umírá ve chvíli, kdy Ben, teď už dostudovaný právník, nastoupí do nové práce a hned první den se ocitne tváří v tvář kolegyni Reese, nevlastní dceři svého šéfa. Kdyby měl Ben trochu rozumu, vyhnul by se jí obloukem – jenže Ben se problémům nevyhýbá, zvlášť když jsou tak sexy…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Five Ways to Fall , 2014

jani.ruzicko
03.10.2017 5 z 5

Vtipálek Ben mě oslovil hned v prvním díle a stal se tak mým oblíbencem... ani jsem nečekala, že je nějaký díl přímo o něm, takže když jsem tento příběh začala číst, byla jsem naprosto nadšená... a to nadšení mi vydrželo až do konce... =) příběh je skvělý, hodně jsem se nasmála a do Bena znovu zamilovala. Skvělý závěr série *_*

Žožik
16.09.2017 5 z 5

Jako všechny předchozí díly - kniha byla naprosto super. Postavy byly sympatické, děj byl zábavný, ... Celá tato série určitě stojí za to si přečíst. ;)

IvankaM
23.07.2017 5 z 5

Bena miluju a tuto knihu taktéž.
Za mě nejlepší díl.

Beky
07.06.2017 4 z 5

Čtivý příběh, který se klidně dnes stává realitou. Předvídatelný konec, poněkud slabší než předchozí díla autorky...

Shinstria
28.05.2017 4 z 5

Opravdu příjemné, odpočinkové čtení a obě hlavní postavy neuvěřitelně sympatické. Mělo to celkově šmrnc. Dost jsem se u toho nasmála. Knížka mě rozhodně bavila. Doporučuji jako knížku pro odpočinek a zasmání se.

alzbeta4340
18.05.2017 5 z 5

Moc pěkné čtení, celkově daleko optimističtější příběh než předchozí díl. Reese i Ben měli škaredé dětství a přesto se jim povedlo dozrát a uvědomit si sílu partnerství.
Kniha byla romantická, ale ne přes míru a veselá přesně tak akorát. Jako odpočinkovou četbu určitě doporučuji.

Terka18
07.02.2017 5 z 5

Parádní příběh, u kterého se zasmějete i zasníte. Knížka se mi četla sama. Jen jsem byla zklamaná, že jsem ji tak rychle dočetla. Nejlepší ze série pro mě.

Téra
23.07.2016 4 z 5

Pohodový příběh u kterého jsem se i nasmála, takové mám ráda.

lendyyy
22.06.2016 5 z 5

Pro mě nejlepší ze série. Neuvěřitelně vtipná a milá, byly tam momenty, kdy jsem si řekla, aha, tak teď to bude takhle a jak jsem byla překvapená, když se autorka některým klišé vyhnula a situace se vyvinula úplně jinak, než jsem čekala.

janesy
22.06.2016 5 z 5

Pohodový příběh, který se rychle a dobře četl. Nad některými hláškami hl. hrdinů jsem se bavila.

kika 13
21.06.2016 4 z 5

Opět vše splnilo moji představu o konci románu.

trynitrix
16.06.2016 4 z 5

Knihy od Tucker se stašně rychle čtou opět pohodový příběh o Benovi.

JanaDor
05.04.2016 4 z 5

Kniha se velmi dobře četla. Není přeslazená a přitom to mezi dvojicí správně jiskří. Dialogy mají šmrnc a dějově je pestrá.
Nejvíce se mi líbily obě hlavní postavy Reese a Ben. Měli správný smysl pro přirozený vtip. Pokud se ten druhý dostal do trapně směšné situace, zvládli to s pochopením a s humornými narážkami, které nezesměšňovaly, ale naopak pomáhaly z trapnosti přejít ve vztek a dokázali pak zběhnout do vzájemného špičkování. Také chválím autorku, jak s citem zvládla vykreslit obě postavy, které měly těžké dětství. Krásně se tu ukazuje, jak důležité je mít milující rodiče.

muchomurka
13.03.2016 4 z 5

Škoda, že je to poslední díl série. Vždyť by se našly další postavy, o kterých je co psát. Líbí se mi styl, jakým autorka píše, její humor, propletenost s ostatními knihami.
Velmi jsem se zde bavila a užívala si přímočarost Bena o Reese, jak vše rovnou řekli natvrdo, žádné "měl/a poznat co si myslím". Wilma a Benovi sourozenci, celá banda byla super, doufala jsem, že se hodně děje bude odehrávat v domě u sadu :-) Reese byla ze začátku dost protivná a umanutá, ale jsem ráda, že se srovnala a vzala rozum do hrsti. No a závěr s Jackem, doufala jsem v to a jsem ráda, že to tak dopadlo a hlavně, že to bylo podáno s humorem :-D
Jen škoda, že zde nebylo více postav z předchozích knih, ale jen sem tam náznak.

katnnis
10.03.2016 5 z 5

Psala jsem do Baronetu,nehodlají vydat další knihy od autorky a ani neřeknou s jistotou zda vydají tu první z druhého pohledu,je to celkem škoda,myslím,že je nás spousta co by koupila další knihy...

martiiinkajjj
09.03.2016 5 z 5

Krásná knížka, miluju tuhle sérii :) četla se prostě naprosto sama, Ben byl prostě úžasný. Bylo to vtipné a ani jeden z hrdinů nebyl svým způsobem narušený jako ostatní v sérii :). Rozhodně doporučuji :) potřebovala bych další knížku, akorát nevím proč jsem to tak dlouho odkládala než se do této série pustím :) jsem ráda, že jsem se donutila. Takže za mě * * * * * škoda že nejde víc hvězd :D .

katnnis
24.02.2016 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha série,vtipná,nic se netáhlo,nezasekávalo,často jsem se začala smát nahlas.Mrzí mě,že už další knihy do této série autorka neplánuje,docela ráda bych se ještě dozvěděla něco o Nateovi.

Tejezka
27.01.2016 5 z 5

Super, čtivé, oddechové, zamilované, vtipné pokračování..Reese a Ben jsou prostě úžasní, musela jsem se smát jejich vtipným hláškám, tak moc jsem jim fandila..Velmi se mi líbilo zpestření u Benové maminky v ovocném sadu, muselo tam být opravdu nádherně..Doporučuji!! ;)

Odehnalka
21.01.2016 3 z 5

Kdyby byla kniha o polovinu tenčí, bylo by to mnohem lepší. Chvílemi se to fakt táhlo a měla jsem pocit, že vše důležité nasekala autorka do posledních padesáti stran... Nebrala jsem to ani jako oddechovku mezi učením, fakt jsem se musela nutit knihu dočíst...

LilianaFalcon
21.01.2016 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl :-) Bylo to celé vtipnější, uvěřitelnější, vůbec mi nevadilo, že už se to neodehrává v Penny's... a zlomených hrdinů už bylo na můj vkus moc ;-)
Prakticky nemám, co bych tomu vytkla. Byla to taková oddechová jednohubka. Přesně to, co jsem potřebovala :-) Žádné sáhodlouhé hloubavé myšlenky.
Asi největší dojem na mě udělalo, že tam nebyly žádné předvídatelné trapné situace. Vždycky jsem si říkala, tak a teď ona uslyší, co on o ní říká a hrozně se naštve, kvůli tomu bude následovat 100 kýčovitých naštvaných stránek plných přihlouplých nedorozumění a dvojsmyslů a tím to autorka zazdí... ale ono se naštěstí nic takového nedělo :-)

sex kanadská literatura milostné vztahy

K. A. Tucker
kanadská, 1978
2015  86%Deset malých nadechnutí
2015  89%Jedna malá lež
2015  86%Čtyři vteřiny rozhodnou
2015  89%Pátá cesta k pádu
2024  82%Osud hněvu a plamene

Kniha Pátá cesta k pádu je v